نمایش نتایج 1 تا 23 از 23

نام تاپیک: بهشتی به نام گوگل (تصاویری از دفتر کار گوگل در امریکا !)

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد

بهشتی به نام گوگل (تصاویری از دفتر کار گوگل در امریکا !)

ببینید و لذت ببرید ! به برنامه نویسای ایرانی شاغل در ایران پیشنهاد خودکشی میکنم ! D:
    http://www.dailycognition.com/index....he-scenes.html

کاربر دائمی آواتار mehdad.koulab
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: بهشتی به نام گوگل (تصاویری از دفتر کار گوگل در امریکا !)

یه چیز میگم نه نگین
    " اونا دارن زندگی میکنن ما داریم عمر میگذرونیم"

کاربر دائمی آواتار arta.nasiri
    محل زندگی
    Tehran

خوش به حالشون یعنی میشد یه روز ما هم مثل اونا باشیم

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

توجه داشته باشید که اون آدمها برنامه نویسان عادی نیستند، بلکه نخبگانی از سراسر دنیا هستند که هر ساله طی گزینش هایی به گوگل می پیوندند.

اگر شما هم از لحاظ دانش و بار علمی تو حد اون برنامه نویس ها باشید مطمئن باشید به راحتی می توانید به امکاناتی مانند اونها دست یابید (البته نه در ایران، بلکه باید به فکر مهاجرت باشید).

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    كشور فرشته گانِ اروپا سوئد

سلام
    اينو هم در نظر داشته باشين كه با امكاناتِ كم در حد اين آدمها باشى ارزش ِ بيشترى درِاه تا اينكه همه چيز مهيا باشه..

پس هيچ موقع خود تون رو دست كم نگيرين دوستانِ ايرانى

کاربر دائمی آواتار sang9111
    محل زندگی
    ایران عزیز

دوستان عزیز من ما هم باید زحمت بکشیم تا به این چیز ها برسیم نو آوری داشته باشیم و پیش تاز باشیم تا وقتی یک قدم عقب باشیم از این بهتر نمیشه این رمز پیروزی : جایی که رقیب کم است احتمال پیروزی زیاد تر است پس هر وقت ما این کار را مانند گوگل کردیم .......... حسرت فایده نداره

این هم هست
    http://www.google.com/plex/
    VIP=Very Important Person

کاربر دائمی آواتار dr.pantagon
    محل زندگی
    پاریس کوچولو

آره خیلی خوبه البته یک چیز رو هم توجه داشته باشید اونها مثل ایرانی ها ( صاحب کار ها ) پرو نیستن البته کار هم می خوان
    منظور این است که اگر شما مسئول ساخت کانکشن اینترنت دیال آپ هستید کار شما همین است و اگر برید و یک کانکش Lan رو دست بزنید اخراجید

تو ایران یک برنامه نویس هم باید برنامه بنوسه هم باید گرافیک بزنه هم باید ajax کار کنه هم باید .... می بینید تو ایران همه , همه کار هستن و همه هیچ کاره

ولی اونجا هر کس سر کار خودش است

ما اینجا چند تا برنامه نویس داریم تو همین سایت که سی دی Visual Stdio رو می رن با 5 هزار نسخه silver رو می خرن !!!

حالا اگر این سی دی بشه 300 هزار چند تا برنامه نویس باقی می مونه تا قانون کپی رایت درست نشه وضعیت ما تو ایران بهتر از این نمی شه و همچین شرکت رو تو ایران نمی بینیم

ولی گوگل آخرش است خیلی توپه

نقل قول نوشته شده توسط dr.pantagon مشاهده تاپیک
    آره خیلی خوبه البته یک چیز رو هم توجه داشته باشید اونها مثل ایرانی ها ( صاحب کار ها ) پرو نیستن البته کار هم می خوان
    منظور این است که اگر شما مسئول ساخت کانکشن اینترنت دیال آپ هستید کار شما همین است و اگر برید و یک کانکش Lan رو دست بزنید اخراجید

تو ایران یک برنامه نویس هم باید برنامه بنوسه هم باید گرافیک بزنه هم باید ajax کار کنه هم باید .... می بینید تو ایران همه , همه کار هستن و همه هیچ کاره

ولی اونجا هر کس سر کار خودش است

ما اینجا چند تا برنامه نویس داریم تو همین سایت که سی دی Visual Stdio رو می رن با 5 هزار نسخه silver رو می خرن !!!

حالا اگر این سی دی بشه 300 هزار چند تا برنامه نویس باقی می مونه تا قانون کپی رایت درست نشه وضعیت ما تو ایران بهتر از این نمی شه و همچین شرکت رو تو ایران نمی بینیم

ولی گوگل آخرش است خیلی توپه
    واقعا تا وقتی که قانون کپی رایت در ایران درست نشه و هر شرکتی رایانه ای محصولی رو ارئه داد دولت تظمین کنه که ازش حمایت می کنه کسی دست رنج خودش رو به بازار عرضه نمی کنه

عجب کیفی مکنند این افراد گوگل . همه چیزشون هم که محیا...

زیاد بهش فکر نکنید چون تا چشم به هم بزنید درگیر زندگی و زن و بچه و زندگی شدین

امیدوارم همه موفق باشید

سلام
    من که تعجب نکردم خیلی ساده بود برای کنپانی مثل گوگل با سرمایه میلیارد دلاری
    من فقط نظرم اینه که به جز افراد انگشت شمار عمرا برنامه نویسی های ما بتونند که در حد برنامه نویس ها گوگل باشند

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

اين بهشت كه مي گن همونجاست يا جاي ديگست؟

کاربر دائمی آواتار Batman
    محل زندگی
    ناكجاآباد

Wink نقل قول: بهشتی به نام گوگل (تصاویری از دفتر کار گوگل در امریکا !)

نقل قول نوشته شده توسط majidgbox مشاهده تاپیک
    سلام
    به جز افراد انگشت شمار عمرا برنامه نویسی های ما بتونند که در حد برنامه نویس ها گوگل باشند
    مگه اون برنامه نویسها از کجا اومدن.اونها هم از صفر شروع کردن.منتها امکانات و خیلی مسائل جانبی دیگه که توی این تاپیک جاش نیست حالا اینی شدن که میبینی و همه بچه های سایت تعجب کردن.

کاربر جدید آواتار elham_jafari67
    محل زندگی
    مازندران

هیجان انگیز و دست نیافتنی
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط Batman مشاهده تاپیک
    مگه اون برنامه نویسها از کجا اومدن.اونها هم از صفر شروع کردن.منتها امکانات و خیلی مسائل جانبی دیگه که توی این تاپیک جاش نیست حالا اینی شدن که میبینی و همه بچه های سایت تعجب کردن.
    سلام همونطوری که مدیریت محترم سایت نظر دادن افرادی که در کنپانی گوگل مشغول هستند نخبگانی هستند که از سراسر دنیا بر اساس ازمون ها انتخاب شدند
    و من کمتر دیدم مدیریت محترم سایت نظر بدهند در مورد تاپیک هایی که دوستان در این بخش ایجاد می کنند
    شرکت گوگل همین طور گوگل نشده یا یاهو و.....
    اون برنامه نویسی ها خودشون تکنو لوژی جدید ابداع میکنند بعد شما فکر می کنید منی که مثلا رفتم دانشگاه درس خوندم کارشناسی نرم افزار و چند سالی رفتم کلاس برنامه نویسی چند تا دی وی دی اموزش دیدم و از تکنولوژی روز با خبر شدم در سطح برنامه نویس ها شرکت گوگل میشم مثل اینکه ادعا کنیم در زمینه میکس و جلوه های ویژه ما میتونیم فیلم مثل ماتریکس محصول سال 99 رو توی ایران بسازیم یا در زمینه انیمیشن وال ای رو بسازیم
    من زیاد از اخبار روز خبر ندارم اگر جسارت کردم عذر خواهی میکنم

یکی از دوستان هم گفتید رمز موفقیت این برنامه نویسی قانون کپی رایت که در کشور های جهان اول رعایت میشه من برام سوال چطوری که این همه انجمن این همه سایت ها تورنت و این هم یوزر ها خارجی هستند که دارند دانلود می کنند

بابا اینقدر خودتون رو دست کم نگیرید!
    کافیه درس بخونید و برید اونور و اونجا فعالیت زیادی داشته باشید!
    هر ساله گوگل و ماکروسافت و خیلی از شرکت ها بزرگ دیگه از دانشگاه های مختلف دانشجو استخدام میکنند.

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

یکی از تفاوت های اصلی برنامه نویسان ایرانی با اونها این هست که ما اکثراً برای پول و درآمد برنامه می نویسیم و اونها برای تفریح
    ما دغدغه پول داریم و اونها نه
    درآمد اونها و علاقه شون به کار اون قدری هست که اصلاً وقت فکر کردن به مسائل مالی رو ندارند.

و فراموش نکنیم که دو ایرانی هم در گوگل مشغول کار هستند.
    ---------------
    ده ها تصویر دیگر را در اینجا ببینید:
    http://forwards4all.com/mails/google-zurich.html
    البته اینطور که در لینک بالا امده باید آلمان باشه نه آمریکا
    آخرین ویرایش به وسیله xxxxx_xxxxx : جمعه 27 شهریور 1388 در 18:05 عصر
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

داستان همیشگی گوگل...
    نفر یازدهمش یه ایرانی بود...(هورا)
    رسم قشنگی که اون وری ها دارند این است که همه چیز را با هم قاطی نمی کنند(دین،سیاست ،عشق و...)

با عرض تاسف ما ایرانی ها(99 درصدمون) با یک هم زن(مخلوط کن) بزرگ همه را با هم قاطی می کنیم و به این امر هم افتخار می کنیم.

اونوری ها(خارجکی):
    شرکتی را احداث می کنه(طبق برنامه و از قبل برنامه ریزی شده)،برای نام شرکت از یه اسم مربوط به هدف شرکت(در اغلب موارد) استفاده می کنه، برای کار های شرکت برنامه ریزی می کنه و طبق اصول تجاری پیش می ره،در صورت شکست به دنبال نقایض می گرده.
    زمان بندی های مناسب(و علمی) و استفاده از افراد فقط در زمینه تخصص خودشون، فراهم اوردن امکانات مناسب برای کارکنان و نظم بسیار،همکاری دولت،کارگروهی و...

اینوری ها(این ور مرز عزیزمون):
    طرف شرکتی احداث می کنه،برای نام شرکت از نام بچش یا اسامی فامیل استفاده می کنه(با توجه به تهدیدات مربوطه از جانب خانواده)، خودشم نمی دونه دقیقن چی می خواد(اتوماسیون ،شبکه و...) ، برنامه های شرکت با دعاهای مربوطه(از جن گیری تا طلسم شرکت های رقیب)،برای زمان بندی پروژه-> بله ما در عرض یه هفته بهتون تحویل می دیم(با چه کیفیتی...).

در صورت شکست،چرا نشد؟! تقصیر فلانی است(اخراج).
    فعالیت کارکنان-> فلانی کو؟عاشق شده رفته یه هفته ای خودکشی کنه.
    امروز بچه ها کجاند؟ مگه نمی دونی تعطیلی رسمی است + بین التعطیلین(یه هفته شرکت تعطیل)

سر سال->این چیه؟ مالیات بر در امده + مالیات بر کارکنان + مالیات بر پارک ماشینت + مالیات جهت بازسازی لایه ی اوزون + مالیات بر ورشکستگی + مالیات بر می خواستی شرکت نزنی + مالیات جهت حالگیری و...

موقع استخدام-> تخصص شما چیه؟ تو کار ماشین های سنگین هستم. استخدام شدی(چرا؟! نشناختی طرف آشنا ...)

موقع کار-> این قسمت از برنامه مال توست،ضمنن باید شبکه ی شرکت را تعمیر کنی،چای را هم دم بذار،خرید های خونه ی من یادت نره...یادم رفت، مشق شب بچم را نوشتی؟...

کارگروهی-> شما چند نفر... نه من با فلانی قهرم همش را خودم انجام می دم... خوب برنامه هایی که قرار بود انجام بدید کو... راسیاتش این بابای بابای ... پدربزرگم به رحمت خدا رفت تا چهلم دستم بند بود...

دیدید که نمی شه تقصیر را بر گردن کسی انداخت،در این میان همه از دولت گرفته تا خود برنامه نویس و کار فرما مقصر هستند. با بر اورده کردن یکی از شرایط (مثلن برنامه نویس متخصص) موارد دیگر بازدارنده هستند(مثل مالیات).

پس تا وقتی که این چرخه به صورت همگانی پیش نره، شما اگه نخبه هم باشید کاری از پیش نمی برید و در اخر به فکر مهاجرت می افتید.

اف:خواهشن از این تصاویر روی سایت نذارید،بد آموزی داره،چشم و گوش دوستان باز می شه دیگه سر کار نمی روند...

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار a_true_2004
    محل زندگی
    اصفهان

Never stand begging for what you have the POWER to EARN

نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant مشاهده تاپیک
    توجه داشته باشید که اون آدمها برنامه نویسان عادی نیستند، بلکه نخبگانی از سراسر دنیا هستند که هر ساله طی گزینش هایی به گوگل می پیوندند.

اگر شما هم از لحاظ دانش و بار علمی تو حد اون برنامه نویس ها باشید مطمئن باشید به راحتی می توانید به امکاناتی مانند اونها دست یابید (البته نه در ایران، بلکه باید به فکر مهاجرت باشید).
    تعریف شما از برنامه نویس نخبه چیست؟
    یا بهتر بگویم : برای برنامه نویس حرفه ای شدن چه چیزهایی لازم است بدانیم؟

کاربر دائمی آواتار hamidinejad
    محل زندگی
    Arak_City

دوستان عزیز گوگل یکی ابر شرکت رایانه ای دنیاست و اون هم که از اول وضع شرکتش اینطوری نبوده ! پله پله میشه از گوگل هم زد جلو اونم در این البته اگه کمی حمایت کنند!

در ضمن کسی که کار کشته در برنامه نویسی میشه اونم 10 ساله که کار کرده و اگه در آخرین 10 سال تجربش بپرسی تمام چارچوپ های کاری و تارخچه اونها را بهتون میگه و خودشم هم دست به خلاقیت زده!

در ضمن برای کسی که که تازه کار باشه این محیط ها اصلا خوب نیست ! چطور میشه از کسی که از در زندگیش سختی نکشیده کد خوب هم بنویسه البته نه اینکه همه زندگیش سختی و مصیبت باشه بلکه سختی ها را پشت سر گذاشته باشه!

نقل قول نوشته شده توسط Microsoft.net مشاهده تاپیک
    ببینید و لذت ببرید ! به برنامه نویسای ایرانی شاغل در ایران پیشنهاد خودکشی میکنم ! D:
    http://www.dailycognition.com/index....he-scenes.html
    خیلی جالب بود . کار خوب باید در کنارش تفریح خوب هم باشه . این شعار همه جا است به غیر از ما

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •