نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: برنامه محاسبه انتگرال

Smile برنامه محاسبه انتگرال

این برنامه به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده ، و یه انتگرال رو محاسبه میکنه !!!

جالبه !! حتما دریافت کنید !!! منتظر نظراتتان هستم !!!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: برنامه محاسبه انتگرال

سلام
    حالا از کجا بدونیم که تروژان هستش یا واقعا برنامه است؟ :)

کاربر دائمی آواتار man4toman
    محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

تروجان نیست!!
    دوست عزیز بسیار جالب بود. امکان قرار دادن سورسش هست تا ما هم یه نگاه به سورس بندازیم.
    باتشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط salar_cpp_cs مشاهده تاپیک
    ==============================================
    پس شما ای که با این دید به برنامه های این سایت نگاه می کنید ، فکر کنم اگه به این

سایت نیاین بهتره هم واسه خودتون و همه واسه اعضای سایت (البته با اجازه از مدیران)

آدم حسابی اینجا مگه تالار هک ، کرک ، تروجان ، ویروس نویسی و غیره است ، یعنی

شما خودت هنوز اینو نفهمیدی !! واقعا که !!!؟؟؟ یا سطح علمی خودتو زیاد کن یا اگه

درباره چیزی اطلاعی نداری ، نظر نده !!!! ما همه اینجا جمع شدیم تا مطالب مفید و جالبی

رو در مورد برنامه نویسی با ایرانیهای عزیز داشته باشیم و از این کنار هم بودن

لذت ببریم و بس !!! و آخر اینکه این فایل exe برنامه منه آقای .... !!!
    اول اینکه متاسفانه شما خیلی احساسی پاسخ دادید! من با شما دعوا ندارم اما شما رو نمی‌دونم.

دوم اینکه امنیت که این سایت و اون سایت نمی‌شناسه. هر برنامه اجرایی که از اینترنت دریافت بشه احتمال آسیب رساندن به اطلاعات شخصی رو داره. دقیقا به همین خاطره که بیشتر توزیع کننده‌های برنامه‌ها علاوه بر فایل اجرایی MD5 فایل رو هم می‌گذارند تا فرد از عدم تغییر برنامه اطمینان حاصل کنه.

سوم اینکه به قول شما اومدیم اینجا چیزی یاد بگیریم. خوب شما فقط یک فایل EXE گذاشتید و بدون توضیح سورس برنامه و یا حتی الگوریتم برنامه. نمی‌خوام به شما بی‌احترامی کنم اما این کار شما آیا فرقی با گذاشتن برنامه‌ای مثل Mathlab هم داره؟ اون هم فقط یک EXE هستش، البته با Help.

به هر حال اگه شما با این همه خوشبینی تا به حال هک نشدید مطمئنا خیلی خوش شانس بودید.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار bsng110
    محل زندگی
    اصفهان

هوالحکیم سلام ببخشید که وسط بحثتون وارد می شم. یک ذره حق را به amir_saniyan می دم. من هم که اولین بار فایل را دیدم ترسیدم! اما در مورد این انتگرال، تا اونجایی که یادمه یک فرمول ریاضی داشت. با چند تا for و if و ... می شه پیاده سازیش کرد. خیلی فرمول های دیگه ریاضی را هم می توان به این صورت نوشت. به نظر من نکته جالب این برنامه طریقه نمایش انتگرال بود که خیلی خوب از اون کدهای اسکی استفاده شده بود. اما یک نکته! این برنامه برای صفر و اعداد منفی خطا می ده(مدیریت خطا نشده؟)! راستی حالا که حرف انتگرال شد، یک برنامه تو کتاب C دکتر داورپناه هست که به روش ذونقه ای انتگرال را حساب می کنه. اگه یک وقت یک شخصی خیلی به محاسبه انتگرال در برنامه اش نیاز داشت، بد نیست یه سری به اون کد بزنه. طرز فکرش خیلی ساده است و در اصل یک پیاده سازی از الگوریتم انتگرال گیری است که در سال پیش دانشگاهی و یا سال های اول دانشگاه به دانشجویان آموزش داده می شود. یا علی خدانگهدارتان

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Shiraz

آقایون دیگه یکی از طرفین کوتاه بیاد بهتره. به نظر من هر دو طرف یه کارایی تون اشتباه بوده که باعث شده سوتفاهم ایجاد شه و با هم بحث و جدل کنید.
    در مورد برنامه هم با توجه به این که کامپیوتر هوشمند نیست که بتونه تابع اولیه یه انتگرالو به دست بیاره ، به نظر من تنها راهی که می تونه استفاده کنه برای محاسبه انتگرال قطعا استفاده از سری ریمان هست. که در اون کل بازه انتگرال گیری رو به تعداد زیادی قطعه با طول dx تبدیل می کنه و وقتی این dx خیلی کوچک باشه ، دیگه در هر مرحله کافیه که F(x+n*dx) رو حساب کنه که در واقع x یعنی اول بازه و n*dx طول بازه است. ( یعنی انتهای بازه هم x+n*dx است. و بعد این مقادیر F ها را با هم جمع می کنیم. فقط من هر طور فکر می کنم به نظرم نمی رسه که بدون استفاده از ساختار های کنترلی بشه این برنامه رو نوشت. اگه بشه که خیلی جالب هست.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Shiraz

خب دوست عزیز می دونم که از یه الگوریتم خاص پیروی می کنه. همه چیز از یه الگوریتم پیروی می کنه . ولی این که بشه الگوریتمی رو بدون استفاده از ساختارهای کنترلی مثل if , for , while , switch و ... نوشت فکر نمی کنم که امکان پذیر باشه. ضمن این که با روش ریمان هم شما اگه مثلا بازه مورد نظرتو بر اساس خود تابع به تعداد مناسب قسمت تقسیم کنی ( 1 و 2 نه مثلا 1000 به بالا ) خیلی دقیق هست. متاسفانه من نمی دونم چی شده که یه مدتی هست دیگه نمی تونم فایل ها را از تاپیک ها دانلود کنم!!! قبلا می شد ولی ... . به همین خاطر برنامه شما رو ندیدم. ولی اگه می گید این قدر روش جالبی داره و خاص ، اگه براتون مشکلی نیست سورسشو بگذارید روی سایت یا این که در مورد الگوریتمش توضیحاتی بدید تا سوتفاهم بقیه دوستان هم رفع بشه. هر چقدرم خاص باشه بالاخره یه روش هست دیگه. اگه حتی یه نفرم باشه که الگوریتمشو بفهمه باز کار شما خوب بوده . برای منم خیلی جالب هست که یه روش دیگه غیر از سری ریمان رو ببینم برای محاسبه انتگرال. شاید استفاده از این روش برای تعریف اولیه انتگرال خیلی مناسب تر از ریمان باشه.
    با تشکر

اول اینکه قبل از زدن هر حرفی به همدیگر به عنوان برنامه نویس یا متخصص احترام بگذارید و به خاطر یک جمله ساده (حال انتقاد یا توصیه) بحث اصلی را عوض نکنید و از لحن تند استفاده نکنید، مخصوصا وقتی که هنوز همدیگر را دقیق نمی شناسید. (دقت کنید که پست های فاقد محتوا پاک خواهند شد)

دوم اینکه قرار دادن فایل های اجرایی بدون سورس کد، منع قانونی ندارد، اما به کسی توصیه نمی شود از آن ها استفاده کند و یا به آن اعتماد کند و مسئولیت آن بر عهده کاربر استفاده کننده است.

چرا ؟ به دلیل اینکه 99% افرادی که اشتباها فایل ویروسی در سایت upload می کنند حتی خودشان نمی دانند که فایلشان مبتلا به ویروس یا تروجان شده است.
    بسیاری از تروجان ها توسط قوی ترین آنتی ویروس ها یا آنتی spyware ها هم قابل شناسایی نیستند و خود به خود فایل های اجرایی را آلوده می کنند، دلیل آن نیز معمولا جدید بود آن ویروس می باشد که هنوز توسط آنتی ویروس ها شناسایی نشده است و یا به دلیل نصب آنتی ویروسی که به روز نیست. (خود مایکروسافت هم نمی تواند ادعای امنیت کامل را کند)

سوم، همه یا برای یادگیری در سایت حضور دارند یا برای یاد دادن به دیگران.
    پس اگر هدف شما هم همین هست چقدر خوب می شود که به نحوه نوشتن برنامه و الگوریتم آن پرداخته شود.

با آرزوی موفقیت

ممنون از شما...ولی من به پروژم به یه مشکل اساسی بر خوردم...اونم محاسبه انتگراله (C#‎‎) ... کسی سورس برنامه محاسبه انتگرال رو داره؟؟؟؟

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Salar Ashgi مشاهده تاپیک
    این برنامه به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده ، و یه انتگرال رو محاسبه میکنه !!!

جالبه !! حتما دریافت کنید !!! منتظر نظراتتان هستم !!!
    برنامه ی maple هم انتگرال رو می گیره و جالب تره. اگه قصد آموزش دارید لطفا سورس قرار دهید.
    آخرین ویرایش به وسیله asdasd123123 : سه شنبه 02 اردیبهشت 1393 در 14:30 عصر

سلام دوست عزیز,آیا سورس سوال زیر رو میتونید بنویسین؟؟؟
    برنامه ای بنویسید ک یک چند جمله ای را بصورت رشته دریافت کند و انتگرال معین انرا به دو روش از سه روش زیر محاسبه کند,۱_روش مستطیلی ۲_روش ذوزنقه ای ۳_روش سیمپسون (در بازه ی معین شده بوسیله کاربر)
    شرمنده یه درخواستی کردم که خودمم میدونم بیش از حد انتظاره ولی مجبورم,خیلی خیلی ممنون.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •