نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: password برای فولدر در شبکه بدون سرور

password برای فولدر در شبکه بدون سرور

سلام راستش زیاد از شبکه چیزی نمی دونم بهمین دلیل میخوام خیلی ساده و مبتدی جواب منو بدید

ما یه شبکه محلی lan راه انداختیم و سرور هم نداریم در واقع workgroup هستیم حالا می خوام یه فایل رو شایر کنم برای یکی از دوستام در صورتی که بقیه دسترسی به اون نداشته باشن حالا یا پسورد داشته باشه یا اینکه اصلاً نتونن بازش کنن تمام تاپیک ها رو خوندم ولی چیزی گیرم نیومد
    البته تو قسمت permissinos هم رفتم ولی اصلا اونجا user های دوستام نیست و فقط user های خودم هستند اگه ممکنه به منم یاد بدید
    مرسی
    دوست شما

تا وقتی یک دامنه نداری ، برای ارائه دسترسی به دوستانت برای استفاده از منابع اشتراکیت ، لازمه اونها یک اکانت معتبر روی سیستم تو داشته باشن . میتونی یه گروه جدید ایجاد کنی و برای دوستانت اکانت های محدودی با حقوق دسترسی کم تعریف کنی و در اختیارشون قرار بدی .
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

مرسی از اینکه راهنمائی کردید
    همون طور که گفتم اطلاعاتم کمه میشه اولاً بگید چجور میشه domain ساخت و دوماً اینکه چه جوری یک آکانت معتبر براشون بسازم

مرسی

مجبوری Active Directory رو نصب کنی.زمان نصب میتونی dns رو هم نصب کنی و یک دامین تعریف کنی.در run تایپ کن dcpromo(سیستم عاملت باید ویندوز سرور باشه)
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

میتونی به یوزر Guest در کامپیوتر خودت پسورد بدهی و فقط فرد مورد نظر از آن اطلاع داشته باشد.
    یا برای آنها یوزر Local fshcd

با سلام

بهتره هر چه زودتر Active Directory نصب کنی !
    اما می تونی با یه کلیک راست بر روی اون فولدر گزینه Security رو انتخاب کنی و اونجا Adminisrator رو Add کن تا فقط مدیریت بتونه وارد بشه ... فکر می کنم مشکلت حل بشه :wink:

از راهنمائی هاتون ممنون
    من ویندوزم xp است ویندوز سرور رو نصب می کنم و بعد میگم درست شد یا نه

تاپیک های مشابه

1. محل ذخیره Password
    نوشته شده توسط Mohammad_Mnt در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 19
    آخرین پست: دوشنبه 23 آبان 1390, 23:50 عصر
  2. چطور گزارشی درست کنم از یک mdb که دارای password است
    نوشته شده توسط student در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 15 فروردین 1386, 09:20 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار