نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: مشکل با ocx

مشکل با ocx

با سلام به دوستان.
    من برنامه ای نوشتم و تویه اون از کلی ocx و dll هایه سایت استفاده کردم.وقتی اونو ذخیره می کنم و می برمش که یه جایه دیگه با پروژم کار کنم هیچ کدوم از اونا رو نشون نمیده و ایراد می گیره.
    نمی دونم باید چه کارش کنم.یکی می گه باید رجیستر بشه.اگه باید رجیستر بشه چطوری می تونم با کد نویسی در vb این کارو انجام بدم.
    لطفا کمکم کنید چون اینو می خوام بدم به استادمون و اگه اینجور باشه که استاد......
    لطفا ابتدایی راهنمایی کنید چون در این رابطه چیزی نمیدونم.
    mer29+1

نقل قول: مشکل با ocx

سلام

بايد براي برنامتون ستاپ درست كنيد
    راهنماي كامل در اينجا

https://barnamenevis.org/showth...highlight=wise
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی آواتار mansour01
    محل زندگی
    N/A

همونطور که دوستمون گفتن شما باید فایل Setup بسازید یا به روش زیر عمل کنید .

اون OCX ( اکتیو ایکس ) و DLL ها رو شما تو یه پوشه داخل برنامه قرار بده .. بعد هم یک Batch فایل بساز که اونها رو تو System32 کپی کنه و با دستور regsvr32 /s FilePath اونها رو بطور مجزا رجیستر کنه .

سلام.خیلی ممنون از پاسختون.
    اگه میشه واسم یه نمونه کار یا کد بذارید تا بهتر متوجه بشم.
    mer28+2

کاربر دائمی آواتار meisambandari
    محل زندگی
    در اعماق دریاها

سلم دوسته عزیر به احتمال زیاد با این روش که میگم مشکلت حل میشه . تمام OCX ه , ِDll هاتو بریز توی System32 ویندوز و بعد همه رو رجیستر کن به اینصورت که یک Notpad باز کن و اسم تمام ocx و Dll هاتو زیره هم به اینصورتregsvr32 Myocx.ocx در Notpad وبنویس و با پسوند BAT ذخیره کن و اجرا کن . موفق باشی.

کاربر دائمی آواتار kuh_nur
    محل زندگی
    C:\Windows\Temp

سلام این کارو هم میشه انجام داد
    shell "regsvr32.exe /s مسیرو نام فایل"
    مستقیما داخل برنامه محیط برنامه این کارو میکنه

با سلام به دوستان.
    از راهنماییتون ممنونم ولی مشکل من وقتیه که پروژه برای اولین بار بر رویه یه سیستم Open میشه.ولی میتونم برای حل این مشکل از راه حل شما استفاده کنم.اگر بخوام با کد نویسی ocx ها رو رجیستر کنم باید یه برنامه بنویسم و اونو exe کنم و قبل از اجرایه پروژه ی اصلی اونو اجرا کنم.چطور میتونم قبل از پروژه ی اصلی استفاده کنم؟
    در ضمن من از نرم افزار Wise برای ساختن ستاپ واسه برنامم استفاده کردم(از طریق Import vb) ولی بعد از گرفتن vbp و محل vb6.exe و محل DAO 3.6 این ارورو میده.
    The runtime file 'E"\program files\wise installation system\runtime\dcom\dcom95.exe' could not be opened.
    do you want to run the download runtimes wizard to download the required runtime files from the internet?
    if you select No you must return the installion and select runtime support files.run the download runtimes wizard?
    yes no
    امیدوارم که غلطی نداشته باشم چون نشستم تایپ کردم.
    لطفا کمکم کنید هر چقدر هم که تو خود سایت wise گشتم دانلود runtime رو پیدا نکردم.لطفا بگید چه کار کنم.
    mer29+1

کاربر تازه وارد آواتار alifa135
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط nezhadam_pershia مشاهده تاپیک
    با سلام به دوستان.
    از راهنماییتون ممنونم ولی مشکل من وقتیه که پروژه برای اولین بار بر رویه یه سیستم Open میشه.ولی میتونم برای حل این مشکل از راه حل شما استفاده کنم.اگر بخوام با کد نویسی ocx ها رو رجیستر کنم باید یه برنامه بنویسم و اونو exe کنم و قبل از اجرایه پروژه ی اصلی اونو اجرا کنم.چطور میتونم قبل از پروژه ی اصلی استفاده کنم؟
    در ضمن من از نرم افزار Wise برای ساختن ستاپ واسه برنامم استفاده کردم(از طریق Import vb) ولی بعد از گرفتن vbp و محل vb6.exe و محل DAO 3.6 این ارورو میده.
    The runtime file 'E"\program files\wise installation system\runtime\dcom\dcom95.exe' could not be opened.
    do you want to run the download runtimes wizard to download the required runtime files from the internet?
    if you select No you must return the installion and select runtime support files.run the download runtimes wizard?
    yes no
    امیدوارم که غلطی نداشته باشم چون نشستم تایپ کردم.
    لطفا کمکم کنید هر چقدر هم که تو خود سایت wise گشتم دانلود runtime رو پیدا نکردم.لطفا بگید چه کار کنم.
    mer29+1
    خوب چرا هيچكي جواب اين بنده خدا رو نمي ده ؟
    آقا اين مشكلو منم دارم نمي دونم اين Dcom95 چيه كه نمي ذاره من فايل نصب بسازم

منم يه باري به اين مشكل برخوردم ولي نشد كه نشد
    فكر مي كنم اين Dcom95 يه dll باشه كه بايد دانلودش كرد . بابا به داد اين بالايي ها برسيد

کاربر دائمی آواتار sh2007
    محل زندگی
    آبهای نیلگون خلیج فارس و دریای عمان خطه جنوب

دوست من سلام
    كنترل در وي بي به دو دسته تقسيم مي شود كنترل استاندارد كه جز ذات وي بي هستند و كنترل غير استاندارد كه همين او سي ايكس هائي كه شما استفاده كرده ايد اگر يه كنترل غير استاندارد را استفاده كردي بايد برنامه توي سيستمي ديگه هم كه نصب مي شه اون كنترل رو داشته باشه
    اما يه نكته مهم هر چه كمتر توي فرمها از اين كنترلها استفاده كني بهتره چون سرعت پردازش برنامه رو پايين مي ياره و برنامه با تاخير اجرا مي شه
    بالاخره بهترين راه حل اينه كه با نرم افزار Wise Installation كه جستجو هم انجام بدي اونو مي توني پيدا كني و راهنماي اين توي سايت هم هست

کاربر تازه وارد آواتار alifa135
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط sh2007 مشاهده تاپیک
    دوست من سلام
    كنترل در وي بي به دو دسته تقسيم مي شود كنترل استاندارد كه جز ذات وي بي هستند و كنترل غير استاندارد كه همين او سي ايكس هائي كه شما استفاده كرده ايد اگر يه كنترل غير استاندارد را استفاده كردي بايد برنامه توي سيستمي ديگه هم كه نصب مي شه اون كنترل رو داشته باشه
    اما يه نكته مهم هر چه كمتر توي فرمها از اين كنترلها استفاده كني بهتره چون سرعت پردازش برنامه رو پايين مي ياره و برنامه با تاخير اجرا مي شه
    بالاخره بهترين راه حل اينه كه با نرم افزار Wise Installation كه جستجو هم انجام بدي اونو مي توني پيدا كني و راهنماي اين توي سايت هم هست
    چه جوري مي تونم جستجو كنم ؟ اين قسمت آخر و يكم توضيح بيشتر بدين لطفا!

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط alifa135 مشاهده تاپیک
    چه جوري مي تونم جستجو كنم ؟ اين قسمت آخر و يكم توضيح بيشتر بدين لطفا!
    بالاي هر صفحه عبارت "جستجو" وجود داره، (كنار خروج) روي اون كليك كنيد بعد "جستجوي پيشرفته" و تنظيمات موردنظر رو اعمال كنيد و بعد هم جستجو.
    ولي پيشنهاد مي كنم از جستجوي گوگل كه در بالاي همه صفحات وجود داره استفاده كنيد.
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •