نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: ساخت ستاپ براي نرم افزارها

کاربر دائمی آواتار noshin2008
    محل زندگی
    اصفهان زیبا

ساخت ستاپ براي نرم افزارها

با سلامي دوباره
    مي خواستم بگم من يكي از نرم افزارهايي كه به روي هاردم نصب كردم را با يكي از اين برنامه هايي كه ميشود به سورس نرم افزار رفت را تغييراتي دادم.و بعد با دو نرم افزار ستاپ فكتوري و اينستال شيلد ستاپ ساختم. حالا اينها بماند
    ميخواستم بگم وقتي كه محصولي را دستكاري ميكنيم و بعد براش ستاپ به اسم خودمان ميزنيم!
    ميخواستم بدونم كه ما هم بايد مثل همون شركت كه اون نرم افزار را ساخته وقتي كه برنامه اش به روي سيستم ما نصب ميشه ونتغير هايي در رجيستري ثبت ميشه ماهم ستاپ براش ساختيم بايد در هنگام ستاپ ساختن بايد متقير در داخل رجيستري ثبت كنيم يا خير.
    البته همون متغير هايي كه اون شركت نرم افزاري در رجيستري ما ثبت كرده.
    نميدونم تونستم منظورمو برسونم يا نه
    در ضمن من فقط نميخوام فقط به روي سيستم خودم كار بده.ميخوام با توضيحاتي كه بالا دادم در سيستم كاربران ديگر عمل كنه !
    البته من اين ستاپ را كه ساختم در هيج جاي رجيستري چيزي ذخيره نيمشه.ميخواستم اول تو اين سايت يه تحقيقاتي كرده باشم و بعد به هدفم برسم
    حالا اگه كسي در اين زمينه اطلاعات خوبي داره خواهشمند است به طور خوب راهنمايي كنه
    ممنون ميشم

با تشكر

نقل قول: ساخت ستاپ براي نرم افزارها

با درود . خوب اين بستگي داره به اون برنامه‌اي كه شما آنرا نصب كرده‌ايد . گاهي تغييراتي كه در رجيستري اعمال ميشه براي اجراي برنامه و يا اجراي درست برنامه لازم و حياتي هست . ممكنه روي سيستم شما كه قبلا اون برنامه روي آن نصب شده كار كنه ولي ممكنه روي سيستم ديگه نه . مثلا اطلاعات مربوط به ليسانس و رجيستر شدن برنامه . شما مي‌توانيد با برنامه‌اي مانند regshot تغييرات را دنبال كنيد و بعد با اينستالر اعمال كنيد . يا اينكه برنامه را به صورت portable در بياريد . بدرود

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •