نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: آیا از installshield 10.5 pemier edition برای برنامه نوشته شده با delphi7 می توانم استفاده کنم؟

آیا از installshield 10.5 pemier edition برای برنامه نوشته شده با delphi7 می توانم استفاده کنم؟

سلام دوستان عزیز، لطفا کمکم که که به جواب سئوالم برم، خیلی ممنونتونم
    آیا از installshield 10.5 pemier edition برای برنامه نوشته شده با delphi7 می توانم استفاده کنم؟؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین

نقل قول: آیا از installshield 10.5 pemier edition برای برنامه نوشته شده با delphi7 می توانم استفاده

تا آنجایی من می دانم ساخت Setup ربطی به اینکه برنامه با چی نوشته شده یا با چه کامپیلری هست.

پس نباید مشکلی وجود داشته باشه.

موفق باشید :)

نقل قول: آیا از installshield 10.5 pemier edition برای برنامه نوشته شده با delphi7 می توانم استفاده

اگه می خواید یه Setup خیلی راحت ، سریع و بی دردسر بسازید ، من به شما پیشنهاد می کنم که از نسخه installshield که همراه دلفی 5 ارائه شده استفاده کنید . هر نرم افزاری رو که با دلفی نوشته باشید می تونید خیلی راحت Setup کنید
    یا حق

کاربر دائمی آواتار behnam_dr
    محل زندگی
    مشهد

من هم نرم افزار Setup Generator Pro v2001 v3.1 رو پیشنهاد میکنم بسیار آسان و راحت میشه باهاش کار کرد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •