نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مقایسه کامپوننت های دات نت و کاربرد های هر کدام

مقایسه کامپوننت های دات نت و کاربرد های هر کدام

با سلام خدمت دوستان
    هدف من آشنایی با کامپوننت های دات نت هستش و معایا و مزایای هر کدوم رو هر چقدر که می دونیم بیان کنیم ...
    به حمد خدا توی ایرانیم و گردنمونم کلفته و حق کپی رایت رو هم از جانب خودمون ور داشتیم
    پس حد اقلش بیاییم از همدیگه حمایت کنیم و نرم افزار های داخل ایران رو خداییش دیگه کپیشو نخریم
    ولی اما ...
    هر چقدر که در توان داریم از نرم افزار های خارجی استفاده کنیم و توانمون رو بالا ببریم اون ور آب رو نمی دونم ولی اینجا که کامپوننت های چند صد دلاری مفده مفده
    پس زمینه خوبی هستش که بخریم و استفاده کنیم و هر کدومش رو که دلمون خواست استفاده کنیم.
    من اول کار رو با مقایسه دو کامپوننت مشهور و دو رقیب قدیمی رو می خوام معرفی کنم

Telerik RadControls
    و
    Art Component
    من هر دوی اینا رو استفاده کردم
    و می خوام در حد تجربه خودم بیان کنم و از دوستان نظر خواهی کنم
    rad component :
    خیلی ظاهر خوبی داره و کارم باهاش مثل آب خوردنه و قدرت خیلی خوبی رو هم داره ولی سرعتش پایین هستش اونم دلیلش سادست اگه یه نگاهی به شاخه ی bin بندازین می فهمین چون dll اون 12 مگابایت هستش
    art component :
    ظاهرش خوبه نه در حد rad (البته نظر شخصیه) و کار کردن هم باهاش آسونه ولی گیر بازاره واقعا در حد خودش کم نظیره البته در مقایسه با هم سطح های خودش چون dll اون در حد 2.5 مگابایته و سرعتش هم حرف نداره ولی یه مشکل که داره تنوع کلمپوننت هاش نسبت به Rad یکمی کمه دو یا سه تا کمه مثلا یکیش tooltip هستش که نداره اون یکی ها هم در این حده
    خوب این نظر من بود نظر دوستان چیه ؟
    یا اصلا به نظر شما ارزش نداره که از کامپوننت های غیر خود VS استفاده کرد
    ممنون می شم نظر بدین
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

یه سوال

چطور حجم یه سایت رو بیارم پایین
    البته توی این سایت بیاناتی گفته شده و استفاده کردم و خیلی هم واسم مفید بوده و dll هم واسه این کار درست کردم (البته به کمک دوستان)
    ولی
    منظوره من اینه که هر چقدر هم یه کامپوننت خوب باشه فزاینده حجم هستش چی کار کنم که اگه از Rad یا Art استفاده کردم حجم سایتم زیاد بالا نره یه راه حل واقعا درست و علمی و موثر
    هر کی یه راه حل درست حسابی بده سریال فول ورژن کامپوننت مشهوره UISuite v2.0 رو بهش تحفه می دم
    کارم خیلی گیره

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •