صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 50 از 50

نام تاپیک: مرورگر جدید Google

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول: مرورگر جدید Google

ولی تیم Firefox بیکار ننشست و با عرضه TrendMonkey به عنوان موتور JavaScript جدید برای Firefox 3.1 در اکثر زمینه ها کارایی بیشتری از خودش به نمایش گذاشت
    و تغییراتی دیگر:
    مانند دو شرکت گوگل و مایکروسافت كه در مرورگرهای اینترنتی Chrome و IE8 بخش جدیدی را با عنوان "قابلیت خصوصی" privacy mode عرضه کرده‌اند، شرکت Mozilla نیز قصد دارد این حالت را به نسخه آزمایشی مرورگر Firefox 3.1 اضافه کند.

به گزارش بخش خبر تراشه از همکاران سیستم، حالت "خصوصی" در مرورگرها ثبت اطلاعات و مسیر حركت كاربر در اینترنت را یا محدود و یا كاملاً حذف نموده، امکان دسترسی دیگر کاربران به سایت‌های مشاهده شده و به عبارت دیگر، کل فعالیت‌های اینترنتی انجام شده توسط یک فرد را از بین می‌برد.
    در این حالت، آدرس‌های URL در قسمت History مرورگر ذخیره نمی‌شوند، فایل‌های کوکی در کامپیوتر باقی نمی‌‌مانند و در پایان هر بخش، کلیه فایل‌ها و اطلاعاتی که مربوط به گشت و گذار کاربر در اینترنت می‌شود، از بین می‌روند.
    شرکت موزیلا طی جلسه ای که برای به‌روز کردن مرورگر Firefox 3.1 برگزار کرد، اعلام داشت: "قابلیت مرور خصوصی: "احسان اخگری" مشخصات باگ 248970 را كه شناسایی شده بود، پیاده سازی کرد. حالا باید منتظر نسخه بتای این مرورگر باشید".

منبع :سایت تراشه
    آخرین ویرایش به وسیله xxxxx_xxxxx : دوشنبه 25 شهریور 1387 در 11:08 صبح
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد

در ضمن کروم با سایت هایی مثل رپیدشیر هم مشکل داره واسه دانلود !

امکان دانلودش تو ایران نیست
    میگن مایکروسافت انحصار طلب است
    اگه پاش برسه گوگل از مایکروسافت هم بدتر است

این وسط فقط فایرفاکس و اپرا ضرر می کنند
    IE ککش هم نمی گزه
    IE8 را امتحان کنید، نسبت به IE7 خیلی خیلی بهتر شده

افزونه های فایرفاکس رو اصلا و اصلا نداره

در سایت های شلوغ و پر از عکس و فلش هست Ie8 بهتر از بقیه عمل می کنه
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : سه شنبه 26 شهریور 1387 در 06:17 صبح دلیل: به هم پیوستن پست ها

سلام. من google chrome رو دارم. اگر لينكشو بذارم كه warez نيست؟ درسته؟

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین

و جالبته اینکه برای Fire Fox هم یک Patch آقای Ehsan Akhgari نوشته که نصب بشه.

privacy mode
    هم به Fire Fox اضافه میشه.

موفق باشید :)

نقل قول نوشته شده توسط hanif_x90 مشاهده تاپیک
    میگن مایکروسافت انحصار طلب است
    اگه پاش برسه گوگل از مایکروسافت هم بدتر است

این وسط فقط فایرفاکس و اپرا ضرر می کنند
    IE ککش هم نمی گزه
    IE8 را امتحان کنید، نسبت به IE7 خیلی خیلی بهتر شده

افزونه های فایرفاکس رو اصلا و اصلا نداره

در سایت های شلوغ و پر از عکس و فلش هست Ie8 بهتر از بقیه عمل می کنه
    در مورد گوگل اشتباه نکنید . گوگل اینقدر احمق نیست که بخواد انحصار طلب بازی در بیاره. مشکل اینجاست که گوگل یک شرکت آمریکایی هست و مجبوره که مطیع بشه
    اینقدر هم زود در مورد گوگل قضاوت نکنید. مطمئنن سیاستهای گوگل در مقابل فایرفاکس و اپرا سایستهای متفاوتی هست و ارتباط زیادی رو با این دو نرم افزار برقرار می کنه. باید به گوگل فرصت داد. نسخه نسخه بتا هست و صدالبته مشکلاتی رو داره . باید قبول کنیم که با در نظر گرفتن نسخه بتا نسخه خوبی رو ارائه داده.

نقل قول نوشته شده توسط xxxxx_xxxxx مشاهده تاپیک

و اما نتیجه گیری:

خداییش IE رو عشق است

خب که چی؟؟؟ بابا اینقدر جو زده نشید. در حال حاضر 70 درصد کاربران از IE اونم 60 درصدش از IE 6 !!!!! چون تو ویندوز xp هست استفاده میکنند.کی چه میدونه کروم چیه؟ حتی ff رو هم خیلی ها نمیدونن بابا خودمونو نگاه نکنین که عشق کامپیوتریم و اطلاعات داریم جمعیت ما ها شاید 5 درصد کاربران اینترنت رو هم نگیره بقیه کاربران همه که رشتشون کامپیوتر نبوده یا دنبال اینجور چیزا نیستن نمونش دوست خودم که مهندس مکانیک با کامپیوترم خیلی کار میکنه و اینترنتم روزی یکی دو ساعت میره بهش میگم فایرفاکس میگه اسمشو تا حالا نشنیدم حتی میگم IE8 اومده دانلود کن میگه میخوام چی کار مگه چه فرقی میکنه.این سوسول بازیها دیگه چیه. تا وقتی ie تو ویندوز باشه که خواهدم بود کروم که سهل فایرفاکس هم نخواهد توانست به جایی برسه. فکرتون رو باز کنین و همه جانبه نگاه کنین خیلی راحت قضاوت نکنین و فقط نوک بینیتونو نبینین. همه مثل ما نیستند که مرورگرهای مختلف رو امتحان کنند. تازه خداییش بگم من خودم همه مرورگرها رو امتحان کردم هیج فرقی از لحاظ سرعت بینشون ندیدم همشون یکین باور کنین . اره قبول دارم ff از ie6 بهتره از لحاظ کارآیی و راحت بودن نه سرعت ولی تمام مرورگرها تو ورژن های جدیدشون مساویند باور کنین مساویند . خودمونو گول نزنیم. با ذهن باز نگاه کنیم.یه چیزی میگم ختم کلام. پسرای خوب کروم یا هر مرورگر دیگه اگه بخواد رو دست ie بزنه باید یه چیزی در حد معجزه بیاره یعنی مثلاً یه کاری کنه که انقلابی ایجاد بشه که همه رو وادار کن که ازش استفاده کنن یعنی اصلا ie رو منسوخ کنند مثلاً کارشناسان دنیا بیان بگن فلان مرورگر به هیچ عنوان ویروس نمیگیره و هیچ باگی هم نداره و پیدا نخواهد کرد یعنی شما با این مرورگر نیاز به هیچ آنتی ویروسی ندارین و هکر از بین خواهد رفت ( البته در زمینه اینترنت). که این قضیه هیچ وقت اتفاق نخواد افتاد. پس نه کروم و نه فایرفاکس تا وقتی ویندوز سیستم عامل پرکاربرد و محبوب دنیاست حتی به گرد پای ie هم نمیرسن. حالا شما هر جور می خواهین قضاوت کنین. من کسانی رو میشناسم که حتی اسم اون مرورگری که باهاش تو ویندوز (منظورم ie است) رو هم نمیدون فقط میدونن که اگر روش کلیک کنن به اینترنت وصل میشن.اونوقت شما اومدین میگین .... ای بابا. بی خیال شین. منتظر باشین تا حرف های من طی مرور زمان بهتون ثابت بشه. این خط اینم نشون. خداحافظ

نقل قول نوشته شده توسط vahid4134 مشاهده تاپیک
    در مورد گوگل اشتباه نکنید . گوگل اینقدر احمق نیست که بخواد انحصار طلب بازی در بیاره. مشکل اینجاست که گوگل یک شرکت آمریکایی هست و مجبوره که مطیع بشه
    اینقدر هم زود در مورد گوگل قضاوت نکنید. مطمئنن سیاستهای گوگل در مقابل فایرفاکس و اپرا سایستهای متفاوتی هست و ارتباط زیادی رو با این دو نرم افزار برقرار می کنه. باید به گوگل فرصت داد. نسخه نسخه بتا هست و صدالبته مشکلاتی رو داره . باید قبول کنیم که با در نظر گرفتن نسخه بتا نسخه خوبی رو ارائه داده.

گوگل احمق نیست .
    از من و شما زرنگ تره.
    گوگل هر جا که خلاف منافعش باشه با دادگاه امریکا مخالفت می کنه که تا چند وقت پیش هم جریانش با دادگاه تو خبرها دیده میشد
    گوگل از اسرائیل پول میگیره تا سرچ های کاربران مخالف اسرائیل نباشه
    خلیج فارس را میکنه خلیج عربی
    فکر میکنید دولت بهش فشار میاره این کار ها را انجام بده
    پس جرا در مورد خلیج عربی به ناسا یا .. فشار نیاورد
    مطمئن باشید گوگل خیلی خیلی بدتر از مایکروسافت یا شرکت های دیگه است
    بهش میرسید.

نقل قول نوشته شده توسط hanif_x90 مشاهده تاپیک
    گوگل احمق نیست .
    از من و شما زرنگ تره.
    گوگل هر جا که خلاف منافعش باشه با دادگاه امریکا مخالفت می کنه که تا چند وقت پیش هم جریانش با دادگاه تو خبرها دیده میشد
    گوگل از اسرائیل پول میگیره تا سرچ های کاربران مخالف اسرائیل نباشه
    خلیج فارس را میکنه خلیج عربی
    فکر میکنید دولت بهش فشار میاره این کار ها را انجام بده
    پس جرا در مورد خلیج عربی به ناسا یا .. فشار نیاورد
    مطمئن باشید گوگل خیلی خیلی بدتر از مایکروسافت یا شرکت های دیگه است
    بهش میرسید.
    بله درست میگید گوگل خیلی زرنگ هست
    گوگل با دولت آمریکا مخالفت کرده ولی سر چه چیزهایی بوده سر چیزهایی بوده که در قانونش بوده یا نبوده. مثل در اخیتار گذاشتن اطلاعات کاربرانش و ... .
    تحریم ایران در قانون آمریکا نوشته شده و گوگل کاری از دستش بر نمیاد (بر ضد قانون چیزی بگه؟؟)
    قضیه خلیج فارس هم که بنماند یک میلیون ایرانی پیدا نشد شکایت کنه (اما تو برنامه نود تو هر برنامش یک ملیون اس ام اس می گیره) اگر این کار رو کرد تحت فشار بود اما نام خلیج فارس رو هم برنداشت و در توضیحات نوشته که کشورهای عربی میگن خلیج عربی بقیه کشورها و ایران میگن خلیج فارس . اگر می خواست مثل بقیه باشه اسم خلیج فارس رو برداشت به طول کامل
    در مورد همین گوگل کد شما می دونید آمریکا چقدر گوگل رو تحت فشار گذاشت اول گفت که نباید بزارید دانلود کنند
    بعدش گفت نباید بزارید اصلا صفحه رو ببینید
    اما گوگل اگر می خواست واقعا ایران رو تحریم کنه چرا هنوز svn رو باز گذاشته و میشه از svn دانلود کرد بدون هیچ محدودیتی (شاید گوگل باهوش اون قسمت رو یادش رفته)

چرا مثل سان به واقعیت ایران رو تحریم نمی کنه
    گوگل بیشتر از این حرفها پول در میاره که نیاز به اسرائیل یا هر کوفت و زهر مار دیگه ای که فکری جز خودخواهی و خود طلبی و نادیده گرفتن حقوق افراد پایین جامعه ندارند. وقتی که میلیاردی خرج می کنه تا دیتاسنتر بزنه بیاد از اسرائیل پول بگیره. من که وقتی که توی گوگل در مورد ضد اسراییل سرچ می کنم خیلی سایت میاره. (حتما سر اسراییلی ها شیره مالیده)
    چرا گوگل نمیاد سرچش رو ببینده یا ایمیلش رو ببنده چرا؟ سوال اینه که ثروت گوگل کاربراشه کاربراش رو هرچقدر بیشتر تحریم کنه ضرر می کنه
    گوگل اهداف بزرگتری رو نسبت به مایکروسافت و امثال اون داره و فکری به جز پول داره. گوگل وقتی که همه سرویس هاش رو رایگان داره میده می دونه دنبال چی هست . دنبال این هست که همه کاربران اینترنت رو در دست بگیره.
    هر کاری که توی اینترنت داری همش رو بتونی با گوگل انجام بدی
    وقتی که به جای گوگل فکر کنیم می بینیم که تحریم یک مانع برای رسیدن به هدف هست. هدفی که پول و ثروت نیست (درسته پول و ثروت زیادی رو به همراه میاره). گوگل قدرت می خواد و تحریم جلوی قدرتش رو می گیره
    خب که چی؟؟؟ بابا اینقدر جو زده نشید. در حال حاضر 70 درصد کاربران از IE اونم 60 درصدش از IE 6 !!!!! چون تو ویندوز xp هست استفاده میکنند.کی چه میدونه کروم چیه؟ حتی ff رو هم خیلی ها نمیدونن بابا خودمونو نگاه نکنین که عشق کامپیوتریم و اطلاعات داریم جمعیت ما ها شاید 5 درصد کاربران اینترنت رو هم نگیره بقیه کاربران همه که رشتشون کامپیوتر نبوده یا دنبال اینجور چیزا نیستن نمونش دوست خودم که مهندس مکانیک با کامپیوترم خیلی کار میکنه و اینترنتم روزی یکی دو ساعت میره بهش میگم فایرفاکس میگه اسمشو تا حالا نشنیدم حتی میگم IE8 اومده دانلود کن میگه میخوام چی کار مگه چه فرقی میکنه.این سوسول بازیها دیگه چیه. تا وقتی ie تو ویندوز باشه که خواهدم بود کروم که سهل فایرفاکس هم نخواهد توانست به جایی برسه. فکرتون رو باز کنین و همه جانبه نگاه کنین خیلی راحت قضاوت نکنین و فقط نوک بینیتونو نبینین. همه مثل ما نیستند که مرورگرهای مختلف رو امتحان کنند. تازه خداییش بگم من خودم همه مرورگرها رو امتحان کردم هیج فرقی از لحاظ سرعت بینشون ندیدم همشون یکین باور کنین . اره قبول دارم ff از ie6 بهتره از لحاظ کارآیی و راحت بودن نه سرعت ولی تمام مرورگرها تو ورژن های جدیدشون مساویند باور کنین مساویند . خودمونو گول نزنیم. با ذهن باز نگاه کنیم.یه چیزی میگم ختم کلام. پسرای خوب کروم یا هر مرورگر دیگه اگه بخواد رو دست ie بزنه باید یه چیزی در حد معجزه بیاره یعنی مثلاً یه کاری کنه که انقلابی ایجاد بشه که همه رو وادار کن که ازش استفاده کنن یعنی اصلا ie رو منسوخ کنند مثلاً کارشناسان دنیا بیان بگن فلان مرورگر به هیچ عنوان ویروس نمیگیره و هیچ باگی هم نداره و پیدا نخواهد کرد یعنی شما با این مرورگر نیاز به هیچ آنتی ویروسی ندارین و هکر از بین خواهد رفت ( البته در زمینه اینترنت). که این قضیه هیچ وقت اتفاق نخواد افتاد. پس نه کروم و نه فایرفاکس تا وقتی ویندوز سیستم عامل پرکاربرد و محبوب دنیاست حتی به گرد پای ie هم نمیرسن. حالا شما هر جور می خواهین قضاوت کنین. من کسانی رو میشناسم که حتی اسم اون مرورگری که باهاش تو ویندوز (منظورم ie است) رو هم نمیدون فقط میدونن که اگر روش کلیک کنن به اینترنت وصل میشن.اونوقت شما اومدین میگین .... ای بابا. بی خیال شین. منتظر باشین تا حرف های من طی مرور زمان بهتون ثابت بشه. این خط اینم نشون. خداحافظ
    گل گفتی اما ایرانی نگاه کردی. قبول کن که فقط در مورد ایران درست هست. توی خارج حداقل تبلیغات درستی میشه. البته بازم IE در میونه اونم زیاد. ولی حداقل IE6 نیست
    IE7 هم دیگه کم کم نیست چون خودکار دارند update میشن. ای کاش هرکی داره از IE استفاده می کنه حداقل بره از نسخه 8 استفاده کنه. به خدا ما developer ها خسته شدیم. روی فایر فاکس باید جواب بده روی IE جواب بده. بدبختی اینه که روی هر سه نسخه یه جور جواب میده.
    حالا بعضی ها شکایت می کنند چرا روی نسخه ۵.۵ جواب نمیده میگم مگه ویندوزتون چیه میگه ۹۸

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط akbaro مشاهده تاپیک
    جناب؛ اون آماری که خدمتتون دادم هیچ ربطی به آمار کاربران و مرورگرشون نداره.
    اگه دقت کنی بالای هر کدوم نوشته که آمار مربوط به چی میشه.
    من هم انکار نکردم که IE طرفدار نداره یا تعداد کاربراش کمه. زیاد هم هست خیلی هم زیاد.
    به قول شما خیلی ها هنوز دارن از IE6 استفاده می کنند.
    به نظر من در آینده ای نه چندان دور اکثر فایر فاکسی ها به کروم روی میارن. ولی باز هم IE کاربراش ثابت می مونه به همون دلیل که خیلی ها هیچ اطلاعاتی از دیگر مرورگر ها ندارند و حتی براشون مهم نیست که مرورگرشون چی باشه. فقط میخوان که با یه کلیک وصل بشن به اینترنت. شرکت موزیلا هم اینو خوب میدونه برای همین هم دست پاچه شده و داره خیلی کارها می کنه. می دونه که کاربراش وقتی فایر فاکس رو به IE ترجیح بدن پس چهار روز دیگه کروم رو به فایرفاکس ترجیح میدن. این کاربرها همونهایی هستند که با تحقیقات و مطالعه مرورگرشونو انتخاب می کنند.

پس یک بار دیگه به نمودارها نگاه کن و بخون که چی نوشته ...
    آخرین ویرایش به وسیله xxxxx_xxxxx : پنج شنبه 28 شهریور 1387 در 06:43 صبح
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •