سلام
من دستورات ساده را میخواهم
میدانید، چند نفر در همین سایت و یک سایت دیگر، تماس گرفته بودند و میخواستند چیز کامل تر و جامع تری قراری دهم و به نوعی گفته بودند این سمپل خیلی ساده است؟!

مثال زیر رو تکمیل کنید
من یکبار در همین سایت آمدم، کد دوستی را تکمیل کنم، اخرش به این نتیجه رسیدم که باید کلش را از اول بنویسم!
کلا ترجیح میدهم این کار را نکنم، به این دلیل که برایم خیلی خیلی سخت است که بخواهیم کدنویسی با همین ریتم پست 34 را اصلاح کنم.
شاید اگر وقت داشته باشم، همین کدموجود اصلی تاپیک را توسعه دهم و قابلیت های دیگری به آن اضافه کنم ولی لطفاً (و با شرمندگی، انشاا... که به بزرگیتان ببخشید) از من نخواهید هر کدی را اصلاح کنم که فقط کار کند و بقیه اش مهم نباشد.
من واقعاً نمیتوانم، یک جورهایی ذهنم هنگ میکند و کشش عجیبی خواهم داشت به سمت اینکه کدش را بکوبم و با اصولی که در طی سالیان یادگرفته و به آنها اعتقاد دارم و ذهنم با آن اصول هماهنگ است بسازم (شی گرایی و پلیمورفیزم و چند ریسمانی و چند لایه ای و بازدهی خوب و...) که این هم در ساده ترین و ابتدایی ترین شکلش میشود همین سمپل اصلی تاپیک.

به شرط وقت داشتن، میتوانم نمونه اصلی تاپیک را پیشرفته ترش کنم ولی دیگر با ذهنیات من جایی برای زدن و حذف و کاهش دادن ندارد و حداقل مکانیزم منطقی ممکن است.

=====

اگر شما میخواهید کدتان فقط کارکند و بقیه اش دیگر مهم نیست، همان 4 تغییر خیلی واضح بیان شده در پست 35 را اعمال کنید که در حد اصلاح چند کاراکتر و چند کلمه است، کد قبلی شما کار خواهد کرد.

مجدد عضرخواهی میکنم.
اگر سوال یا مشکل مشخصی داشتید در خدمتان هستم.
موفق باشید.