نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل با دستور update در vb.net

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

مشکل با دستور update در vb.net

سلام

دوستان من با vb.net یه برنامه نوشته ام که در یکی از فرمها قراره عمل update انجام بشه . ( این عمل را در اغلب فرمها انجام میدم بدون پیغام خطا ) اما در یکی از فرمها پیغام خطای زیر

Syntax error in UPDATE statement.

را میگیرم . دستور نیز به شکل زیر میباشد.

UPDATE BUsers SET UserNaam='qw',Password='2',Access='0011100000000', NaamProfessional='qw' WHERE ID=5

هرکاری کردم این پبغام خطا از بین نرفت . در ضمن همه فیلدها به غیر از آخری ID که عملیات آپدیت بر اساس آن انحام میشود رشته هستند.

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: مشکل با دستور update در vb.net

دوست عزیز شما هنگام طراحی بانک برنامه از یه سری کلمات برای ساخت فیلدها مانند Date یا time یاPassword خودداری کنید نام فیلد خود رو یه کم تغییر بدید مثلا pass , Accesssبزارید فکر کنم مشکلتون حل بشه

کاربر دائمی آواتار amirsajjadi
    محل زندگی
    خراسان رضوی - سبزوار

با سلامشما به این صورت بنویس
    UPDATE Table1 SET Table1.UserNaam ='a', Table1.[Password] ='b', Table1.Access = 'c', Table1.NaamProfessional = 'd' WHERE (((Table1.ID)=1))

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

نقل قول نوشته شده توسط ali_md110 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز شما هنگام طراحی بانک برنامه از یه سری کلمات برای ساخت فیلدها مانند Date یا time یاPassword خودداری کنید نام فیلد خود رو یه کم تغییر بدید مثلا pass , Accesssبزارید فکر کنم مشکلتون حل بشه
    سلام
    دوست عزیز من از کلمات کلیدی استفاده نکرده ام . access هم جزو کلمات کلیدی در sqlنیست . در ضمن این کد با insert هیچ مشکلی نداره . همینه که منهم گیج شدم .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند

نقل قول نوشته شده توسط amirsajjadi مشاهده تاپیک
    با سلامشما به این صورت بنویس
    UPDATE Table1 SET Table1.UserNaam ='a', Table1.[Password] ='b', Table1.Access = 'c', Table1.NaamProfessional = 'd' WHERE (((Table1.ID)=1))
    سلام
    به این شکل کاملا جواب میده! اما دلیلش رو نمیدونم در حالی که فقط این جدول بازه چرا باید نام جدول رو بنویسیم؟

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

نقل قول نوشته شده توسط Hossein Bazyan مشاهده تاپیک
    سلام
    به این شکل کاملا جواب میده! اما دلیلش رو نمیدونم در حالی که فقط این جدول بازه چرا باید نام جدول رو بنویسیم؟
    دليلش واضحه چون اسم فيلد رو چون از کلمات ويژه هست ، بين [ ] قرار داده و به همين جهت خطا نمي ده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •