نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: آیا امنیت برای .net فراهم می شود

کاربر دائمی آواتار HadiVB
    محل زندگی
    مشهد الرضا دیگه نایب الزیاره ایم

Question آیا امنیت برای .net فراهم می شود

عزیزان ببینید می شه سورس این برنامه رو باز کرد
    دات نته
    آخرین ویرایش به وسیله HadiVB : پنج شنبه 28 شهریور 1387 در 16:53 عصر دلیل: مشکلی در نوشتار داشت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آیا امنیت برای .net فراهم می شود

میشه بگی چی رو ؟؟؟؟؟
    لینک که وجود نداره ، ضمیمه ای هم نیست ، چی رو باید باز کرد ؟

محل زندگی

شرمنده یکی مشکلی با آپلود داشتم هنوز هم درست نشده ببخشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

چرا همينجا ضميمه نميكني ؟

محل زندگی

فايل يكم بزرگه
    البته اين برنامه abal نيست يكى ديگه است
    اولى خيلى سنگين بود
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله whitehat : جمعه 29 شهریور 1387 در 12:24 عصر دلیل: فارسی بنویسید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: آیا امنیت برای .net فراهم می شود

به شکل ماهرانه ای از NetZ استفاده کردی ، این برنامه نمیتونه امنیت چندانی برای برنامه های شما داشته باشه .
    سطح امنیت : 10/2
    سختی آنپک : بسیار ساده
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388 در 00:06 صبح

حالا که دستت تو کاره اینم آنپک کن لطفا
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شناسه برنامه پروتکتور XT هست ولی به احتمال زیاد با برنامه Code Veil پک کردی ، در کل امنیت چندانی نداره .
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : شنبه 30 شهریور 1387 در 17:39 عصر

این یکم فرق میکنه
    میخوام بدونم درجه سختی (یا آسونیش) چقدر هست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Smile نقل قول: آیا امنیت برای .net فراهم می شود

برنامه ای که شما از اون استفاده کردین ، در کل در سطح متوسط قرار داره ، حالا این که شما میفرمائید تغییراتی هم در نحوه پک کردن اعمال کردین ، میتونه موثر باشه.
    ولی فراموش نکنید که برخلاف فایلهای win32 اعمال روتین های آنتی دیباگ در فایل برنامه و سپس پک کردن اون میتونه خیلی موثر باشه.
    روال عادی آنپک کردن این گونه برنامه ها در اولین قدم گرفتن دامپ از پروسه برنامه هست پس توصیه میکنم برای این که به امنیت برنامه خودتون بیفزائید سعی کنید از روتین های آنتی دامپ در برنامه خودتون استفاده کنید ، چون من برای آنپک کردن برنامه ابتدا میام از پروسه شما با هر برنامه ای دامپ میگیرم و بعد از تعمیر فایل می تونم با یه Hex Editor برنامه شما رو کرک کنم.
    یه چیز دیگه اگه خواستید تو برنامه خودتون از روتین های چک نمودن قفل و ... استفاده کنید حتما" تعدد فراخوانی های چک کردن حضور و صحت قفل رو فراموش نکنید ، چرا که در حال حاظر محیط های دیباگ کمی برای دات نت وجود داره و کسانی هم که اون محیط ها رو میشناسن و میتونن ازشون استفاده کنن همگی به سخت بودن فرایند دیباگ برنامه های دات نتی اعتراف میکنن.
    پس میتونید با تودرتو کردن مسیر قفل کراکر رو حسابی خسته کنید.
    پیشنهادی میکنم شما فایل های خودتون رو برای بررسی سطح واقعی اونها به سایت SHABGARD ببرید ، چراکه اولا" کرکینگ کار اصلی بنده نیست و سطوح اعلام شده فقط یه نظر شخصی هستش و نمیتونه در مقایسه مفید واقع بشه ، در آدرس سایت فوق فردی با نام Magic_h2001 فعالیت دارن که از اساتید کرک ایران و جهان هستن و در سطح جهانی فعالیت دارن ، مطمئنا" سطح اعلام شده از طرف ایشون برای فایل های شما میتونه خیلی بیشتر از سطح اعلام شده از طرف من بهتون کمک کنه .
    سطحی که من به فایل شما میدم 4 از 10 هست و باز هم متذکر میشم که این فقط یه نظر شخصی بود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

برنامه ای که شما از اون استفاده کردین ، در کل در سطح متوسط قرار داره ، حالا این که شما میفرمائید تغییراتی هم در نحوه پک کردن اعمال کردین ، میتونه موثر باشه.
    ولی فراموش نکنید که برخلاف فایلهای win32 اعمال روتین های آنتی دیباگ در فایل برنامه و سپس پک کردن اون میتونه خیلی موثر باشه.
    روال عادی آنپک کردن این گونه برنامه ها در اولین قدم گرفتن دامپ از پروسه برنامه هست پس توصیه میکنم برای این که به امنیت برنامه خودتون بیفزائید سعی کنید از روتین های آنتی دامپ در برنامه خودتون استفاده کنید ، چون من برای آنپک کردن برنامه ابتدا میام از پروسه شما با هر برنامه ای دامپ میگیرم و بعد از تعمیر فایل می تونم با یه Hex Editor برنامه شما رو کرک کنم.
    یه چیز دیگه اگه خواستید تو برنامه خودتون از روتین های چک نمودن قفل و ... استفاده کنید حتما" تعدد فراخوانی های چک کردن حضور و صحت قفل رو فراموش نکنید ، چرا که در حال حاظر محیط های دیباگ کمی برای دات نت وجود داره و کسانی هم که اون محیط ها رو میشناسن و میتونن ازشون استفاده کنن همگی به سخت بودن فرایند دیباگ برنامه های دات نتی اعتراف میکنن.
    پس میتونید با تودرتو کردن مسیر قفل کراکر رو حسابی خسته کنید.
    پیشنهادی میکنم شما فایل های خودتون رو برای بررسی سطح واقعی اونها به سایت SHABGARD ببرید ، چراکه اولا" کرکینگ کار اصلی بنده نیست و سطوح اعلام شده فقط یه نظر شخصی هستش و نمیتونه در مقایسه مفید واقع بشه ، در آدرس سایت فوق فردی با نام Magic_h2001 فعالیت دارن که از اساتید کرک ایران و جهان هستن و در سطح جهانی فعالیت دارن ، مطمئنا" سطح اعلام شده از طرف ایشون برای فایل های شما میتونه خیلی بیشتر از سطح اعلام شده از طرف من بهتون کمک کنه .
    سطحی که من به فایل شما میدم 4 از 10 هست و باز هم متذکر میشم که این فقط یه نظر شخصی بود.

نیما جان ممنون از اطلاعاتت
    مدت کمی نیست که امنیت یرنامه های دات نت دنبال میکنم و چندباری هم مزاحم جناب مجیک شدم.
    اما موضوعی که تو این تاپیک بخصوص تو برنامه ای که گذاشتم موردنظرم هست تست پکر (+فرایند اضافه شده برای آنتی دیباگ) هست. و مطمئنا برای قسمت قفل و لایسنس برنامه از تجربیات شما هم استفاده میکنم ;)
    اما سوالم اینه که آیا شما یا دوستان دیگه این برنامه رو آنپک کردید؟ (چون آخرش متوجه نشدم که شد یا نشد)
    به هرحال من نمیخوام سورس برنامه ام قابل مشاهده باشه ، حتی به صورت کدهای به هم ریخته

ممنون

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

اگر نمي خواهي كدهاي برنامه شما پيدا باشه بايد از ابزارهاي External استفاده كني . يك مثال مي زنم يكي از ابزارهاي كه براي دلفي نوشته شده است Secure Code است با استفاده از اين كامپوننت كدهاي مهم را در هنگام طراحي بين دو فايل inc كه حاوي كدهاي خاصي هستند قرار مي دهم . سپس بعد از كامپايل برنامه و توليد فايل اجرايي با استفاده از يك نرم افزار مخصوص كه ساخت توليد كننده Secure Code است . يك كد Decode توليد كرده سپس كليه كدهاي اسمبلي بين دو فايل Inc را تخريب مي كند با اين كار ديگر كدي در فايل اجرايي به صورت صحيح وجود ندارد . حالا با استفاده از كد نويسي كه درون فايل انجام شده است و با استفاده از كد دي كد در حالت Run Time داده هاي تخريب شده تصحيح شده و مجدد بعد از اجرا تخريب مي شوند كه امكان Dump كمتر شود . پيشنهاد مي كنم دنبال همچين ابزاري براي application هاي .net بگرديد .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

خدمتتون تبریک میگم ، بنده بعد از کمی تلاش نتونستم برنامه رو آنپک کنم ، در واقع فایل شما آنپک میشه ولی بعد از آنپک در حافظه باقی نمیمونه و سریع بسته میشه ، حالا نمیدونم کجا اشتباه کردم.
    در هرحال اگه قرار باشه امتیاز به فایل شما بدم ، با توجه به اسم پکر مورد استفاده 4 از 10 فکر کنم خوب باشه ولی در حالت کلی و برای روتین های خود شما من نمیتونم نظر بدم ، چون نتونستم آنپک کنم .

شرمنده.

خوشحالم البته روتین ها برای خودم نیست
    شما اصلا به نام پکر توجه نکنید (قبول دارم که کدویل بسیار ضعیف ظاهر شد) اما فکر کنم این برنامه درحد بسیار خوبی! پک شده باشه.
    برای همین میخوام بدونم که آیا پک میشه (باید بشه) و درجه سختیش چقدر بوده

ممنون دنیای دلفی، میگردم ببینم تواین زمینه چیزی برای دات نت هست یا نه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •