نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

Cool آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

با عرض سلام. نمی دونم جای درستی سوالم را مطرح میکنم یا نه ؟ ؟

من می خواهم با سیستم های مخابراتی و اینترنتی ایران بیشتر آشنا شوم. یعنی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری. در مورد شبکه های اینترنتی و ترکیب اون با برنامه نویسی مدرن و شبکه برای به کنترل گرفتن همه چیز.

وقتی زبان جاوا توسط شرکت سان ابداع شد برای سیستم های هوشمند خانگی نظیر یخچال - تلویزیون و غیره ابداع شد. شرکت سان روزهایی را پیش بینی می کرد که وقتی شخصی در سفر یا در خانه شخصی نباشه و کسی پشت در خانه بیاید صاحب خانه از طریق علم ارتباطات از سخت افزار گرفته - نرم افزارها و میان افزارها بتونه شخص را شناسایی کنه و به اون اجازه ورود بده یا که نه. یا سخن گفتن با خودرویی که مجهز به سیستم های هوشمند بوده و صاحبش را که از صدا اون را میشناسه و در را برای شخص صاحب باز میکنه. یا خودرویی که قادره حالت راننده را با زیر نظر گرفتن حالت چشم ها (خوابی یا بیداری) اجازه رانندگی به راننده را بده و یا نه ...... و ..............

از این سخنان زیاد شنیده ایم ولی در ایران کمتر اون ها را حس کرده ایم. می خواهم بدونم اگه قصد اشنایی با سطح تکنولوژی ایران را نسبت به جهان اول ها را داشته باشه باید به کی و کجا مراجعه کنم ؟
    آخرین ویرایش به وسیله isfahandvb : شنبه 06 مهر 1387 در 19:49 عصر

نقل قول: آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

ممنون از علی کشاورز عزیز بابت انتقال این تاپیک به مکان مناسب تر. این طوری زودتر به جواب میرسم . ممنون.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Internet port 80

نقل قول: آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

سلام
    توصیه می کنم کتاب NGN رو مطالعه کنید
    اشتباه نکنم از انتشارات ناقوس هست
    قیمتش هم مناسبه و در این کتاب از زیان چند تن از متخصصین مخابرات شبکه ها نسل جدید ایران تشریح شده

بعد از اون سوالات جزیی تر رو اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخ بدن
    خوش باشی

Cool نقل قول: آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

نقل قول نوشته شده توسط DAKAL مشاهده تاپیک
    سلام
    توصیه می کنم کتاب NGN رو مطالعه کنید
    اشتباه نکنم از انتشارات ناقوس هست
    قیمتش هم مناسبه و در این کتاب از زیان چند تن از متخصصین مخابرات شبکه ها نسل جدید ایران تشریح شده

بعد از اون سوالات جزیی تر رو اینجا مطرح کنید تا دوستان پاسخ بدن
    خوش باشی
    ممنون از شما دوست عزیز. متشکرم. علت این کلی نویسی من هم این هست که من از جزییات سیستم اطلاع ندارم بنابراین نمی دونم سوالم را از چه دید و موضعی بپرسم. به هر حال بسیار ممنون.

Cool نقل قول: آشنایی با سیستم های مخابراتی اینترنتی و هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری در ایران

بعنوان مثالی دیگر. اگر با ارابه های سازمان فضایی آمریکا (ناسا) آشنا باشید. وقتی این بچه رباط ها یا بزرگترها شونو میفرستند روی مریخ - ناسا را قادر به برقراری ارتباط با اون رباط یا ارابه میکنه. مثل اینکه یک شخصی واقعا مثل من و شما به مریخ رفته و فرمان های متغیر ناسا را بر اساس شرایط درک کرده و عمل میکنه. بعضی مواقع هم خودشون تصمیم به انجام کاری میکنند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •