صفحه 2 از 13 اولاول 123412 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 487

نام تاپیک: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

نقل قول: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

به سفارش بعضی اساتید که فایل ورد این پروژه را می خواستن می ذارم همه استفاده نموده و بر ما دعا بفرمایین
    امید وارم به کارتون بیاد

متسفانه فصل 5 حجمش زیاده نمیشه اپلود کرد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

از اساتید گرامی کسی سایت رو دانلود کردن کسی بررسی کرد ببینه مشکل برنامه نویسی داره یا نه؟

خیلی عالیه درستت درد نکنه

راستی میتونم بپرسم شما vb.net هم کار کردید

سلام دوست عزيز من توي طراحي وب تازه كارم ميشه توضيح بدي چطوري با ديتابيس ارتباط بر قرار كنم و اينكه چطوري برنامه را اجرا كنم مرسي.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

دوست خوب فکر کنم در همین تاپیک توضیح داده شده

نقل قول نوشته شده توسط solmaz_shakuri مشاهده تاپیک
    راستی میتونم بپرسم شما vb.net هم کار کردید
    کم و بیش چیزایی بلدم اگه کمکی ازم ساختس در خدمتم

کاربر دائمی آواتار hashemi85sep
    محل زندگی
    فارس - لامرد

سلام دوست عزیز ، صاب رجان
    از بابت این کار بسیار خوبی که کردی واقعا دستت درد نکه
    منم یه کاربر تازه وارد هستم و میخواستم اگه بشه از معلومات شما استفاده کنم
    بازم ممنونم از پروژه بسیار عالیتون

نقل قول نوشته شده توسط hashemi85sep مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز ، صاب رجان
    از بابت این کار بسیار خوبی که کردی واقعا دستت درد نکه
    منم یه کاربر تازه وارد هستم و میخواستم اگه بشه از معلومات شما استفاده کنم
    بازم ممنونم از پروژه بسیار عالیتون
    امیدوارم که بتونم به همه کمک کنم چون منم اساتید همین سایت همین فروم من اینقدر کمک کردن که نگو من پست نمی دادم اما ÷ست های دیگران خیلی مطالعه می کردم و از همشون نهایت کمال تشکر دارم
    و بر این عقیده هستم که زکات علم یاد دادن

سلام
    تشكر از دوست عزيز بابت اين كار جالب و زيبا !
    منم مثل دوستمون اين مشكل رو دارم مي خوام ببينم چه طوري ميشه رفعش كرد.
    مشکلات سایت:
    1 - کنترلهای آجاکس صفحات سایت مشکل داره و مرتبا Error زیر رو میده:

نقل قول:
    The control with ID 'HoverMenuExtender_ShowNews' requires a ScriptManager on the page. The ScriptManager must appear before any controls that need it.
    به نام کنترل هم ربطی نداره و اگر آن کنترل رو پاک کنی از بقیه کنترلهای آجاکس شما ایراد میگیره!
    کنترل ScriptManager هم وجود داره و در بالاترین قسمت صفحه وب هست!
    در ضمن تکنولوژی آجاکس هم توسط سیستم بنده ساپورت میشه!
    خواستن ، توانتستن است !!!

سلام
    اين مشكل كه بالا گفتم حل شد ! البته در يك سيستم ديگه !
    كار خاصي نكردم
    حالا يه مسئله اگر ديتابيس و يوزر sa پسورد داشته باشه نميره تو ...(تو ‍ConnectionString رو هم درست كردم)
    اين رو عرض كردم كه دوست غزيزمون Saber_Fatholahi اگه جايي بردن مشكلي پيش نياد .
    خواستن ، توانتستن است !!!

نقل قول نوشته شده توسط amin_alexi مشاهده تاپیک
    سلام
    اين مشكل كه بالا گفتم حل شد ! البته در يك سيستم ديگه !
    كار خاصي نكردم
    حالا يه مسئله اگر ديتابيس و يوزر sa پسورد داشته باشه نميره تو ...(تو ‍ConnectionString رو هم درست كردم)
    اين رو عرض كردم كه دوست غزيزمون Saber_Fatholahi اگه جايي بردن مشكلي پيش نياد .
    ممنون از لطف شما حواسم هست این فقط یه پروژه کوچیک بود یه تمرین واسه کمک به بچه های سایت

کاربر دائمی آواتار mp2009
    محل زندگی
    فارس - بوشهر

جناب Saber_Fatholahi اين سيستم نظرسنجي هم كه مشكل داره !
    نمودار رو نشون نميده

نقل قول نوشته شده توسط mp2009 مشاهده تاپیک
    جناب Saber_Fatholahi اين سيستم نظرسنجي هم كه مشكل داره !
    نمودار رو نشون نميده
    دوست من اینو من چند بار اجرا گرفتم مشکلی نداره مگه اینکه توی یه پروژه دیگه استفاده کرده باشی که باید یه سری تنظیمات تغییر بدی

سلام استاد
    بابت فایلها ممنون
    من چند ماهیه که دارم وب کار میکنم
    خیلی دوست دارم توی این زمینه پیشرفت کنم دوست دارم یه روزی بتونم cms بنویسم الان هم دارم از هر راهی شده به علمم در این زمینه اضافه کنم.
    امیدوارم رو کمک ویژه ی شما اساتید حساب کنم.
    یا حق!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

سلام استاد فتح الهی

با تشکر از پروژه زيبا شما

برنامه روي سيستم خودم به خوبي کار مي کند localhost\demo

اما مي برم روي سرور و از روي کلاينت مي خواهم کار کنم اين پيغام خطا مي دهد

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>
    Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

توي وب كانفيك همون تغيراتي كه خواسته اعمال كن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

نقل قول نوشته شده توسط kezack مشاهده تاپیک
    توي وب كانفيك همون تغيراتي كه خواسته اعمال كن
    فکر نمي کني روي آن کامپيوتر چون FremWork نصب نيست اين پيغام خطا مي دهد

نقل قول نوشته شده توسط spicirmkh مشاهده تاپیک
    سلام استاد فتح الهی

با تشکر از پروژه زيبا شما

برنامه روي سيستم خودم به خوبي کار مي کند localhost\demo

اما مي برم روي سرور و از روي کلاينت مي خواهم کار کنم اين پيغام خطا مي دهد

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="Off"/> </system.web></configuration>
    Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File --><configuration> <system.web> <customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/> </system.web></configuration>

با تشکر
    دوست من توی وب کانفیگ مود خطا رو غیر فعال کن تا خطارو بهت نشون بده بفهمیم اشکال از کجاست

کاربر دائمی آواتار hashemi85sep
    محل زندگی
    فارس - لامرد

سلام
    بازم ممنونم از بابت پروژه
    شما منبع خاصی رو ساغ دارین که به من کمک کنه بتونم بیشتر راه بیفتم؟؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه بهم معرفی کنین
    بازم منون

دوست من به نظرم کتاب Asp.net 2.0 انتشارات ساحر با زبان سی شارپ و همون کتاب انتشارات ناقوس با زبان وبی دانت نت و کتاب های هم نوی سایت www.parstech.org که فکر می کنم بدردت بخوره

با عرض تشکر از شما
    میشه پاسخ بدید که چه طور میشود این سایت با اکسس هم کارکنه آیا به جای sqlserver از oledb استفاده بشه کار حله

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

براي اكسس كافي ديتابيس برنامتون رو مثل اون ديتابيس طراحي كنيد بعد connectionString رو عوض كنيد و ...

نقل قول نوشته شده توسط kezack مشاهده تاپیک
    براي اكسس كافي ديتابيس برنامتون رو مثل اون ديتابيس طراحي كنيد بعد connectionString رو عوض كنيد و ...
    درسته اگه این کارارو بکنی و توی وب کانفیگ نوع کانکشن استرینگ تغییر بده

آقای فتح الهی من کمی که نه خیلی مبتدی هستم می شه یه آموزش دات نت برای ماها توی سایت راه بندازین از اولش طراحی سایت و نحوه نوشن کد هارو برامون توضیح بدین من هم همشهری شما هستم

Smile نقل قول: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

نقل قول نوشته شده توسط aftari_shomal2000 مشاهده تاپیک
    آقای فتح الهی من کمی که نه خیلی مبتدی هستم می شه یه آموزش دات نت برای ماها توی سایت راه بندازین از اولش طراحی سایت و نحوه نوشن کد هارو برامون توضیح بدین من هم همشهری شما هستم
    خیلی ممنون از ابراز لطف تون و تشکر هاتون
    اما اولا من اصالتا آملی نیستم
    به عبارتی به زبان خودتون "من آملی بیمه" و د مورد اینکه آموزش بذارم فعلا وقتم خیلی پره حتی نمی تونام پست هامو به روز کنم در اسرع وقت چرا که نه خیلی هم خوشحال می شم

بسمه تعالی
    با سلام خدمت تمام دوستان
    من برنامه را دانلود کردم و همه را نیز در پوشه اصلی پروژه کپی کردم و sql expresst, ajax را نیز نصب کردم ولی اصلا هیچ چیزی نمایش داده نمی شود . لطفا بگویید باید دیتا بیس را کجا قرار دهیم و همینتور صفحه اصلی برای لود چیست ؟ با تشکر

کاربر تازه وارد

سلام
    با این خطا چه کنم
    من از vs 2008 استفاده میکنم

Compilation Error
    Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: CS0234: The type or namespace name 'Script' does not exist in the namespace 'System.Web' (are you missing an assembly reference?)

Source Error:

Line 11: [WebService(Namespace = "http://tempuri.org/")]
    Line 12: [WebServiceBinding(ConformsTo = WsiProfiles.BasicProfile1_1)]
    Line 13: [System.Web.Script.Services.ScriptService]
    Line 14: public class SearchWebService : System.Web.Services.WebService
    Line 15: {

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هيج جا بابل نميشه

فکرکنم مشکلش از dll ها باشه ایا dll رو در شاخه bin قرار داره؟

نقل قول نوشته شده توسط j_mehdi197 مشاهده تاپیک
    بسمه تعالی
    با سلام خدمت تمام دوستان
    من برنامه را دانلود کردم و همه را نیز در پوشه اصلی پروژه کپی کردم و sql expresst, ajax را نیز نصب کردم ولی اصلا هیچ چیزی نمایش داده نمی شود . لطفا بگویید باید دیتا بیس را کجا قرار دهیم و همینتور صفحه اصلی برای لود چیست ؟ با تشکر
    دیتا بیس توی شاخه App_Data و صفحه اصلی آن Default.aspx

کاربر دائمی آواتار p.parsaee
    محل زندگی
    شيراز

خیلی ممنون

سلام دوست عزیز،
    با تشکر از شما و کار مفیدی که انجام دادید.
    من یه سوال داشتم از fckeditor که برای دانلود گذاشتید در هر پروژه ای می توان استفاده کرد؟ قسمتی هست که مربوط به سایت شما باشه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

استاد گرامي جناب آقاي فتح الهي

با سلام

امکانش هست فايل مديريت پروژه Solution بگذاريد که بتوانيد برنامه را مرحله به مرحله اجرا کنيم و با عمل برنامه آشنا بشويم

با تشکر

کاربر تازه وارد آواتار xalerebvar
    محل زندگی
    Visual Studio

Thumbs up نقل قول: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

ضمن عرض یه خسته نباشی جانانه به آقای صابر عزیز به خاطر پروژه ی جالبش.
    همین طور که داشتم صفحات رو مرور می کردم دیدم بچه ها به سئوالات زیادی راجع به این پروژه برخوردند.
    لازم دونستم که پاره ای از سئوالا تشون رو جواب بدم.
    1- قبل از هر چیز فایلهایی رو که داونلود کردید Unzip کنید و همشون رو داخل فولدرFinal Forum Project کپی کنید .
    2- VS رو باز کنید و از منوی فیا گزینه ی Open Website رو برگزینید.
    3- از دو راه می تونین ارتباطی که آقا صابر با بانک اطلاعاتیش داده رو در سیستم خودتون اصلاح کنید
    - اگه SQLServer 2005 دارید روی گزینه DataBase رایت کلیک کنید و Atach Database رو برگزینید(حالا به نام سرویسی که اس کیو ال با اون اجرا می شه دقت کنیو اونرو در بخش DataSource فایل وب کانفیگ در قسمت Connection String کپی کنید).آقا صابر برای این کار دو Key رو Add کرده که یکیش به اسم Localserver1 و دیگری 2 .
    - در صورت نداشتن SQLSERVER2005 از پن server روی ایجاد یه بانک کلیک کنید و در قسمت پرووایدر هم SQLserver2005 یا 2000 رو برگزینید و در پنجره روبرو هم آدرس بانک رو بهش بدید و قسمت داخل پرانتز بالا رو تکرار کنید.
    در پایان یه بار دیگه به آقا صابر دست مریضاد می گم و یه خبر توپ هم برا شما عزیزان دارم و اونم اینه که دارم رو پروژه پایانیم کار می کنم و هر وقت تموم شد یا رو وبلاگم و یا رو همین فاروم می زارم.
    موفق باشید.

سلام
    من تا دلتون بخواد تازه کارم .اگه لطف کنید و به من بگید که برای دیدن این سایت چه کنم ، ممنون می شم .توضیح اینکه من data base رو attach کردم .فقط وقتی برنامه رو از IIS می خوام run کنم error می ده .یک error که می ده اینکه که :Unrecognized attribute 'requirePermission' یا اینکه safa رو به عنوان component نمی شناسه
    متشکر

نقل قول نوشته شده توسط mahtabir2 مشاهده تاپیک
    سلام
    من تا دلتون بخواد تازه کارم .اگه لطف کنید و به من بگید که برای دیدن این سایت چه کنم ، ممنون می شم .توضیح اینکه من data base رو attach کردم .فقط وقتی برنامه رو از IIS می خوام run کنم error می ده .یک error که می ده اینکه که :Unrecognized attribute 'requirePermission' یا اینکه safa رو به عنوان component نمی شناسه
    متشکر
    دوست من نیازی به اتچ کردن نداره که شما اگه دات نت 2005 نصب کردین همراه اون اس کیوال اکسپرس نصب می شه تنها کاری که لازمه هیچی نیست فقط باید از طریق دات نت سایت را توی cassini اجرا کنی به همین راحتی نیازی هم به IIS نداری دوست من
    بچه خیلی عذر می خوام به دلیل مشکلات نمی تونم زود به زود سر بزنم

کاربر تازه وارد آواتار xalerebvar
    محل زندگی
    Visual Studio

Thumbs up نقل قول: دانلود پروژه یک وب سایت به صورت رایگان

ببین mahtabir2 عزیز مشکل کار تو اینجاست که همین طورری پروژه رو اجرا کردی برای اجرا باید تغییراتی رو در فایل webconfig همونطور هم که در بالا اشاره کردم بدی .
    این تغییرات شامل موارد زیره:
    1- از بین فایل هایی که داونلود کردی دنبال فولدری به اسم App_Daa بگرد بعد از باز کردن آن فایل ASPNETDB.MDF رو به یکی از درایو هات کپی کن (مثلا C) حالا VS رو اجرا کن و پروژه رو باز کن بعد از باز کردن پروژه در پن Solution Explorer فایل Webconfig رو پیدا کن و روی آن دابل کلیک کن . حال در قسمت
    Connection String و پیدا کردن کد زیر
    <add name="LocalSqlServer" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=D:\Documents and Settings\ASP.NET\Desktop\ASP.NET New\Final Forum Project\Final Forum Project\Final Forum Project\App_Data\ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
    <add name="LocalSqlServer1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=D:\Documents and Settings\ASP.NET\Desktop\ASP.NET New\Final Forum Project\Final Forum Project\Final Forum Project\App_Data\ASPNETDB.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>

تغییرات زیر رو روش اعمال کن.
    اگه از SQLEXPRESS استفاده می کنی نمی خواد قسمت Data Source رو تغییر بدی و کافیه فقط مسیر AttachDbFilename رو به c:\ASPNETDB.MDF تغییر بدی(اگه پایگاه داده رو به درایو c کپی کردی). این تغیرات رو بر روی هر دو کد LocalServer اعمال کن حال یه بار دیگه پروژه ت رو Run کن باید جواب بده.
    نکته:
    برای فهمیدن اینکه آیا SQLEXPRESS در حال اجراست یا نه مسیر زیر رو دنبال کن:
    | All Programs | Microsoft SQL Server 2005 | Configuration Tools
    و با انتخاب SQL Server Surface Area Configuration tool و بعد کلیک روی گزینه ی
    Surface Area Configuration for services and Connections و در پنجره ظاهر شده انتخاب SQLEXPRESS اگر در سمت راست و در قسمت Service Status گزینه Running درج شده یعنی اینکه سرویس مورد نظرتان اجراست و مشکلی نیست. اگر هم اجرا نیود با کلیک رو ی دکمه Start انرا اجرا نمائید.
    موفق باشی

آقای فتح اللهی عزیز با تشکر از زحماتتون
    مشکل همه کسانی که پروژه را در vs2008 می خواهند باز کنند چطوری حل می شه؟

نقل قول نوشته شده توسط mzamani مشاهده تاپیک
    آقای فتح اللهی عزیز با تشکر از زحماتتون
    مشکل همه کسانی که پروژه را در vs2008 می خواهند باز کنند چطوری حل می شه؟
    دوستان با عرض معذرت من 2008 کار نکردم اگه تنظیمات خاصی داشته باشه نمی دونم مگه اینکه از آقای راد مدیر سایت کمک بگیریم

با تشکر از توجهتون
    پس اگه ممکنه هر وقت به نتیجه رسیدید تاونو اعلام کنید

صفحه 2 از 13 اولاول 123412 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •