نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: هر کی میخواد منو از دست دشمنای vfp نجات بده لطفا کمکم کن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52

هر کی میخواد منو از دست دشمنای vfp نجات بده لطفا کمکم کن

سلام بچه ها
    میخواستم ببینم چرا وقتی رو یه سیستم ÷رینتر نصب میکنی
    ÷ری ویوی گزارشها بصورت خیلی ناقص و تیکه تیکه نشون داده میشن ؟
    مخصوصا اگه از فونت فارسی استفاده کرده باشی
    اگه نجاتم بدی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    احتمالا شما هم با مشکل من رو به رو شدید !وقتی پریویو می گیری جمله های فارسی بزرگ می شن ! تنها راه حل ( به نظر من ) استفاده از فونت های فارسی با عرض ثابت ( یه چیزی شبیه فونت Courer New ) است .
    خودم هم دنبالش هستم . وقتی پیدا کردم خبرت می کنم .
    یه تاپیک هم درست کردم به نام " فونت با عرض ثابت " توی قسمت مباحث متفرقه ! می تونی اون جا یه نیمچه اطلاهاتی ببینی :roll:

البته این چیزی که آقای حمیدیان فر منظورشون هست فکر می کنم بخاطر تعریف نوع پرینتر هاست. من هم با این مشکل مواجه شدم ولی با تغییر نوع پرینتر (پرینتری هم خانواده پرینتر معرفی شده ولی از نوعی دیگر) مثلا بجای Hp Laser Jet 4000 6L از Hp Laser Jet 4000 و یا مشابه آن استفاده کن.

در مورد پراکندگی فونت های فارسی هم این مشکل در ویندوز 98 وجود داره اگر از سیستم عامل ویندوز 2000 یا XP استفاده کنی مشکل حل میشه در غیر اینصورت همانطوریکه دوستمون Mohammad_mnt گفت مجبور هستی از فونت Courier New استفاده کنی.

دوستان سلام

دوستان اگر می خواهید فونتهای پری ویوی گزارشهایتان درست نشان داده شود می توانید یک فورم بجای فورم پیش فرض پیش نمایش تعریف کنید
    همان طور دوستمون آقای محمد شمس به ان اشاره کرد تمامی اینها برمیگرده به درایور پرینتر که در ویندوز 98 این مشکل را دارد اگر به افیس 97 توجه کرده باشید در قسمت پیش نمایش هم به این صورت است که جداول در بعضی از جاها بصورت تکه تکه نشان داده میشه ولی در سیستم عاملهای بالا این مشکل را ندارند
    :wink:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    یادش بخیر
    حدود 1 سال پیش بود که من این مشکلو مطرح کردم و با کمک دوستان مخصوصا آقای حیدی کیا که اون زمان هنوز مسئول بخش نبودن این مشکا حل شد و نهایتا با کمک سویس پک و یک فرم که باز هم با کمک یکی دیگر از رفقا بنام آقای توکلی عزیز کامل شد و الحمد للله الان مشکلی نیست
    باز هم ممنونم

سلام

فقط مشکلش توی Zoom باقی مونده! دارم هنوز روش کار میکنم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •