نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: ارتباط با پورت سریال در دلفی

ارتباط با پورت سریال در دلفی

سلام
    یه راهنمایی میخواستم در مورد برنامه نویسی با پورت سریال در دلفی

کاربر دائمی آواتار daffy_duck376
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول: ارتباط با پورت سریال در دلفی

یه کم بیشتر توضیح بده. اگه منظورت ارتباط با اونه برای کنترل یک مدار الکترونیکی از کامپوننت CPORT
    استفاده کن اگر نه که بیشتر توضیح بده

کاربر تازه وارد آواتار Majid.Ebru
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط daffy_duck376 مشاهده تاپیک
    یه کم بیشتر توضیح بده. اگه منظورت ارتباط با اونه برای کنترل یک مدار الکترونیکی از کامپوننت CPORT
    استفاده کن اگر نه که بیشتر توضیح بده
    سلام
    اگه امکانش هست بگید که اولا این کامپوننت رو از کجا می تونم تهیه کنم؟آیا تو خود دلفی هست یا نه؟و ثانیا چطور باید باهش کار کرد متاسفانه تو 90% پستها فقط میگن با فلان کامپوننت کار کن یا با یک کامپوننت دیگه اما نمی گن که این کامپوننت رو از کجا تهیه کنیم؟چه طوری ازش استفاده کنیم و.....
    در اکثر پستها میگن از کامپوننت ComPort استفده کنید که بسیار عالی وخوبه و....
    اما این کامپوننت کجاست؟از کجا میشه تهیه کرد؟ الله علم
    می دونید قیمت این کامپوننت تو بازار رضا تعران چند؟230000 هزار تومان.

خواهش می کنم که بیشتر توضیح بدید من حرفه نیستم اما نیاز پیدا کردم به ارتباط با پورت سری
    با تشکر فراوان از اساتید
    ..:: مجید ::..

سلام
    این مشکل منم هست
    نمی دونم چار کسی کمک نمی کنه
    این کامپوننت رو باید از کجا گیر اورد و نحوه استفاده از اون چیه؟
    plz do help me

در اکثر پستها میگن از کامپوننت ComPort استفده کنید که بسیار عالی وخوبه و....
    اما این کامپوننت کجاست؟از کجا میشه تهیه کرد؟ الله علم
    نمی دونم چار کسی کمک نمی کنه
    این کامپوننت رو باید از کجا گیر اورد و نحوه استفاده از اون چیه؟
    دوستان، وقتی سایر کاربران به شما ComPort را توصیه کردند، آیا یک جستجو درباره آن در اینترنت انجام دادید؟ احتمالا خیر! چون اگر یک جستجوی ساده هم کرده بودید، متوجه می شدید که ComPort یک کامپوننت رایگان و Open-source مربوط به دلفی هست، حجمش هم کمتر از 400 کیلوبایت هست.
    اگر فقط عبارت ComPort را در گوگل جستجو می کردید، لینک دانلودش چهارمین لینک در نتایج گوگل بود، و اگر Delphi ComPort را جستجو می کردید، اولین لینک در نتایج جستجو لینک دانلود بود.
    وقتی حاضر نیستید برای رفع مشکل خودتان یک جستجوی چند ثانیه ایی انجام بدید، انتظار دارید سایر کاربران چه کمکی به شما بکنند؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    دوستان، وقتی سایر کاربران به شما ComPort را توصیه کردند، آیا یک جستجو درباره آن در اینترنت انجام دادید؟ احتمالا خیر! چون اگر یک جستجوی ساده هم کرده بودید، متوجه می شدید که ComPort یک کامپوننت رایگان و Open-source مربوط به دلفی هست، حجمش هم کمتر از 400 کیلوبایت هست.
    اگر فقط عبارت ComPort را در گوگل جستجو می کردید، لینک دانلودش چهارمین لینک در نتایج گوگل بود، و اگر Delphi ComPort را جستجو می کردید، اولین لینک در نتایج جستجو لینک دانلود بود.
    وقتی حاضر نیستید برای رفع مشکل خودتان یک جستجوی چند ثانیه ایی انجام بدید، انتظار دارید سایر کاربران چه کمکی به شما بکنند؟!

سلام دوست عزیز از اینکه جواب پست من رو دادید ممنون
    اما دوست عزیز من قبل از اینکه در Google به دنبال کامپوننت بگردم خواستم ببینم در سایتهای فارسی زبان چه چیزی پیدا میکنم اما متاسفانه دوستان فقط (خیلی عذر می خوام)حرف می زنن و عمل نمی کنند نمی دانم چرا آیا می خواهند بگن که خیلی می دونن یا ....اما باز هم سایتهای خارجی .....
    حداقل مرام دارن و تمام کارهای لازم برای انجام یک کار را از ب بسما.. تا نون پایان رو گفتن و تمام منابع لازم رو نیز با لینک لازم ارائه دادن این کار حداقل چند مزیت داره : 1-زبانت قوی میشه 2-سایتهای آموزشی (با مرام )خارجی رو بیشتر میشناسی 3-بدون پیچوندن جواب رو می گن و در نتیجه بیشتر می فهمیم و ....
    اما با این اوصاف بهتر نبود که آموزشی که می دید کامل باشه
    قربان شما مجید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

سلام. من یه کامپوننت واستون اینجا گذاشتم که کار باهاش خیلی سادست و من تو چند پروژه صنعتی هم ازش استفاده کردم. البته یه فایل Help هم همراهشه که بهتون کمک می کنه. اینو نصب کنید و ببینید اگه بازم مشکل داشتین بگید تا واستون یه مثال ساده بزارم.

البته با اجازه آقای کشاورز.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

اما دوست عزیز من قبل از اینکه در Google به دنبال کامپوننت بگردم خواستم ببینم در سایتهای فارسی زبان چه چیزی پیدا میکنم اما متاسفانه دوستان فقط (خیلی عذر می خوام)حرف می زنن و عمل نمی کنند نمی دانم چرا آیا می خواهند بگن که خیلی می دونن یا ....اما باز هم سایتهای خارجی .....
    حداقل مرام دارن و تمام کارهای لازم برای انجام یک کار را از ب بسما.. تا نون پایان رو گفتن و تمام منابع لازم رو نیز با لینک لازم ارائه دادن این کار حداقل چند مزیت داره : 1-زبانت قوی میشه 2-سایتهای آموزشی (با مرام )خارجی رو بیشتر میشناسی 3-بدون پیچوندن جواب رو می گن و در نتیجه بیشتر می فهمیم و ....
    من جواب شما رو ندادم. جواب کاربرانی را دادم که تقاضا می کردند لینک دانلود CPort را بهشون بدیم، و حتی می گفتن در تهران چند صد هزار تومان به فروش میرسه!
    من قرار نیست اینجا به شما آموزش بدم. اگر سوال شما را بلد باشم، جواب میدم، وگرنه یا سایرین جواب میدن، یا کسی جواب نمیده. خصوصیت انجمن گفتگو همین هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط iman_Delphi7 مشاهده تاپیک
    سلام. من یه کامپوننت واستون اینجا گذاشتم که کار باهاش خیلی سادست و من تو چند پروژه صنعتی هم ازش استفاده کردم. البته یه فایل Help هم همراهشه که بهتون کمک می کنه. اینو نصب کنید و ببینید اگه بازم مشکل داشتین بگید تا واستون یه مثال ساده بزارم.

البته با اجازه آقای کشاورز.
    دوست عزیز سلام
    ممنون از اینکه جواب من رو دادید
    من با همون کامپوننت CPORT مشکلم برطرف شد و جواب گرفتم.
    باز هم ممنون
    مجید

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    من جواب شما رو ندادم. جواب کاربرانی را دادم که تقاضا می کردند لینک دانلود CPort را بهشون بدیم، و حتی می گفتن در تهران چند صد هزار تومان به فروش میرسه!
    من قرار نیست اینجا به شما آموزش بدم. اگر سوال شما را بلد باشم، جواب میدم، وگرنه یا سایرین جواب میدن، یا کسی جواب نمیده. خصوصیت انجمن گفتگو همین هست.
    سلام
    به نظر من ادامه دادن این بحث صحیح نیست.
    اکه من اشتباه کردم و به بعضی از عزیزان توهین کردم ، از همه عزیزان عذر خواهی می کنم
    لطفا من رو ببخشید
    از آقا کشاورز هم عذر خواهی می کنم و می خوام که دیگه ادامه ندن خیلی ممنون
    مجید

https://barnamenevis.org/showth...792#post668792

به پست 15 مراجعه کنید

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید