صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 57

نام تاپیک: بررسی نرم افزار Install Aware

کاربر دائمی آواتار sepehr.net
    محل زندگی
    تهران

Smile بررسی نرم افزار Install Aware

سلام دوستان فکر کردم تاپیکی برای آموزش نرم افزار install aware قرار بدم تا این نرم افزار بیشتر برای دوستان شناخته بشه.
    ممنون میشم نظرات خود را در مورد این نرم افزار قرار بدین.

محل زندگی
    تهران

نقل قول: بررسی نرم افزار Install Aware

این نرم افزار ساخت شرکت مایکروسافته و به نظر من کار کردن با اون خیلی بهتر از install shild و دیگر نرم افزار هاست.
    امکاناتی که این نرم افزار داره زیاده ولی حالا من چند تاش رو میگم
    1 - امکان فارسی کردن فرم های ستاپ و تغییر اونها به هر صورتی که دوست داریم
    2 - نصب framework,sql,crystal و هر انچه که یک برنامه برای ستاپ نیاز داره
    3 - امکان دسترسی به رجیستری ویندوز
    4 - انجام تمامی کارهایی که ما برای نصب یک برنامه بانک اطلاعاتی به انها نیاز داریم
    5 - ساده بودن محیط برنامه
    6 - temeplate های زیبا و جذاب
    7 - مشخص کردن فرم هایی که هنگام نصب برنامه نشان داده میشود.
    و .....

محل زندگی
    تهران

مثل اینکه کسی مشتاق نیست تا من ادامه بدم

کاربر دائمی آواتار Bahar_HS
    محل زندگی
    اراک

با سلام
    با توجه به تعریفی که شما کردید ومشکلی که در ساخت ستاپ داشتم، تصمیم گرفتم دانلودش کنم،اینطور که من دیدم این نرم افزار چیزی حدود 452MB حجم داره ،با سیستمی که من دارم یعنی چیزی حدود 3 ساعت ، که منصرف شدم ،

به هر حال از لطفی که کردید واین نرم افزار رو معرفی کردید ،سپاسگزارم.

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه

من دنبالش هستم دانلود كنم لينك دانلود بديد دانلود كنيم تا بعد بريم برسي و مشكلات و اموزش غيره

این نرم افزار ساخت شرکت مایکروسافته
    InstallAware ربطی به مایکروسافت نداره!

همچین آش دهن سوزی هم نیست. اکثر کارهایی که انجام میده را میشه به راحتی با نرم افزار رایگان InnoSetup هم انجام داد، البته InnoSetup ویژگی هایی مثل پشتیبانی از فارسی و راست-به-چپ هم داره که توی این برنامه ها پیدا نمیشه.

توضیحات مربوط به قابلیت های InnoSetup:
    http://www.barnamenevis.org/sh...1&postcount=30

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی

ببخشيد اين نرم افزار بانك SQL هم نصب مكنه اموزشهم هست خصوصا نصب بانك ُSQL

ممنون اگه راهنماي كنيد

براي دانلود هم من اينجا روفتم حلا كدوم فايل بگيرم كه باهم شروع بكار كنم

راستي باين نرم افزار ميشه براي vbهم استفاده كرد مثلا پروژه وبي بديم فايلهاي مورد نيلز خودش پيدا كنه واد كنه
    آخرین ویرایش به وسیله HAMRAHSOFT.IR : شنبه 11 آبان 1387 در 12:02 عصر

محل زندگی
    تهران

این نرم افزار قابلیت های راست به چپ و فونت فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه و از این لحاظ مشکلی نداره در ضمن حق با شمایت این نرم افزار ربطی به مایکروسافت نداره(من اشتباه کردم) من کاری نبوده که با این نرم افزار نتونم انجام بدم اگه شما با این نرم افزار مشکلی رو نتونستین حل کنین بگید تا ما هم بدونیم

این نرم افزار قابلیت های راست به چپ و فونت فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه و از این لحاظ مشکلی نداره
    قابلیت ترجمه داره، ولی امکان راست-به-چپ فکر نکنم داشته باشه.

اگه شما با این نرم افزار مشکلی رو نتونستین حل کنین بگید تا ما هم بدونیم
    من از نسخه Expressاش که به همراه دلفی نصب میشد استفاده کردم؛ بیش از حد محدود بود!
    در قیاس با InnoSetup تنها چیزهایی که درش جالب بود، یکی امکان Patch باینری بود، یکی هم اینکه برای یکپارچه کردن نصب برخی اجزاء مثل .Net Framework یا MS SQL Server Express Edition نیازی نبود که کاربر کار خاصی انجام بده. البته این کار هم با InnoSetup امکان پذیره، ولی باید براش اسکریپت نوشت. بعضی از کارها مثل Attach بانک اطلاعاتی به SQL Server هم ظاهرا درش بصورت اسکریپت نویسی ممکن هست، که این هم در InnoSetup هست.
    در InnoSetup امکان ساخت فرم های جدید هست، در InstallAware Express که همچین قابلیتی وجود نداره، ولی در نسخه کاملا ظاهرا امکان تغییر فرم ها وجود داره، ولی انعطاف پذیری اش برای من کاملا روشن نیست.

در هر حال، InstallAware یک نرم افزار چند صد دلاری هست، در حالی که InnoSetup یک نرم افزار Open-Source هست که بسیاری از قابلیت های InstallAware یا InstallShield را بطور رایگان فراهم میکنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهران

من تا حالا با innosetup کار نکردم ولی در نسخه ی کامل install aware هیچ گونه محدودیتی وجود نداره و قابلیت rtl هم داره.
    در نسخه کاملا ظاهرا امکان تغییر فرم ها وجود داره، ولی انعطاف پذیری اش برای من کاملا روشن نیست.
    این برنامه دقیقا مثل یک نرم افزار برنامه نویسی فرم رو در اختیارت قرار میده تا تمامی جزئیات اون را بتونی تغییر بدی. شما میتونی دقیقا فرم های setup را مشابه تم برنامه طراحی کنی بدون هیج مشکلی.
    برای یکپارچه کردن نصب برخی اجزاء مثل .Net Framework یا MS SQL Server Express Edition نیازی نبود که کاربر کار خاصی انجام بده.
    در این نرم افزار برای نصب sqlیا فرم ورک و ... فقط کافیه که شما جلوی نام گزینه ی مورد نظر رو تیک بزنی
    خودش بقیه ی کار ها رو انجام میده . من در کمتر نرم افزاری این امکان رو دیدم.
    بهتون پیشنهاد میکنم که نسخه ی کامل این نرم افزار رو برای یک بار هم که شده تهیه کنید.

بهتون پیشنهاد میکنم که نسخه ی کامل این نرم افزار رو برای یک بار هم که شده تهیه کنید.
    من سالها ست که به InnoSetup سوئیچ کردم. مهمترین قابلیتی که یک برنامه Setup ساز فراهم میکنه، قابلیت اسکریپت نویسی و Customization آن هست. InnoSetup هم در این زمینه مثل یک نرم افزار تجاری امکانات خوبی ارائه میکنه. البته ممکن هست که بعضی کارها در نرم افزارهای تجاری آسانتر باشه، ولی برای کارهای حرفه ایی باز هم نیاز به اسکریپت نویسی هست و امکانات گرافیکی آنها در همچین پروژه هایی کمتر بکار می آیند. توی پروژه های خیلی بزرگ، یکی از اصلی ترین مزیت های نرم افزارهایی مثل InstallAware خدمات پشتیبانی آنها هست که مسلما در ایران با توجه به اینکه نرم افزار خریداری نمیشه، اون امکان هم وجود نخواهد داشت.

از اینها گذشته، InnoSetup با دلفی نوشته شده و Open-source هست، اگر روزی به فرض توسعه داده نشه، یا قابلیتی که من میخوام را ارائه نکنه، میتونم با صرف مقداری وقت، خودم سورسش را تغییر بدم و آن را کامپایل کنم. من ازش راضی هستم، چه از امکاناتش، چه سرعت و قابلیت فشرده سازی اش.

محل زندگی

خوب دوستان نگفتيد براي vbهم ميشه استفاده كرد يا فقط اختصاص دلفي مي باشه بعد لينك دانلود كه دادم درست يا خير

خوب دوستان نگفتيد براي vbهم ميشه استفاده كرد يا فقط اختصاص دلفي مي باشه بعد لينك دانلود كه دادم درست يا خير
    یک برنامه ساخت Setup وابسته به یک زبان برنامه نویسی خاص نیست. شما می تونید هر چیزی را با آن نصب کنید، می خواد برنامه VB باشه، یا هر چیز دیگه.

محل زندگی

درصورت امكان يك برنامه خوب با امكانت عالي براي ستاب سازي معرفي كنيد البته اينستال شيلد نمخوام چون مخوام امكانات فارسي و نصب sqlراهم ساپورت كن اينك دانلود بديد
    ممنون ميشم اگه اين لطف بكنيد

محل زندگی
    تهران

اگه اینترنت پر سرعت دارید بهتون install aware یا InnoSetup (بنا به فرمایش دوستمان) رو پیشنهاد میکنم.
    البته ولی اگه ندارین اینستال شیلد رو از بازار تهیه کنید. چون من نرم افزار install aware رو در بازار تا حالا ندیدم
    البته حجم این نرم افزار بالاست
    من سعی میکنم یک لینک سالم از این نرم افزار رو پیدا کنم

محل زندگی
    تهران

اینم لینک برنامه برای دانلود installaware studio admin
    http://www.brothersoft.com/installaw...oad-45908.html
    http://www.download3000.com/download...reg-11486.html

اگه اینترنت پر سرعت دارید بهتون install aware یا InnoSetup (بنا به فرمایش دوستمان) رو پیشنهاد میکنم.
    InnoSetup حجمی نداره؛ خودش کمتر از 2 مگ هست، Plug-inهاش هم هر کدوم چند صد کیلوبایت تا 2-3 مگابایت هستند. کلا همه با هم به 10 مگ هم نمی رسند.
    علت زیاد بودن حجم InstallAware بسته های سایر نرم افزارها ست که با خودش حمل میکنه، مثل SQL Server Express Editon, IE 7, MS .Net Framework 2, Framework 1.1, MDAC, و... در واقع یکی دو گیگابایت فقط این برنامه ها میشند. فایل های خودش نباید بیشتر از 100 تا 200 مگ باشه.

محل زندگی

ميشه لينك مستقيم براي دانلود نرم افزار InnoSetup نيز قرار بديد ممنون ميشم

لينك مستقيم براي دانلود نرم افزار InnoSetup نيز قرار بديد
    در کادر جستجوی گوگل بنویسید InnoSetup.

محل زندگی

كشتم لينكي در اينجا پيدا كردم اين اما نميدونم كدوم دانلود كنم امكان داره كمك كنيد

محل زندگی
    تهران

این هم لینک کامل برای دانلود این نرم افزار ورژن 7 با حجم 452 mb
    http://www.installaware.com/gwinnett..._admin_sfx.exe

من مي خوام يه برنامهC#‎ رو با اين نرم افزار Setup كنم ولي روش كار رو ياد ندارم. اگه واسم مرحله به مرحله توضيح بدي ممنون مي شم.

محل زندگی
    تهران

حتما شما این نرم افزار را تهیه کردین ؟

محل زندگی
    تهران

برای ساخت یک Setup ساده با نرم افزار InstallAware به صورت زیر عمل میکنیم :
    1-پس از باز کردن برنامه از کادری که ظاهر میشود گزینه ی Project Wizard را انتخاب میکنیم و آدرس قرار گیری پروژه رو تعیین میکنیم
    2-پس از انتخاب OK در کادری که باز میشود مشخصات پروژه از جمله نام ، نسخه ، سازنده و ... رو تعیین میکنیم.
    3-در صفحه ی بعدی مشخصاتی که سیستم عامل باید داشته باشد مثل مقدار فضایی که برنامه احتیاج دارد ، نسخه ی ویندوز و ... رو مشخص میکنیم.
    4-پس از زدن next صفحه ایی باز میشود که در ان میتوان برنامه رو قسمت بندی کرد . با این امکان کاربر میتواند انتخاب کند که چه قسمتی از برنامه رو نصب کند و چه قسمتی احتیاج به نصب ندارد
    5-در صفحه ی بعد شما باید فایلهای برنامه تون رو برای ساخت setup مشخص کنید
    6-در صفحه ی بعد شما میتوانید میانبر هایی رو برای برنامه ی خود بسازید
    7-اگر برنامه ی شما احتیاج به ساخت کلیدی در رجیستری دارد ، در این قسمت باید ساخته شود
    8-در کادر بعدی که نمایش داده میشود شما میتوانید شکل ظاهری setup خود را مشخص کنید و تنظیمات مربوط به فرم های ستاپ برنامه رو مشخص کنید
    9-و در کادر اخر شما نوع فایل ستاپ برنامه رو تعیین میکنین. با زدن Next برنامه شروع به ساخت فایل ستاپ میکند.
    این آسان ترین راه برای ساخت فایل ستاپ بود. اگر شما میخواهین به صورت حرفه ایی ستاپ بسازین از Wizard برنامه استفاده نکنین.
    البته در آینده ایی نچندان دور آموزش تصویری ساخت ستاپ به صورت حرفه ایی رو برای شما روی سایت قرار میدم.

سلام.من یک مشکلی دارم نمیدونم از installaware هست یا نه.برنامه ای که نوشتم با دلفی هست و گزارشات اون با فست ریپورت. وقتی فایل setup درست میکنم و فایلها رو از طریق Setup روی سیستم مشتری کپی میکنم ، روی بعضی از سیستمها وقتی کاربر میخواد گزارشات رو ببینه پیغام access violation بهش میده. ولی وقتی فایل اجرایی رو دستی کپی میکنم مشکلی نداره.نمیدونم مشکلش چیه؟

محل زندگی
    تهران

من تا حالا به این مشکل برخورد نکردم!!!.

ممنون از توضيحاتتون؛ من اين نرم افزارو خيلي وقته تهيه كردم ولي استفاده ازش رو ياد نداشتم تا اينكه اينجا ديدم يكي هست كه بتونه كمكم كنه. مراحلي رو كه شما توضيح داده بودين من انجام دادم . با اين كار يه فايل Setup ساخته مي شه كه بعد نصبش با اجراي برنامه نصب شده وارد پروژه ام كه Setup كردمش نميشه و پيغام Uninstall مي ده.
    من مي خوام يه Setup بسازم كه باهاش پروژه ام روي هر سيستمي نصب بشه در ضمن يه Autorun هم مي خوام بسازم كه روي هر سيستمي بالا بياد. در غير اين صورت پروژه ام نياز به يه عالمه نرم افزارهاي جانبي واسه بالا اومدن داره.
    اگه كمكم كنيد ممنون مي شم.
    آخرین ویرایش به وسیله marijoon : یک شنبه 19 آبان 1387 در 12:39 عصر

محل زندگی
    تهران

من دقیقا مشکل شما رو متوجه نشدم !!!
    پس از ساخت ستاپ برنامتون اجرا نمیشه؟ ممنون میشم پیغامی که میده رو اینجا قرار بدید تا معلوم بشه که مشکل از چیه؟
    اگه میشه بگید پروژتون شامل چه چیزهاییه تا ببینیم که این نرم افزار میتونه این کارها رو انجام بده یا نه!

بعد نصب Setup پروژه ام وقتي از All Programs ميام تا پروژه ام رو اجرا كنم وقتي رو نام انتخابيش كليك مي كنم گزينه Uninstall (Project Name) mجلوش باز ميشه در صورتيكه من مي خوام اجراشو ببينم.
    توي پروژه ام از كامپوننتاي DotNetBar استفاده كردم و يكسري فايل swf هم توش گذاشتم. واسه اجرا شدن پروژه ام بايد روي سيستم علاوه بر DotNetFreamWork،نرم افزار DotNetBar هم نصب باشه.مي خوام يه جوري ستاپ شه تا لازم نباشه واسه ارائه پروژه ام اينهمه نرم افزار نصب كنم.

محل زندگی
    تهران

حتما تو مراحل ساخت ستاپ کاری رو انجام دادید که به این مشکل برخورد کردین. من تا چند وقت دیگه یک آموزش کامل برای کار با این نرم افزار قرار میدم.

نقل قول نوشته شده توسط sepehr.net مشاهده تاپیک
    برای ساخت یک Setup ساده با نرم افزار InstallAware به صورت زیر عمل میکنیم :
    1-پس از باز کردن برنامه از کادری که ظاهر میشود گزینه ی Project Wizard را انتخاب میکنیم و آدرس قرار گیری پروژه رو تعیین میکنیم
    2-پس از انتخاب OK در کادری که باز میشود مشخصات پروژه از جمله نام ، نسخه ، سازنده و ... رو تعیین میکنیم.
    3-در صفحه ی بعدی مشخصاتی که سیستم عامل باید داشته باشد مثل مقدار فضایی که برنامه احتیاج دارد ، نسخه ی ویندوز و ... رو مشخص میکنیم.
    4-پس از زدن next صفحه ایی باز میشود که در ان میتوان برنامه رو قسمت بندی کرد . با این امکان کاربر میتواند انتخاب کند که چه قسمتی از برنامه رو نصب کند و چه قسمتی احتیاج به نصب ندارد
    5-در صفحه ی بعد شما باید فایلهای برنامه تون رو برای ساخت setup مشخص کنید
    6-در صفحه ی بعد شما میتوانید میانبر هایی رو برای برنامه ی خود بسازید
    7-اگر برنامه ی شما احتیاج به ساخت کلیدی در رجیستری دارد ، در این قسمت باید ساخته شود
    8-در کادر بعدی که نمایش داده میشود شما میتوانید شکل ظاهری setup خود را مشخص کنید و تنظیمات مربوط به فرم های ستاپ برنامه رو مشخص کنید
    9-و در کادر اخر شما نوع فایل ستاپ برنامه رو تعیین میکنین. با زدن Next برنامه شروع به ساخت فایل ستاپ میکند.
    این آسان ترین راه برای ساخت فایل ستاپ بود. اگر شما میخواهین به صورت حرفه ایی ستاپ بسازین از Wizard برنامه استفاده نکنین.
    البته در آینده ایی نچندان دور آموزش تصویری ساخت ستاپ به صورت حرفه ایی رو برای شما روی سایت قرار میدم.
    سلام به نظر من این قسمت مهم ترین قسمت این تاپیک است و دست شما درد نکنه
    فقط بگید اگر بخواهیم net framework 2 یا 3.5 را اضافه کنیم باید چه کار کنیم
    که اول چک کنه و دوم اگر نداشت نصب کنه

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله khadem1386 : یک شنبه 10 آذر 1387 در 16:50 عصر

محل زندگی
    تهران

باید از جدید ترین نسخه ی این نرم افزار استفاده کنید

Question نقل قول: بررسی نرم افزار Install Aware

آیا InstallAware 7 Release 2
    خوبه؟
    نکته بعدی من از این منو که هم در پایین عکسش هست. استفاده کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته
    چون در واقع مشکل اصلی من درست کردن یک ستاپ برای vb.net.2008 هست.

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

در مورد این من در اینجا این قسمت را تیک زدم ولی
    فقط چک می کنه که آیا فریم ورک 2 نصب هست یا نه،ولی اگر نصب نباشه خودش نصب نمی کنه

چه باید بکنم تا خودش نصب بکنه

در قسمت update نیز می خواد download کنه که 197mg است این در حالی است که من در هارد خودم فایلهای exe دارم که فریم ورک را نصب می کنه دیکه نمی خوام دانلودش کنم تازه اگر بخواهد هم دانلود کنه شماره 3.5 را می خواد بریزه که نظر من هر چه ورژن آن کمتر باشه بهتر چون هجم این جدید ها خیلی زیاده که برای برنامه ساده ی من لوزومی نداره

هدف من :
    یک- چک کنه ببینه آیا ویندوز میزبان فریم ورک2 داره یا نه
    دو -اگر نداشت خوب این فریم ورک را نصب کنه

آخرین ویرایش به وسیله khadem1386 : پنج شنبه 14 آذر 1387 در 09:26 صبح

محل زندگی
    تهران

این به خاطر اینه که شما از نسخه ی ناقص این نرم افزار دارین استفاده میکنین
    اگه از نسخه ی کاملش استفاده کنید این مشکل رو دیگه ندارین
    مشاهده میکنید که در همین نسخه دات نت فرم ورک 3 رو هم داره یعنی 2008 رو هم ساپورت میکنه

آیا می توانم بهش بگم که مثلا این فایل exe را که براش مشخص می کنم قبل از اینکه setup را انجام بده خودش نصب کنه بعد فایل ها ی setup را شروع به نصب کنه؟

من در هارد خودم انواع فریم وررک ها را دارم چگونه می توانم این فایلها را به این برنامه معرفی کنم؟( تا در مرحله اول setup از اونها استفاده کنه.)

با تشکر

به نظر شما نسخه کامل بصورت dvd هست یا cd چون من cd را دارم.
    همانطور که گفتم از ورژن InstallAware 7 Release 2 استفاده می کنم آیا این آخرین ورژن هست؟

محل زندگی
    تهران

به نظر شما نسخه کامل بصورت dvd هست یا cd چون من cd را دارم.
    والا من این نرم افزار رو دانلود کردم و خبری از cd یا dvd بودنش ندارم فقط نسخه ی کامل اون 452 مگابایت حجم داره
    آیا می توانم بهش بگم که مثلا این فایل exe را که براش مشخص می کنم قبل از اینکه setup را انجام بده خودش نصب کنه بعد فایل ها ی setup را شروع به نصب کنه؟
    فکر نمیکنم بتونه همچین کاری کنه!!! (اگر هم بتونه من بلد نیستم)
    من در هارد خودم انواع فریم وررک ها را دارم چگونه می توانم این فایلها را به این برنامه معرفی کنم؟( تا در مرحله اول setup از اونها استفاده کنه.)
    شما یک کار میتونین بکنید. اینکه فرم ورک ها رو در قسمت فایل های برنامه تون کپی کنید و در هنگام نصب برنامه اونها رو هم نصب کنید که روش خوبی نیست بهترین راه اینه که نسخه کامل این نرم افزار رو تهیه کنید

محل زندگی
    تهران

این هم آموزشی که قولش رو داده بودم
    البته این آموزش برای افرادیه که میخوان یک ستاپ ساده رو بسازن. حجم اون 6.14 مگابایته
    میتونین از لینک زیر دانلود کنین
    http://www.programing.ir/Install.rar

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

من مدتی پیش تقاضای اموزشInstall Aware را دادم اما هیچ کس پیدا نشد در installshild مشکل اضافه کردن دیتا بیس وجود داره البته منظورم غیر فعال بودن اونه ما کلی Cd و dvd خریدیم بازم نشد من Install Aware رو دارم اما sql وبانک را نمیدونم چطور اضاه کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •