نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: بدست آوردن ساعات در نقاط مختلف دنیا

بدست آوردن ساعات در نقاط مختلف دنیا

برای بدست آوردن ساعات در نقاط مختلف دنیا مرا راهنمایی کنید

آخه عزیز من یکم توضیح بده چطور می خوای این کار رو بکنی و بعد در خواست کمک بکن!!

ساده ترین راهش اینه که ابتدا منطقه زمانی کاربر رو پیدا کنی و بفهمی چقدر با گرینویچ اختلاف زمانی داره.
    بعدش هم یه لیست از محلهایی که می خوای ساعتشون رو بدست بیاری و اختلاف ساعتشون با گرینویچ تهیه کن.
    در آخر هم با یه جمع و تفریق ساده ساعت رو بدست بیار.

بیشتر توضیح بده تا جواب های کاملتری بدست بیاری !!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

میتونی از TidTimeServer و TidTime در مجموعه کامپوننتهای Indy استفاده کنی . :sunglass:

میشه برای دانلود اینجا بزارینش؟
    ممنون میشم :)

میشه برای دانلود اینجا بزارینش؟
    عزیزم این کامپوننت های Indy با خود دلفی توزیع میشند. لازم نیست اونا رو دانلود کنی . فقط توی Component Pallet برو توی تب های Indy تا این کامپوننتها رو ببینی

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار MiRHaDi
    محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    اگه فقط لیست رو میخوای از خود قسمت تنظیمات ساعت ویندوز نگاه کن هست
    بای

نه از لیست چگونه استفاده کنم؟

نه از لیست چگونه استفاده کنم؟
    خب اول ببین کاربر در کدوم منطقه زمانی در داخل لیست قرار داره (کدومیکی از گزینه های لیست محلی هست که کاربر در اون ساکنه) بعد از داخل لیست اختلاف ساعت اون محل رو با GTM بدست بیار.
    دوم، ا اختلاف ساعت محلی رو که میخوای ساعتش رو به کاربر نشون بدی نسبت به GTM از داخل لیست پیدا کن.
    سوم، (اختلاف ساعت محل سکونت کاربر با GMT) و (اختلاف ساعت مقصد با GMT) رو با هم جمع بکن
    چهارم، ساعت سیستم رو بدست بیار و مقدار بدست اومده از مرحله سوم رو بهش اضافه کن

مشه لطف کند کداش رو بزارید! :D :)

آیا کسی سوال می رو فهمیده؟

بله. ولی فکر کنم سورسش به پای خودت باشه :wink:

محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    ببین ! اگه عرض و طول نقاطت رو داشته باشی کاری نداره !
    کل جهان میشه 24 ساعت
    حالا ببین چه کسری از جهان رو رفته نسبت بگیر اونقدر از هر جا که میخوای بهش اضافه کن !
    بای

می زیاد زبانه برنامه نویسیم خوب نیست اگه لطف کنید کدش رو برام بنویسید ممنون می شم
    (من می خوام یه چیزی مثل تبدیل ساعت بابیلون درست کنم)

اقا چرا انقدر به خودتون زحمت میددید تو سایت http://www.delphi32.com در قسمت دانلود وارد شاخه Date Time یا یه همچین چیزی شو یک کامپوننت همراه سورس کد مخصوص همین کار اماده هست میتونی مجانی دانلود کنی اگه پیداش نکردی برام پیغام بزار تا خود برنامه را اپلود کنم همینجا

اگه بکنید ککمون میشم :)

محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    لقمه آماده خیلی خوشمزست !‌ فقط یک بدی داره !
    همیشه آدمو محتاج دیگران میکنه
    ولی اگه یاد بگیریم چجوری غذا بپزیم
    ماییم که به دیگران فرمانروایی میکنیم
    جهان سوی نباشیم ! حتی اگر شده فقط ما نباشیم
    بای

آخه تعداد زیادی اونجاست و من نمی دونم کدومشه :( :( :(
    :sorry:

:D :D :D

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید