نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: نمایش قوانین در امضا

Tick نمایش قوانین در امضا

سلام
    از اوجایی که بیشتر ما هنگام ثبت نام تو سایت قوانین رو نمیخونیم،و به همین خاطر هم با اکثر قوانین غریبه ایم.
    حالا یه پیشنهاد:
    اگه میشد با هر بار رفرش صفحه مثلا توی امضا هر شخص یکی از قوانین سایت به صورت رندم نوشته شه(یا یه جایی که تو دید باشه همیشه!!!)همیشه قوانین جلوی چشممون بود و فکر میکنم به همین راحتی نقض نمیشد.
    یا بطور مثال در صفحه ایجاد تایپک جدید قوانین مربوط به ایجاد تایپک نوشته شده باشه.

نظر شما چیه؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله morteza_261 : سه شنبه 21 آبان 1387 در 23:28 عصر دلیل: ویرایش عنوان تایپک

نقل قول: نمایش قوانین در امضا

آخه بعضی از قوانین طولانی هستند، برای بعضی از کاربرها هم بخش امضاء حکم حیات خلوتشون رو داره که دوست دارند توش فقط چیزهایی که خودشون میخوان نوشته بشه، نه چیزهای رندم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    آخه بعضی از قوانین طولانی هستند، برای بعضی از کاربرها هم بخش امضاء حکم حیات خلوتشون رو داره که دوست دارند توش فقط چیزهایی که خودشون میخوان نوشته بشه، نه چیزهای رندم.
    سلام
    ممنون از توجهون
    آقای کشاورز امضا یه مثال بود.تازه منظورم این نبود که امضای طرف پاک بشه میتونه در آخر امضا طرف یکی از قوانین سایت نمایش داده بشه یا اصلا میتونه در امضا نباشه و بعنوان مثال در حال حاضر یک کادر با عنوان اطلاعیه داریم،میتونیم یه همچین کادری هم داشته باشیم و یکی از قوانین با هر رفرش نمایش داده بشه.
    ضمنا اگه با این موافقت نشد حداقل با این درخواست که در صفحه ایجاد تایپک جدید موارد مربوط به ایجاد تایپک ذکر بشه.

باور کنید تاثیر مثبت داره این قضیه،بیشتر نقض قوانین که در انجمن رخ میده بخاطر ندونستن اون قانونه.اگر قانون همیشه جلوی چشممون باشه مطمئنا از نقض اون جلوگیری میشه.

از دیگر دوستان هم خواهش میکنم در این بحث شرکت کرده و نظر خودشون رو اعلام کنند.

کاربر دائمی آواتار .:KeihanCPU:.
    محل زندگی
    همین اطراف

فکر جالبیه
    تازه اگه بشه هربار یه قانون در پایین صفحه اینترنت روی تولبار حرکت کنه خیلی بهتر میشد

Plug-inایی برای vBulletin میشناسید که این قابلیت را به آن اضافه کند؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خوب اگه بنظرتون رعایت کردن قوانین انجمن بیشتر از ثبت نام کلاسهای برنامه نویسی!! مهم است
    میتونید بصورت رندم یکی یکی و خلاصه بگذارید بجای قسمت اطلاعات اون بالا. چون هرجا من میرم اول اونا میخوره تو چشمم
    (و میشد تو گروه اخبار و اعلانات یک قسمت با عنوان ثبت نام کلاسهای برنامه نویسی گذاشت، هم استقبال بیشتر میشد هم ظاهر سایت قشنگتر )

نقل قول نوشته شده توسط .:KeihanCPU:. مشاهده تاپیک
    فکر جالبیه
    تازه اگه بشه هربار یه قانون در پایین صفحه اینترنت روی تولبار حرکت کنه خیلی بهتر میشد
    سلام
    اینم فکر خوبیه ولی اگه بیشتر تو دید باشه تاثیرش بیشتره!!!

Arrow بله اگر توی چشم باشند اثر می گذاره و آمار تخلف ها کم تر می شه

سلام خسته نباشید:

به نظر من در صفحه نوشتن تاپیک در بالای عنوان تاپیک که نویسنده می خواد عنوان را شروع کنه به نوشتن اگر یک کادر جدید قرار بگیره بهترین مکان است.

چند تا پیشنهاد:

اول اینکه لازم نیست که همه قوانین را بنویسید ( مثلا من حدس می زنم مشکل استفاده از الفاض رکیک در سایت رایج نیست یا خیلی چیزهای دیگه که البته مهمه ولی خوب الحمدالله رایج نیست، خوب پس لازم نیست که دوباره تذکر بدهیم) ولی مشکل سوال های چندگانه در یک سوال یا سوالهای تکرای قبل از سرچ کردن شاید رایج تر باشه.
    لزومی هم نداره رندم باشه چند تا از مهمترین و دردسر ساز ترین آنها را انتخاب کنید و استفاده کنید تا همیشه هروقت می خواهند شروع به نوشتن تایپیک کنند قبلش بخوانند.

دوم اینکه به نظر من لحن این قسمت جدید کمی دوستانه تر از لحن قوانین باشه.
    به عنوان مثال خیلی از دوستان که توی خیلی از تاپیکها به افراد تازه وارد توضیح می دند یا می خوان که مثلا بهتره برای هر سوال یک تاپیک تازه بنویسی یا هر تذکر دیگه، معمولا با یک حالت دوستانه تری نسبت با صفحه قوانین توضیح داده می شود که به نظر من اثرش هم بیشتر. مخصوصا توی ذهن ما ایرانیها

سوم اینکه در آخر توضیح هم یک لینک بگذارید : برای اطلاع بیشتر به قوانین مراجعه کنید

چهارم اینکه هر کاری میکنید سبک باشد تا وقتی می خواهید ورژن سایت را عوض کنید خیلی توی زحمت نیفتید.

(به نظر من این سایت خوب سفارشی شده و این به آن معناست که هر دفه باید کلی زحمت براش بکشند.)

پنجم اینکه می تونید یک کانتر counter بگذارید که فقط برای X تاپیک اول هر یوزر، هنگام تاپیک سازی، این توضیحات بیاد

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله khadem1386 : سه شنبه 28 آبان 1387 در 12:39 عصر

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

نقل قول نوشته شده توسط .:KeihanCPU:. مشاهده تاپیک
    فکر جالبیه
    این کار باعث می‌شود تمرکز خواننده از بین برود تازه به نوعی جواد بازی هم هست!

بهتره در امضا نباشه چون من خودم وقتی که لاگین کردم امضای هیچ کس برایم نمایش داده نمی‌شود فکر می‌کنم برای خیلی‌های دیگر هم این طوری باشد. بهتر است به صورت رندوم به طور خلاصه در بالای صفحه بیاید.
    آخرین ویرایش به وسیله afsharm : چهارشنبه 29 آبان 1387 در 07:34 صبح دلیل: تکمیل نوشته

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

من دو پیشنهاد بهتر دارم
    1-برای کاربر وقتی عضو میشه قوانین به صورت پیام خصوصی و طوری که فکر نکنه برا همه ارسال میشه اخه من تو یه سایت عضو شدم که همین جوری بود ولی اخر پیام نوشته بود"این پیام به طور اتوماتیک به همه اعضا ارسال میشود"که باعث شد من اونو نخونم!
    2-به طور هفتگی یه پیام خصوصی به کاربر شامل دو قانون بده
    به نظرم روش خوبیه

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

من اينو توي يك فروم خارجي ديدم به نظر كار جالبي مياد

فکر جالبه! می تونه یکی مثه همین توی صفحه ایجاد اتپیک باشه! مثلاً قوانینی در رابطه با عنوان مناسب، جستجوی قبل از ایجاد تاپیک، استفاده از عبارات مناسب و .....

در ضمن نظر من اینه (به عکس ضمیمه دقت کنید)؛ هر بر که صفحه ای Refresh یا کلاً باز میشه، یه قانون به صورت Random انتخاب و مثه اطلاعیه سایت اون بالا نشون داده بشه! خداییش اونجا بیشترین جایی هست که کاربر چشش میخوره! چطوره؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

خداییش اونجا بیشترین جایی هست که کاربر چشش میخوره! چطوره؟
    دقیقا به نظر منم جاش کاملا مناسبه و توی دید
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

کاربر دائمی آواتار .:KeihanCPU:.
    محل زندگی
    همین اطراف

اما به نظر من اگه پایین ترین قسمت جستجو گر روی Statusbar باشه خیلی بهتره.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط Dr.Bronx مشاهده تاپیک
    من اينو توي يك فروم خارجي ديدم به نظر كار جالبي مياد
    {عکس}
    به نظر من هم کار خوبی است. ولی من یک پیشنهاد دیگر هم دارم: به محض تایپ موضوع توسط کاربر در یک قسمت دیگر صفحه لیست نتایج جستجو با موضوع در حال تایپ به صورت آژاکسی نشان داده شود. این کار در حال حاضر توسط google groups انجام می‌شود.

ولی من یک پیشنهاد دیگر هم دارم: به محض تایپ موضوع توسط کاربر در یک قسمت دیگر صفحه لیست نتایج جستجو با موضوع در حال تایپ به صورت آژاکسی نشان داده شود. این کار در حال حاضر توسط google groups انجام می‌شود.
    اینو باید در یک تاپیک جداگانه مطرح می کردید. در ضمن، فکر کنم این کار فشار زیادی روی سرور سایت بیاره!

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    اینو باید در یک تاپیک جداگانه مطرح می کردید. در ضمن، فکر کنم این کار فشار زیادی روی سرور سایت بیاره!
    البته من منظورم جلوگیری از تایپک‌های تکراری بود. با این کار احتمال قابل توجهی هست که کاربر در همان لحظه جواب خودش را پیدا کند و از گذاشتن تایپک جدید منصرف شود

با سلام
    ممنون از دوستانی که نظرات خودشون رو اعلام کردن
    فکر میکنم اکثر دوستان با این قضیه موافق بودن
    بیشتر پست ها رو هم که نگاه میکردم نظر اکثر دوستان هم بخش اطلاعیه بود
    فکرم نمیکنم جای زیادی بگیره
    فکر میکنم این تایپک به نتیجه رسیده باشه
    فقط میمونه نظر مسئولین انجمن که اجرایی کنن یا ...
    ممنون از همگی
    ایام به کام

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •