نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: راهنمایی در مورد چگونگی ایجاد بازی *ایکس او*

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

راهنمایی در مورد چگونگی ایجاد بازی *ایکس او*

با سلام خدمت شما دوستان من یک بازی (ایکس او) درست کردم که کامپیوتر به جای نفر دومم حرکت انجام میده ولی بیشتر حرکات اشتباه است و در ضمن کدش خیلی زیاد میشه و این در شرایطیه که جدول این بازی 3*3 است و اگه من بخوام بیشتر از این کنم تعدادشو(3*3*3) خیلی مشکل خواهد بود من برنامه رو میزارم اینجا لطفا راهنمایی لازم را بکنید

متشکرم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran - Tehran
    سلام.
    من قبلا یه همچین برنامه ای نوشتم البته اون هم 3*3 بود اما هدفم چیز دیگه بود .
    هدفم این بود که برنامه با هر دست بازی به قدرتش افزوده بشه که برای این کار برنامه تو هر بازی موقیت های مهره ها رو تو یه بانک access ذخیره میکرد و بعد دفعه بعد اون بانک رو چک میکرد :roll:
    البته هنوز سراغ 3*3*3 نرفتم چون مشکلاتش چند برابر میشه !!
    به هر حال اگه خواستیش بگو تا برات بفرستم :oops:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط Farhad.B.S
    سلام.
    من قبلا یه همچین برنامه ای نوشتم البته اون هم 3*3 بود اما هدفم چیز دیگه بود .
    هدفم این بود که برنامه با هر دست بازی به قدرتش افزوده بشه که برای این کار برنامه تو هر بازی موقیت های مهره ها رو تو یه بانک access ذخیره میکرد و بعد دفعه بعد اون بانک رو چک میکرد :roll:
    البته هنوز سراغ 3*3*3 نرفتم چون مشکلاتش چند برابر میشه !!
    به هر حال اگه خواستیش بگو تا برات بفرستم :oops:
    با سلام خدمت شما دوست عزیز اگه لطف کنی و اونو برام بفرستی ممنون میشم حداقل اینطوری با ساختار برنامه آشنا میشم
    ایمیل من: xxcrackxx2002@yahoo.com

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran - Tehran
    امید وارم مفید واقع بشه :wink:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    آقا واقا از لطف شما ممنونم انشاالله بعدا جبران میکنم

سلام دوستان . جالبه من هم رو این بازی کار کردم اما بیشتر برای تفریح اگر لطف کنید بعد از دیدن برنامه نظرتون رو برام بگین ممنون میشم من هم فایل اجرایی و هم کد بازی رو گداشتم فقط بگم قبل شروع بازی شما با کلیک کردن روی کادر سفید باین باید مهره بندازید البته اگه f3 هم بزنید همین کارو میکنه هر کسی زودتر 6 بیاره بازی رو شروع میکنه (شما یا کامپیوتر) این بازی رو در 2 مرحله نوشتم مرحله اول 3*3 و مرحله دوم 4*4 هر مرحله توسط فایل Level01 یا Level02 کنترل میشه که همراه برنامه هست تو این بازی فقط در مرحله دوم با مشکل مواجه شدم چون این مرحله برنده نداره نه شما نه کامپیوتر :wink:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط سعید قدیری مقدم
    سلام دوستان . جالبه من هم رو این بازی کار کردم اما بیشتر برای تفریح اگر لطف کنید بعد از دیدن برنامه نظرتون رو برام بگین ممنون میشم من هم فایل اجرایی و هم کد بازی رو گداشتم فقط بگم قبل شروع بازی شما با کلیک کردن روی کادر سفید باین باید مهره بندازید البته اگه f3 هم بزنید همین کارو میکنه هر کسی زودتر 6 بیاره بازی رو شروع میکنه (شما یا کامپیوتر) این بازی رو در 2 مرحله نوشتم مرحله اول 3*3 و مرحله دوم 4*4 هر مرحله توسط فایل Level01 یا Level02 کنترل میشه که همراه برنامه هست تو این بازی فقط در مرحله دوم با مشکل مواجه شدم چون این مرحله برنده نداره نه شما نه کامپیوتر :wink:

سلام برنامتون واقعا مفید واقع شد

از راهنمایی که کردید ممنون

تاپیک های مشابه

1. تقاضایی راهنمایی و کمک در کار با Dreamweaver
    نوشته شده توسط احمد کاوه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 29 مهر 1389, 12:41 عصر
  2. آقا چه چیزایی با javascript قابل حل هست چه چیزایی با .net
    نوشته شده توسط odiseh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: جمعه 02 فروردین 1387, 04:44 صبح
  3. دوستانی که با interbase آشنایی دارند لطفا راهنمایی کنند
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 01 بهمن 1384, 14:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید