نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کمک از اساتید آشنا به برنامه نویسی برای نوشتن یه درایور مکمل

Question کمک از اساتید آشنا به برنامه نویسی برای نوشتن یه درایور مکمل

سلام خدمت اساتید گرامی
    دوستان تو رو خدا ببخشید من چون برنامه نویسی یاد ندارم نمی دونستم که این خواسته ی من مربوط به چه قسمتی می شود لطفا بخونید و بنده رو راهنمایی کنید .
    جریان اینه که مودم من با با ویندوز ویستا سازگاری نداره ( اسمش Z-Cyber Zling HCF Modem هست ) یعنی با وجود اینکه من درایور مربوط به ویندوز ویستا رو نصب می کنم بعد از یکبار ری استارت کردن کامپیوتر ، مودم غیر فعال میشه یعنی وقتی به Device Manager می رم کنار مودم یه علامت تعجب زده که با یکبار Diable وسپس Enable کردن مودم مشکل حل میشه و می توان از مودم استفاده کرد . ( یعنی پس از هر بار خاموش و روشن شدن کامپیتور باید مراحل بالا رو انجام داد ) .
    البته نا گفته نماند که من آخرین درایور این مودم رو هم از سایت شرکت سازنده (www.z-cyber.net ) دانلود کردم ونصب کردمش ولی بازهم مشکل حل نشد بعد تو اینترنت یه سرچ زدم دیدم تمام کسانی که از این مارک و برخی از مدلهای Zoltrix استفاده می کنند همین مشکل رو دارند و یه جاهایی عنوان شده بود که این مودم با ویندوز ویستا سازگاری نداره ،باشرکت توزیع کننده ( مهرگان ماشین آسیا ) هم تماس گرفتم ولی متاسفانه جوابگو نبودن .
    من خودم که متاسفانه برنامه نویسی بلد نیستم می خوام بدونم یه نفر از اساتید نمی تونه یه برنامه بنویسه که موقع روشن شدن کامپیوتر در قسمت Divce Manager دستور Disable و Enable شدن رو به مودم بده تا احتیاجی به انجام این کار بصورت دستی نباشه ؟

با تشکر

نقل قول: کمک از اساتید آشنا به برنامه نویسی برای نوشتن یه درایور مکمل

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه ؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •