نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: ارتباط وی بی با دلفی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

ارتباط وی بی با دلفی

سلام
    من یه برنامه وی بی دارم که با ید یه قسمتهای جدیدی بهش اضافه کنم اون قسمت با دلفی نوشته شده و آمادست میخوام بدونم میشه به همون برنامه از تو برنامه خودم لینک شم
    چون برنامه خیلی سنگینه و تبدیل کدش تقریبا غیر ممکنه علاوه براینکه منم دلفی کار نکردم
    اگه راهی داره خواهش میکنم کامل جواب بدید چون من مبتدیم
    مرسی

ایا می توانی برنامه Delphiخود را به یک DLL تبدیل کنی؟ :?:
    (یک راه ساده و خوب)

سلام
    چگونه می توان در بیسیک DLL ساخت چون یک برنامه دارم که قسمتی از آن با بیسیک است می خواهم این قسمت را تبدیل به DLL کرده ودر دلفی استفاده کنم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    لطفا بگید چطوری dllبسازم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran - Tehran
    سلام.
    برای ساختن یه dll تو vb شما ابتدا یه project جدید از نوع ActiveX Dll انتخاب میکنی و بعد توابع و یا کلاس هایی رو که میخوایید در محیط های دیگه ازش استفاده کنید رو به صورت Public مینویسید . (البته اگه منظور شما export کردن یه سری توابع در قالب API هست فکر نمیکنم vb چنین قابلیتی داشته باشه ... دوستان دیگه اگه اطلاعی دارن لطف کنن بگن )

برای استفاده از قابلیت های Delphi تو vb هم میطونید همونطور که آقای ali11ali112000 گفتند از dll ها استفاده کنید و هم ActiveX ها که فکر میکنم ActiveX راه بهتری باشه ..

برای ساختن ActiveX تو Delphi اول یه project جدید از نوع ActiveX Form (در تب ActiveX) ایجاد کنید و بعد کامپوننت های مورد استفاده رو روی فرم قرار داده و توابع مورد نظر رو به داخل اون بنویسید ( در بخش اینترفیس هدر اون ها رو و در بخش implementation هم بدنه توابع رو ) .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran
    خیلی ازتون ممنونم
    این برنامه دلفی یه برنامه کامله چطوری همشو activex کنم
    ببخشید ؟آخه من تا حالا دلفی کار نکردم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •