صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 89

نام تاپیک: گردهمایی اعضاء سایت برنامه نویس در نمایشگاه Elecomp 87 - چهارم آذر - ساعت 2 بعداز ظهر - جایگاه مراسم

کاربر دائمی آواتار nice boy
    محل زندگی
    Delphi Land

نقل قول: گردهمایی اعضاء سایت برنامه نویس در نمایشگاه Elecomp 87 - چهارم آذر - ساعت 2 بعداز ظهر - جای

من هم خیلی خوشم اومد.خیلی برام جالب بود، مخصوصا بحثهای آقای کشاورز در مورد
    NET. و ...
    امیدوارم باز هم از این اجتماعات برگزار بشه
    با تشکر از همه دوستانی که شرکت کردند

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: گردهمایی اعضاء سایت برنامه نویس در نمایشگاه Elecomp 87 - چهارم آذر - ساعت 2 بعداز ظهر - جای

من حدود ساعت 3 رسیدم، ولی با تصور اینکه دیگه دوستان در محل قرار نیستند مراجعه نکردم

محل زندگی
    Delphi Land

نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant مشاهده تاپیک
    من حدود ساعت 3 رسیدم، ولی با تصور اینکه دیگه دوستان در محل قرار نیستند مراجعه نکردم
    خیلی دوست داشتم شما رو از نزدیک ببینم، حیف شد.
    می خواستم در مورد آینده دلفی ازتون سوالاتی بپرسم.
    امیدوارم بزودی شما رو ملاقات کنم.

whitehat جان اين همه گفتي مهربون تر بشينيم بازم كه جا خالي هست كه اون موقع عليرضا مداح ميومد پايين مي نشست هرچند كه اون پرنده كار خودشو كرد.

کاربر دائمی آواتار A_Salimi
    محل زندگی
    North khorasan-Esfarayen

ضمن اينكه بايد از حضور بچه ها در نمايشگاه تشكر كنم -به عنوان يكي از حاضرين ديروز - بايستي بگم كه حضور دوستان خيلي كم بود .

يعني با محاسبه اي كه انجام دادم (30/2150) فقط يك درصد از اعضاي فعال سايت ديروز حضور داشتند .

و اين به دو دليل ميتونه باشه :

1-زمان برگزاري در زمان هفته كاري بود.
    2-اطلاع رساني درست انجام نشده بود.

من می خواستم بیشتر با دوستان می موندم

آقا من جا موندم

اون موقع که داشتید عکس می نداختید من اونور نشسته بودم داشتم صحبت می کردم

حیف شد

ASP.NET MVC / Entity Framework / Design Pattern
    XCode Objective-C IOS Developer

ما که طبق مشغله های های ماه های اخیر نتوانستیم حضور داشته باشیم.

کاربرانی که شرکت کردند و در عکس حضور دارند، لطفا خودشان را به دوستان معرفی کنند.
    (مثلا ردیف اول از پایین، نفر Xام )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    پشت كامپيوتر

با عرض ادب خدمت دوستان الكترونيكي ، كه ديروز صفاو صميميت موجوديت دوستان برنامه نويس تجربه زيبايي بود.
    بازهم از مديران گرامي ، بخصوص آقاي كرامتي ، كه ارادت خاصي نسبت به ايشان دارم ، باز هم پيشنهاد برگزار سمينار و گرده همايي برنامه نويسان را دارم.
    اين سايت با اين توانمدي و دوستان با اين توانايي بالقوه ......
    از دوستان بزرگوار سپاسگزارم و بخصوص ارادت خاص نسبت به آقاي كشاورز

کاربرانی که شرکت کردند و در عکس حضور دارند، لطفا خودشان را به دوستان معرفی کنند.
    من تو این عکس بالای بالا هستم و دست چپم رو روی چونه ام گذاشتم
    تو اون یکی عکس هم ردیف دوم ، نفر دوم از راست
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

من هم به نوبه ی خودم از دیدار همه ی دوستان خوشحال شدم ولی امید وارم همونطوری که یکی از بچه ها بالا گفت، اگه صرفا این دیدار که هر سال یکبار انجام میشه به غیر از دیدار و یه آشنایی سطحی یکم بیشتر باشه و به یکم تبادل ارتباطات بیشتر بینجامه، بهتر باشه.

البته تو این جمع آقای کشاورز نباید باشه.

و یه نکته ی دیگه هم که یکی از دوستان راجع به اطلاع رسانی و زمان قرار گفته بودن: اولا اطلاع رسانی خیلی خوب و از خیلی وقت پیش صورت گرفته بود و ثانیا مقصر کسه دیگه ای هستش که میاد و زمان نمایشگاه رو تو اول هفته که اوج زمان کاری در هفته است، میندازه. پس تقصیری بر ما وارد نیست.

در پایان هم از اساتید مدیران تشکر می کنم و امید وارم که شوخی های من باعث کدورتی نشده باشه و امید وارم در آینده دوستان حضور پررنگ تری داشته باشن و جمع حاضر در فقط به پسر ها و برنامه نویس های سی شارپ کار منتهی نشه. چرا که اینجوری نمی شه دعوا را انداخت.

این هم به خاطره افزودن ذایقه ی طراوت و شادابی و خندان بودن سایت، فقط برای رضوی جان

با تشکر

کاربر دائمی آواتار A_Salimi
    محل زندگی
    North khorasan-Esfarayen

نیما جان به محض رسيدن سراغ شما رو از آقاي كشاورز و ديگر دوستان گرفتم اما متاسفانه شما تشريف نداشتيد.

در اين عكس اولين نفر رديف سوم از پايين در سمت چپ تصوير هستم.

و یه نکته ی دیگه هم که یکی از دوستان راجع به اطلاع رسانی و زمان قرار گفته بودن: اولا اطلاع رسانی خیلی خوب و از خیلی وقت پیش صورت گرفته بود و ثانیا مقصر کسه دیگه ای هستش که میاد و زمان نمایشگاه رو تو اول هفته که اوج زمان کاری در هفته است، میندازه. پس تقصیری بر ما وارد نیست.
    به نظر من بهتر بود كه اعلان در تمام صفحات سايت قابل مشاهده مي بود و نه فقط در بخش انتقادات و پيشنهادات
    آخرین ویرایش به وسیله A_Salimi : سه شنبه 05 آذر 1387 در 21:57 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    corniche street

اون آقائه که بالا بالا نشسته کیه؟بلوز مشکی و ریش بزی (مثه خودم) دارند چقدر شبیه منه برام قابل تصور نیست دو تا ادم اینقدر بهم شباهت داشته باشند...اسمشون چیه؟:)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران - بچه اشکور شهرستان رودسر

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    عکس های گرفته شده با امین ثباتی، و عکس های گرفته شده در غرفه مهران رایانه چی شدند؟
    در ضمن، یکی از دوستان همن لطف کنند؛ اسم و ID دوستان حاضر در عکس را درج کنند.

از همه دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند، و دوستانی که قصد شرکت داشتند، ولی به هر دلیلی نتوانستند به قرار برسند، تشکر کنم.
    همینجا جا داره شخصا از آقای صادقیان عزیز - که لطف کردند و به دوستانی که در غرفه مهران رایانه حاضر شدند، یک لیسانس یکساله آنتی ویروس ایمن دادند - هم بابت نرم افزار، هم بابت پذیرایی تشکر کنم. از دوست عزیزم alish هم، که زحمت کشیدند و بنده و چند تن از سایر دوستان را بعد از نمایشگاه رساندند، تشکر می کنم. همچنین، از مباحث مطرح شده توسط دوستان استفاده زیادی کردم.

انشاء الله همگی موفق باشید.
    من هم از دوست عزیرمان اقای صادقیان تشکر می کنم
    و همچنین از تمامی دوستان که حضور پیدا کردند

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

ضمن اينكه بايد از حضور بچه ها در نمايشگاه تشكر كنم -به عنوان يكي از حاضرين ديروز - بايستي بگم كه حضور دوستان خيلي كم بود .

يعني با محاسبه اي كه انجام دادم (30/2150) فقط يك درصد از اعضاي فعال سايت ديروز حضور داشتند .

3-زمان برگزاري پس از مدتي تغيير كرد كه باعث به هم ريختن برنامه هاي اعضاي سايت شد!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

با تشكر از همه دوستاني كه در برقراري اين گردهمايي نقش داشتند، و به اميد پررنگ تر شدن آن در گردهمايي هاي آينده.

جناب كرامتي شخصا خيلي دوست داشتم حضوري ببينمتون ولي متاسفانه نشد، البته قضيه گردهمايي روز شنبه‌ بماند . . . .
    آخرین ویرایش به وسیله razavi_university : سه شنبه 05 آذر 1387 در 22:57 عصر
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

VIP
    محل زندگی

سلام
    من هم در اين عكس رديف پايين ، نفر اول از سمت راست تصوير هستم.

حیف شد دوست داشتم توی جمع باشم ولی متاسفانه من یک نفر فقط خانم بود
    امیدوار توی گردهمائی های دیگه خانم های برنامه نویس بیشتر شرکت کنن
    راستش من اومدم جایگاه مراسم. دیدم همه آقا هستند دیگه روم نشد بیام جلو.
    خانم ها می توانستند کنار همون محلی که آقایان جمع شده بودند، جمع شوند. وقتی هیچ خانمی در اطراف محل قرار نباشه، طبیعی هست که سایر خانم ها هم اگر بیان، به گروه ملحق نمیشند. از طرفی، خانم هایی که قصد آمدن داشتند، می توانستند در همین تاپیک اعلام کنند، تا سایر خانم ها هم متوجه شوند که چند نفر از دوستانشان در گردهمایی شرکت خواهند کرد.

بايستي بگم كه حضور دوستان خيلي كم بود .

بزرگترین گردهمایی سایت، تا قبل از این، در سال 85 در نمایشگاه کتاب برگزار شد. در آن گردهمایی حداقل 25 کاربر حاضر شدند. در گردهمایی امسال بیش از 30 نفر از کاربران حاضر شدند. برای مقایسه، این آمار را با تعداد کاربرانی که برای گردهمایی مجید آنلاین جمع شده بودند، بررسی کنید. در لحظه ایی که ما از کنارشان رد شدیم، تعدادشان به 15 نفر هم نمی رسید، بعد از آن را اطلاع ندارم.

هماهنگ کردن بیش از 2000 کاربر فعال - که در سطح کشور پراکنده هستند - برای اینکه در یک روز و ساعت خاص، فقط برای دیدار دوستان، دور هم جمع بشند، کار ساده ایی نیست. از یک طرف تنظیم زمانی که اکثر این 2000 نفر روی آن توافق داشته باشند، کار بسیار مشکلی هست، از طرف دیگه، مجاب کردن برخی از این کاربران، که پرمشغله هم هستند، برای آمدن به قراری که در آن هدف فقط تجدید دیدار دوستان هست، کار بسیار سختی هست. حالا محدودیت های مکان و زمان نمایشگاه را هم به آن اضافه کنید.

به نظر من، این تعداد کاربر برای یک همچین قراری خوب بود. اگر می خوایم تعداد کاربران بالاتر از این باشه، باید با یک برنامه ریزی مشخص به سمت کنفرانس ها و سمینارهای فنی پیش بریم. در اون صورت میشه هم با تعیین زمان و مکان از چند ماه قبل، و با ارائه عناوین و موضوعات فنی که در کنفرانس مطرح خواهند شد، کاربران بیشتری را به محل قرار کشاند.

در پایان، چون تاپیک مربوط به قرار عمومی نمایشگاه کتاب سال 85 را پیدا نکردم، عکس دسته جمعی آن را اینجا ضمیمه می کنم.

n1.jpg
    آخرین ویرایش به وسیله vcldeveloper : چهارشنبه 06 آذر 1387 در 10:27 صبح

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران

با سلام. گرچه من هم افتخار بودن تو جمع دوستان رو داشتم، ولی از "در کنار هم بودن با دوستان و اساتید" سیر نشدم. امیدوارم این گردهم‏آیی‏ها، محدود به سالی یه بار رو نمایشگاه نشه و در جاهای دیگه و زمانهای دیگه سال هم ادامه پیدا کنه.
    من محمد میرمصطفی، هم تو عکس اول، ردیف پایین، از سمت چپ نفر سوم هستم. در کنار دوست و همکار عزیزم که تاره به جمع ما پیوسته آقای علی شیرازی

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

من هم در عکس دوم ردیف دوم از پایین اولین نفر از سمت راست هستم. دو نفر پشت سر من یعنی ردیف سوم از پایین و نفرات اول و دوم از سمت راست به ترتیب حسین (id ایشان را بلد نیستم) و masoud.ramezani و تنها شخص حاضر در ردیف چهارم kamarikan هستند.

سلام.من هم از حضور دوستان تشکر میکنم مخصوصا دوستانی همچون اقایان کشاورز، مداح ، وزیری ، آلیشاه، راد و... که زحمت کشیدند و به غرفه ما اومدند تشکر می کنم.
    من هم در این عکس
    https://barnamenevis.org/attach...6&d=1227568442
    از ردیف دوم از پایین نفر سوم از دست راست هستم که کارت هم روی سینه ام هست.
    باز هم از تمامی دوستانی که تشریف اوردند تشکر میکنم.

کاربر دائمی آواتار amirferdowsi
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من هم از آقایان کشاورز ، راد و مداح برای حضورشان در این گردهمایی تشکر می کنم و امیدوارم که در گردهمایی ها و کنفراس های آینده هم در کنار این جمع صمیمی حضور داشته باشم .

من توی این عکس ، ردیف سوم ،نفر دوم از سمت چپ هستم .
    آخرین ویرایش به وسیله amirferdowsi : یک شنبه 17 آذر 1387 در 14:42 عصر

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران

خودتون را ناراحت نکنین، همه دیگه عادت کردن

به نام الله
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    از کلیه دوستانی که در گردهمائی شرکت داشتند و بخصوص از برگزار کنندگان این گردهمائی
    کمال تشکر را دارم.
    امیدوارم این دیدارها تداوم داشته و دوستی اعضا را بیش از پیش نماید
    از جناب آقای راد و جناب آقای کشاورز و جناب آقای مداح هم تشکر ویژه می نمایم.
    متشکرم
    عکس A : ردیف اول (پائین) ، سمت چپ ، نفر اول
    عکس B : ردیف اول (پائین) ، سمت چپ ، نفر دوم

بنده همین الان به منزل رسیدم... از تمامی دوستانی که اومدن تشکر می کنم...
    در دو عکسی که در پست 35 گذاشته شده، بنده نفر چهارم از سمت چپ در ردیف دوم هستم.

از تمامی دوستانی که به بنده لطف داشتن، سپاسگزارم.

به زودی گزارش تصویری مبسوطی رو از نمایشگاه در وبلاگم خواهم گذاشت.

موفق باشید.

"خانم ها می توانستند کنار همون محلی که آقایان جمع شده بودند، جمع شوند. وقتی هیچ خانمی در اطراف محل قرار نباشه، طبیعی هست که سایر خانم ها هم اگر بیان، به گروه ملحق نمیشند. از طرفی، خانم هایی که قصد آمدن داشتند، می توانستند در همین تاپیک اعلام کنند، تا سایر خانم ها هم متوجه شوند که چند نفر از دوستانشان در گردهمایی شرکت خواهند کرد."
    .
    .
    .
    راست ميگيد اما من خودم هم اين تاپيك رو دير ديدم و از اجتماع ِ دوستان خبري نداشتم
    .
    ولي اگه ماهم قرار رو ست مي كرديم مطمئنن خيلي از خانم ها ميامدن
    .
    .
    .
    ايشالله الكامپ ِ سال ِ بعد تداد خانمها هم زيادتر ميشه
    .
    .
    پس تا سال ِ بعد و يه گروه ِ پر انر‍ژي تر و با اطلاعات تر
    .
    .
    به اميد بهترين ها براي ِ همه

سلام به همه دوستان چه اونا که اومدن چه اونا که نیومدن !
    من توی این عکس (عکس اول) ، ردیف سوم ،نفر چهارم از سمت چپ و نفر چهارم از سمت راست هستم
    خیلی خوشحالم که با دوستان از نزدیک آشنا شدم ...
    ولی حیف که زود رفتم ! (و ارادت نداشتم آقای ثباتی عزیز رو از نزدیک زیارت کنم )
    و بیشتر خوشحالم که دیدم 99% دوستان جوان بودند ! (خیلی جوان و مهربانتر تر از تصور من!!)
    امید وارم که این دوستیها خیلی بیشتر بشه
    خواستن ، توانتستن است !!!

خوب دوستان، برای راحتی و User Friendly تر بودن کار، من نام چند تا از دوستان رو که در بالا گفته بودن به صورت گرافیکی و با استفاده از نرم افزار فوق العاده قدرتمند paint نوشتم.

امید وارم که باز هم دوستان رو بیشتر و بیشتر ببینیم.

با تشکر
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله h.jaza : پنج شنبه 07 آذر 1387 در 01:20 صبح

کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم

با سلام خدمت دوستان گرامی، منم 3-4 ساعتی میشه رسیدم خونه. من، در این عکس، از پایین، ردیف اول،از سمت چپ نفر چهارم هستم با کاپشن کرمی، خوب اگه دقت کنید، دارم له میشم!
    خیلی خوشحال شدم که دوستان رو زیارت کردم، آقای کشاورز هم طبق معمول داشت میزد توی سر دات نت! ما چون خودمون غرفه داشتیم نرسیدم باهاشون وارد مباحثه بشم! و زود دوستان رو به مقصد غرفه ی خودمون ترک کردم و لذت بودن در کنار بر و بچز برنامه نویس رو از دست دادم. به هر صورت، امیدوارم از این قرارهای ملاقات زیاد گذاشته بشه و بتونیم بیشتر با دوستان در ارتباط باشیم.
    با تشکر، حامد وزیری

آقای کشاورز هم طبق معمول داشت میزد توی سر دات نت! ما چون خودمون غرفه داشتیم نرسیدم باهاشون وارد مباحثه بشم!
    مشکل اینجا ست که به بعضی بحث ها خوب توجه نکردید! کسی نزد توی سر دات نت، بلکه از نوع رویکردی که برخی برنامه نویسان نسبت به دات نت و تغییرات آن دارند، انتقاد کرد.
    متاسفانه یکی از دلایلی که کمتر کسی وارد این بحث ها میشه، اینه که کاربران کمی بین انتقاد از رویکردی خودشان پیش گرفتند، و انتقاد از یک پلت فرم نرم افزاری، تفاوت قائل میشند. وقتی از نوع رویکردشان به دات نت انتقاد میشه، میگن فلانی از دات نت انتقاد کرد! البته منظورم به شخص شما نیست، بلکه جو حاکم بر جامعه دات نت، حداقل در کشور خودمان را میگم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

يادمه اولا كه عضو شده بودم بعضي اوقات موقع ورود به سايت يه پيغامي بود كه از طرف ادمين سايت بود فكر مي كنم با عنوان پيغام همگاني يا يك همچين چيزي كه حتما بايد مشاهده ميشد . كه داخلش هم نوشته شده بود كه براي ادامه كار با سايت ابتدا بايد مطلبي را مطالعه فرماييد.
    يكي سوال من رو جواب بده چرا اين كار رو نكردين ؟
    فكر نمي كنم اصلا كار سختي باشه
    شخصا اگر مي دونستم حاضر بودم از مشهد تا تهران رو بيام تا هم در جمع برنامه نويسان محترم باشم و هم از نمايشگاه ديدن كنم
    چرا اين كار رو نكردين !!!؟

کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم

مشکل اینجا ست که به بعضی بحث ها خوب توجه نکردید! کسی نزد توی سر دات نت، بلکه از نوع رویکردی که برخی برنامه نویسان نسبت به دات نت و تغییرات آن دارند، انتقاد کرد.
    متاسفانه یکی از دلایلی که کمتر کسی وارد این بحث ها میشه، اینه که کاربران کمی بین انتقاد از رویکردی خودشان پیش گرفتند، و انتقاد از یک پلت فرم نرم افزاری، تفاوت قائل میشند. وقتی از نوع رویکردشان به دات نت انتقاد میشه، میگن فلانی از دات نت انتقاد کرد! البته منظورم به شخص شما نیست، بلکه جو حاکم بر جامعه دات نت، حداقل در کشور خودمان را میگم.
    مزاه کردم آقای کشاورز
    ولی از صحبتهای شما شنیدم که به نظر شما در برنامه نویسی، Java بهتر از net. هست، روی این قضیه میخواستم از شما دلیلش رو بپرسم که حواسم به بچه ها پرت شد و دیگه خداحافظی کردم و رفتم، اشالله سال دیگه.

ولی از صحبتهای شما شنیدم که به نظر شما در برنامه نویسی، Java بهتر از net. هست، روی این قضیه میخواستم از شما دلیلش رو بپرسم که حواسم به بچه ها پرت شد و دیگه خداحافظی کردم و رفتم
    نخیر، بنده گفتم که فعلا جاوا از نظر آماری جایگاه بسیار بهتری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی داره. طبیعی هم هست، چون جاوا روی مالتی پلت فرم تاکید داره، ولی مالتی پلت فرم در دات نت، در عمل فقط در حد حرف هست. از طرفی اصلی ترین محصول مایکروسافت ویندوز هست، و همه محصولات مایکروسافت برای ارتقاء جایگاه ویندوز بکار گرفته میشند، پس نمیشه آینده روشنی برای مالتی پلت فرم در دات نت قائل بود. حتی پروژه هایی مثل مونو علی رقم اقدامات خوبی که صورت گرفته، نمی تونند این خلاء را پر کنند. جاوا برای Sun یک محصول محوری هست، در حالی که دات نت برای مایکروسافت فقط ابزاری هست برای فروش بیشتر ویندوز! پس طبیعی هست که در سطح اینترپرایز رویکرد به جاوا بیشتر از زبان های دات نتی باشد.
    البته سابقه طولانی تر جاوا، هم خودش در این امر تاثیر گزار هست.

کاربر دائمی آواتار CYCLOPS
    محل زندگی
    یه ایران / یه تهران / یه شهرک اکباتان

نقل قول نوشته شده توسط sarkhosh مشاهده تاپیک
    اون آقائه که بالا بالا نشسته کیه؟بلوز مشکی و ریش بزی (مثه خودم) دارند چقدر شبیه منه برام قابل تصور نیست دو تا ادم اینقدر بهم شباهت داشته باشند...اسمشون چیه؟:)
    نکنه منو میگین ؟؟ ( البته من اونقدر ها بالا نیستما )

من تو این عکس خودم و یکی از دوستانم رو که میشناسم علامت زدم
    شماره 1 = رضا فتحی فر
    شماره 2 = خودمم بابک حاج عظیم زنجانی (CYCLOPS)

شرمنده از لحاظ گرافیکی در حد دبستانه . . .

البته ما متاسفانه نتونستیم تا آخر بمونیم ولی تا اون موقع که بودیم 3 تا عکس گرفتیم 2 تا دیگه رو هم میشه بزارین ؟؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

محل زندگی
    Delphi Land

سلام
    من تو این عکس ردیف دوم از سمت راست نفر اولم
    https://barnamenevis.org/attach...6&d=1227568442
    با تشکر

مجددا" از حضور دوستان سپاسگزاری میکنم ،
    در خصوص مطالب مطرح شده در خصوص .Net Platform که جناب کشاورز پیش از این و نیز در این گردهمایی به آن اشاره نمودند باید عرض کنم که باید نسبت به اینگونه موارد دیدگاهی واقع گرایانه و مبتنی بر مطالعه و تحقیق داشت تا بتوان پاسخی مستدل و دور از غرض ورزی داد ،/
    به زودی بحثی در این خصوص در بخش "گفتگوی فنی در زمینه فناوری های مایکروسافت" مطرح میکنم که امیدوارم با مشارکت دوستان به بسیاری از سوالات آنان پاسخ داده شود ،/
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    نخیر، بنده گفتم که فعلا جاوا از نظر آماری جایگاه بسیار بهتری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی داره. طبیعی هم هست، چون جاوا روی مالتی پلت فرم تاکید داره، ولی مالتی پلت فرم در دات نت، در عمل فقط در حد حرف هست. از طرفی اصلی ترین محصول مایکروسافت ویندوز هست، و همه محصولات مایکروسافت برای ارتقاء جایگاه ویندوز بکار گرفته میشند، پس نمیشه آینده روشنی برای مالتی پلت فرم در دات نت قائل بود. حتی پروژه هایی مثل مونو علی رقم اقدامات خوبی که صورت گرفته، نمی تونند این خلاء را پر کنند. جاوا برای Sun یک محصول محوری هست، در حالی که دات نت برای مایکروسافت فقط ابزاری هست برای فروش بیشتر ویندوز! پس طبیعی هست که در سطح اینترپرایز رویکرد به جاوا بیشتر از زبان های دات نتی باشد.
    البته سابقه طولانی تر جاوا، هم خودش در این امر تاثیر گزار هست.
    مگر ماکروسافت مغز خر خورده که بیاد مولتی پلت فرم کار کنه!
    شعار جاوا یک زبان برای همه پلات فرم ها هست ولی شعار دات نت یک پلت فرم برای همه زبانها هست. در دات نت هدف این هست که همه کاربران با توجه به سطح و نیازهاشان بتوانند برای دات نت برنامه بنویسند برای همین هم هست الان نزدیک 10 زبان برای دات نت طراحی شده است.

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

فكر مي كنم يا اصلا كسي پست بنده رو نخوند يا هم اصلا اهميتي نداشت كه جواب نداد خوب اگه اينجوري بود حذفش مي كرديد با دليل بي محتوا يا هم جواب مي داديد ديگه !

لینوکس جان، بزار آقای مداح تاپیک مربوطه رو بزاره، بعد اونجا مفصل راجع بهش بحث می کنیم. از اون جهت اینرو گفتم که این مباحث ارتباطی به موضوع این تاپیک نداره، البته با عرض پوزش.

Dr.Bronx، کارهای زیادی از این دست میشه انجام داد که ایشالله برای گردهمایی های بعدی منظور خواهد شد توسط مدیران محترم.

دوستان لطفا" برای ادامه ی بخث به این تاپیک مراجعه نمایید :

بحث بر روی دات نت و آینده ی پیش روی آن
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •