نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: خروجی excell

خروجی excell

سلام چطور می تونم تو گزارش گیریام formatr excellبیرون بدم.با fastreport کار می کنم

نقل قول: خروجی excell

از صفحه FastReport Exports در Components Pallet کامپوننت مربوط به خروجی Excel را روی فرم بیاندازید. در پنجره Preview با کلیک روی دکمه Export، گزینه مربوط به ارسال به Excel نمایش داده میشه.
    بجای Preview می تونید از طریق کدنویسی هم گزارش را به Excel ارسال کنید، کدش در همین بخش موجود هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام.
    جناب آقای کشاورز.fastreportکه من نصب کردم صفحه FastReport Exportsداخلش نیست.
    فکر کنم درست نصب نشده.چکارباید کنم.می توانم از طریق کدنویسی درستش کنم؟
    ممنون

سلام
    چطور frxexportنصب کنم؟
    ممنون

سلام
    چطور frxexportنصب کنم؟
    ربطی به عنوان این تاپیک هم داره؟!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

سلام.خیلی ربط داره.من می گم می خوام خروجی اکسل بگیرم باfast reportشما میگین برو توFastReport Exports آیتم مربوط به اکسل پیدا کن
    من میگم FastReport Exports تو fastreportمن نیست
    چطور می تونم نصبش کنم
    پس لطفا جواب منو بدین
    mer30

من میگم FastReport Exports تو fastreportمن نیست
    می بخشید، من فکر کردم میگید: چطور frxReport را نصب کنم!

از چه نسخه ایی از FastReport استفاده می کنید؟ تا جایی که من میدونم، نسخه های Professional و Client\Server بسته مربوط به Export را دارند. چگونه FastReport را نصب کردید؟ اگر خودتان یکی یکی بسته ها را نصب کردید، بررسی کنید که بسته مربوط به Exportها نصب شده باشه.

سلام
    pack frxexport پیداکردم.وقتی فایل dpkمربوطه را compile می کنم error می گیره که
    frx.inc file not found
    چیکار کنم؟
    آخرین ویرایش به وسیله a-azad : شنبه 21 دی 1387 در 09:33 صبح

frx.inc file not found
    بگردید ببینید آیا فایل frx.inc وجود داره یا نه، اگر داره، آیا در مسیر جستجوی دلفی هست یا نه.

فایل frx.incپیدا کردم.یک فایل text؟؟//

فایل frx.incپیدا کردم.یک فایل text؟؟//
    یک فایل با پسوند inc هست که محتویاتش متنی هست. این فایل باید در یکی از پوشه هایی که دلفی برای فایل ها جستجو میکنه وجود داشته باشه، تا اون پکیج کامپایل بشه.

سلام
    جناب آقای مهندس
    وقتی خروجی اکسل ریپورتم بیرون می ده.تو اکسل بهم می رزه.
    می شه خروجی تو فرمت اکسل ازقبل تعیین شده داد.یک فرمت مشخص.

برای خروجی اکسل باید دقت کنید که جداولی که در گزارش درست می کنید، اگر از تکرار باندهای داده ایجاد میشند، حتما فریم مربوط به کنترل ها دقیقا روی هم تنظیم شده باشند. مثلا در زوم 100 اگر شما دو متن را با فریم کنار هم قرار بدید، ظاهرا حاشیه های آنها دقیقا روی هم قرار گرفته، و موقع پرینت هم درست نمایش داده میشه، ولی وقتی روی همون گزارش زوم 500% می کنید، می بینید که حاشیه آنها دقیقا روی هم نیست. این ناهماهنگی ها برای اکسل که بیشتر سر و کارش با خانه های جدول هست، مشکل ایجاد میکنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •