صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 43

نام تاپیک: نظرسنجی: نظر شما درباره برنامه نویس چیست؟

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نظرسنجی: نظر شما درباره برنامه نویس چیست؟

سلام.

نماز و روزه هاتون قبول باشه.

ما میخواهیم بدونیم تو این مدتی که در سایت برنامه نویس رفت و آمد دارید و با اون آشنا هستید چه احساسی بهش دارید. بنابراین در صورت تمایل به این سوالات پاسخ دهید:

1- وجود این سایت چقدر براتون مهمه؟

2- چه تاثیری در کسب دانش و آگاهی، و نیز بهبود بخشیدن به روند پیشرفت شما در کار و زندگی تون داشته؟

3- اگر بخواهید از مدیران و دست اندرکاران این سایت تشکر کنید چی بهشون میگید؟ (توضیح: منظورم من نیست ها، کل دست اندرکاران، اعم از مدیران، اساتید و کاربران فعال منظورمه).

در صورت امکان پاسخ هاتون رو به ترتیب شماره سوالها شماره گذاری کنید.

سلام
    واسه من یکی که خیلی مهمه!!!

2- چه تاثیری در کسب دانش و آگاهی، و نیز بهبود بخشیدن به روند پیشرفت شما در کار و زندگی تون داشته؟
    اگه این سایت نبود بخش زیادی از سایت www.takgam.com ساخته نشده بود

3- اگر بخواهید از مدیران و دست اندرکاران این سایت تشکر کنید چی بهشون میگید؟ (توضیح: منظورم من نیست ها، کل دست اندرکاران، اعم از مدیران، اساتید و کاربران فعال منظورمه).
    تو یه کلمه دمتون گرم!!!
    :flower:

VIP آواتار hr110
    محل زندگی
    ایران - تهران
    روزه نمازهای همتون قبول باشه و تولد امام حسن نیز بر همه شما مبارک باشه
    سایته خیلی مفیدی ،
    برای من که خیلی مفید و کارساز بوده، من در این سایت دوستان خوبی پیدا کردم که از جمله اونها مهدی کرامتیه که خیلی بچه نازیه

من از همه کسانی که سعی میکنند تا این سایت مفید و کامل باشه تشکر میکنم ازجمه اونها کرامتی عزیر و اینپرایز قهرمانه :flower:
    ... چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    تمام جواب های که میدم بدون اغراق است
    1- به جونم بسته است
    2- تا این لحضه که خیلی
    3-همگی خسته نباشید و دستتون دردنکنه! ان شا ال.. که همیشه باشین تا جوابگوی سوالای نا تمام ما باشید
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر تازه وارد آواتار علی ارجمندی
    محل زندگی
    اصفهان - شرکت مهندسی سیستم ها و اتوماسیون - ایریسا
    با سلام خدمت دوستان
    خوب راستش هر چی خواستم توش پیدا کردم و اینکه همه مشکلات مشترک بوده .
    واقعاً برام جالب بود دوستان بدون اینکه دریغی داشته باشند جواب سوالات رو میدهند
    و واقعاً به فکر رشد بقیه هستند . ایشالا منم اگه وقت بیشتری پیدا کنم (از آشخوری در بیام)
    حتماً تجربیات هر چند بی ارزش و ناقابلم رو تقدیم دوستان می کنم تا این راه ادامه داشته باشه .

بازم خسته نباشین

من هر شب مقید به چک کردن تاپیک های جدید سایت هستم. وجود سایت برام خیلی با ارزشه!
    چیزهای زیادی ازش یاد گرفتم، با آدمهای زیادی آشنا شدم و از همه مهمتر خودم رو تو دنیای کامپیوتر بهتر شناختم. الان بیشتر از قبل با نقاط ضعفی که دارم آشنا هستم.
    یکی دیگه از خوبیهای دیگه سایت برای من افزایش ظرفیت ریسک پذیریم در برنامه نویسیه! قبلا اگه درباره مسپله ای کاملا اطلاعات نداشتم، دربارش برنامه ای نمی نوشتم. اما الان یکم از اطلاعات خودم استفاده می کنم و هر جا گیر کردم خیالم راحته که آدمهای با سواد و سخاوتمند زیادی توی سایت هستند که بتونند بهم کمک کنند :wise1: این برای من پیشرفت بزرگی بوده.

خب، مدیران سایت سرور بنده هستند. خیلی زحمت می کشند تا مطالب سایت مفید و قابل استفاده باشه. ازشون واقعا ممنونم. امیدوارم همونطوری که الان دارند با جون و دل مایه میزارند، به کارشون ادامه بدند و ما رو محروم نکنند. امیدوارم همیشه و در همه حال سالم و موفق باشند. ما که از نظر مادی دستمون به جایی بند نیست. اما دعا می کنیم خدا خیرتون بده! :flower:

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار مهندس
    محل زندگی
    Dedicated Server
    سلام

من که در مجموع حداقل روزانه باید یکبار به این سایت سر بزنم ...
    دیگه خودتون ببینید که چقدر بهش عادت کردیم :wink:

آقا به قول گفتنی این سوال خیلی بودار هست ... :sorry:
    اگر مطلبی هست لطفا واضح و شفاف بیان کنید...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Tehran-TMU
    1- بسیار
    2- بسی
    3- واقعا خسته نباشید. :flower:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - تبریز
    برای منم خیلی مفید بوده . دست همه شما درد نکنه و به امید روزی که صنعت IT کشورمون جزء پیشگامان باشه .

:)

کاربر دائمی آواتار (سیدشریفی)
    محل زندگی
    ایران - تبریز
    1-خیلی خیلی مهمه
    2-تاثیر زیادی داشته است
    3-از تمام مدیران این سایت که مخلصانه در جوابگویی به سوالات ما دریغ نکرده اند و بخصوص مدیریت محترم آقای کرامتی که با سعی و تلاش فراوان و با مشکلات بیشمار این سایت را سرپا نگه داشته اند کمال تشکر را دارم .

:D
    :)

به نظر من بهترین روش یادگیری از طریق مثال میباشد که در این سایت به وفور یافت میشود .

:sunglass:

1- فراوان
    2-نسبتا موثر+ایجاد مسیر های جدید یادگیری و...
    3-مخلص همه اساتید و رفقای محترم هم هستیم

نظرسنجی: نظر شما درباره برنامه نویس چیست؟
    به ترکه میگن نظر شما در مورد نوشابه چیه ؟ ترکه میگه : والله خیلی خوبه ٬ آب داره ٬ گاز داره ٬ فقط برق نداره . حالا سایت برنامه نویس هم خیلی خوبه فقط ...

سانسور
    کلا گلادی تعریف کرده بود، با تعریفش هم کلی خندیدم.....
    گلادی دوست داریم
    سپیدار

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    من هر روز حدود یک ساعت توی سایت می چرخم .

کارتون درسته امید وارم که تداوم داشته باشه .

::نوشتن:: :) :reading: :flower:
    پس از دو سال بررسی بلاخره به بازار آمد
    متفاوت و هوشمندانه
    برای ورود کلیک کنید
    IMEN LOCK

در پیشرفت کم تا به حال خیلی موثر بوده :flower:
    Artists use lies to tell the truth while politicians use them to cover the truth up

1- بهتر از این نمیشه
    2- بهتر از این نمیشه
    3- بهتر از این نمیشه

واقعا شما دارین خدمت میکنید به همه
    شما فرهنگ به اشتراک گذاردن اطلاعات رو زنده کردید

من که خیلی حال کردم :reading:
    :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

مرسی

کاربر دائمی آواتار Nightbat
    محل زندگی
    ایران - تهران
    :flower: :reading:
    {بدون شرح!}

من فقط برای چک کردن موضوعاتم تو سایت برنامه نویس به اینترنت وصل می شم !!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot
    1- مهمه
    2- بسیار، بسیار زیاد
    3- خیلی دوستون دارم :) :flower:

و این رو هم بگم چیزهایی رو که من از دیگر دوستان سایت یاد گرفتم هیچ وقت در این مدت کوتاه جایی دیگه ای یاد نمیگرفتم و شاید اغراق نباشه که ماه ها باید ایندر و اون در می زدم تا شاید یک کلامش و یاد بگیرم :)
    بازم تشکر از تمام شما که بدون هیچ گونه چشم داشتی من و بچه های دیگه سایت رو راهنمایی میکنید :)

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام
    0- فکر کنم شبیه این سوالو جناب کم حوصله یه جا مطرح کردن
    1- خیلی زیاد :wink:
    2- اینم خیلی زیاد چون من یکی که تمام آموخته هام رو مدیون همین سایتم :sunglass:
    3- از تمامی برو بچ و اساتید محترم و مدیران سایت کمال تشکر را دارم و امیدوارم که در تمام مراحل زندگیشون موفق باشند

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Hamburg
    :mad: :mad: :mad: :mad: :kaf:
    جواب همه ی سوالها مثبته :mrgreen:
    ولی من هر کاری میکنم نمیتونم بفهمم که آی-دیه آقای حسنلو کدومه ؛بی تعارف : هیچکی آقای حسنلو نمیشه؛ ولی هر کاری میکنم نمیتونم آی-دیشو تشخیص بدم

واقعا عالیه.دست همه دوستان و کسانی که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعاتشونو در اختیار من تازه کار و امثال من(البته همه اینجا خودشون استادن) قرار میدن واقعا ممنونم.
    من به شخصه اگه روزی یکی دوساعت توی سایت یک دوری نزنم اصلا روزم شب نمیشه.
    واقعا از تمام دوستان و مدیران تشکر میکنم.
    :موفق: :wise1: :flower:

کاربر دائمی آواتار jirjirakk
    محل زندگی
    wwwroot
    ای دی ایشون ادمین بوده
    دیگه هم فکر میکنم سرشون شلوغ فرصت نمیکنن به سایت سر بزنن و ...
    اما اگه میومد اینجا یک چیزی میگفت خیلی خوشحال میشدیم

سلام
    1- خیلی زیاد
    2-همچنین خیلی زیاد
    3- تشکر صمیمانه از تمامی دوستان حتی از سوال کننده ها و مخصوصا جواب دهنده ها و مسولین

همگی موفق باشید

کاربر دائمی آواتار BOB
    محل زندگی
    http://www.mshams.ir
    سلام
    1. Best Over Time
    2. Best Over Time
    3. Have Fun

1) همین قدر بگم که تو این چند وقتی که با سایت آشنا شدم نشده که به اینترنت وصل بشم ولی یه سری به سایت نزده باشم.

2) تا قبل از اینکه با این سایت آشنا بشم فکر نمی کردم برنامه نویسهایی باشند که اطلاعاتشون رو براحتی بهم دیگه قرض بدهند ولی الان نظرم عوض شده و من هم سعی کردم تا اونجا که میتونم و اطلاعاتم اجازه میدن بدون هیچ چشم داشتی به دیگران کمک کنم . به نظر من گذاشتن چنین تاثیری روی یک نفر خودش میتونه حکم موفقیت یک سایت رو تضمین کنه .

3)واقعا دست تموم بر و بچه های دست اندر کار و کاربرای عزیز درد نکنه ان شاءالله که همتون زیر سایه مرتضی علی (ع) موفق باشید.

1- اونقدری مهمه که تبدیل به Home Page من شده .

2-هنوز فرصت نکردم پست های قبلی(قبل از عضو شدن) رو بخونم ولی تا الان تاثیر خوبی در اطلاعات من داشته.

3-خسته نباشید . :flower:

1 - بدون شک مهمه ...

2- باز هم بدون تردید وجود سایتهایی چون "برنامه نویس" در افزایش آگاهی برنامه نویسان تاثیر خیلی زیادی میگذاره ... و به طور کلی به اشتراک گذاشتن دید و دانش در یک موضوع به بهبود و کاراتر شدن اون کمک خواهد کرد ...

3- به همشون خسته نباشید میگم و امیدوار و مطمئنم که هر کس چیزی به دیگری آموخت ، مستقیم و غیر مستقیم از نتیجه مثبت این آموزش ،‌ خود نیز بهره مند خواهد شد ...

همیشه پیروز و سربلند باشید

سلام
    خسته نباشید
    بنده که اطلاعاتی زیادی از این سایت بدست آوردم خدا باعث و بانی این کار را خیر دهد از تمام دوستان و مسئولان سایت کمال تشکر را دارم
    فقط یک گله داشتم بعضی مواقع بعضی از دوستان به جای جواب دادن به سوالات ‚ سوالات انحرافی طرح می کنند و یا مزاح می کنند

کاربر دائمی آواتار ravanfar
    محل زندگی
    Iran - Tehran
    سلام
    نماز روزه همگی قبول درگاه خدا و ولادت امام حسن مجتبی(ع) برهمگی مبارک
    جناب کرامتی خسته نباشید انشاءالله در راهی که هستید استوارتر و موفقتر از گذشته باشید
    فعالیت علمی شما و همه بزرگانی در این سایت تلاش میکنند و بدون هیچ چشم داشتی محیطی کاملاْ علمی و کاربردی را برای تمامی علاقه مندان درگیر مسایل کامپیوتری فراهم کرده اند و طیف وسیعی از افراد متخصص و مبتدی (مانند بنده) از این سفره پر برکت بهره میبرند بسیار بسیار درخور توجه و شایسته تشویق حمایت و تشکر است من بواسط این سایت توانستم در بسیاری از موارد در مسیر صحیح در کارم قرار بگیرم راهنمایی های مفید زیادی در یافت کردم و از اینکه میبینم سوالات پیش پا افتاده فردی مثل من در نهایت حوصله توسط افرادی که ثانیه ثانیه وقتشان بسیار عزیز است جواب داده میشود به خود میبالم و بسیار متشکرم و امیدوارم همگی شما بزرگان مشمول این دعای خیر باشید : ( انشالله عاقبت بخیر شوید.)
    با آرزوی سلامتی برای شما مدیران محترم و اعضای فعال و خانواده محترم تمامی کسانی که با دل و جان در این سایت وقت میگذارند
    ارادتمند - روانفر
    روانفر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-سیرجان

Re: نظرسنجی: نظر شما درباره برنامه نویس چیست؟

نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant

من که خیلی استفاده کردم. هر وقت که تو اینترنت میام حدود 80 درصد وقتمو توی این سایت میگذرونم. پس برام مهمه.
    من وقتی با این سایت آشنا شدم توی دلفی خیلی تازه کار بودم. اما حالا اطلاعات خوب و مفیدی کسب کردم.

جناب آقای کرامتی من یکی که مخلص خودتم هستم. خیلی کارت درسته.
    از تمامی دوستان و اساتید دیگر نیز بسیار متشکرم.

اعتیاد یک معنا دارد و ان مراجعه به سایت برنامه نویس است :<:
    - چه تاثیری در کسب دانش و آگاهی، و نیز بهبود بخشیدن به روند پیشرفت شما در کار و زندگی تون داشته؟
    یه روزی بود که مغرور برنامه نویسی بودم وقتی اومدم اینجا و با طرز فکر دوستان و برنامه های اونها آشنا شدم تازه فهمیدم که چقدر عقبم :embr: دوستان خوبی مثل گلادیاتور -شامپو جون -اینپرایز- کامبیز عزیز -امین ثباتی دانشمند و غیره پیدا کردم اینها رو مدیون عزیزی مثل حاج کرامتی هستم
    مدیریتی بالایی که توی این سایت هست رو جایی ندیدم . اینجا همه با هم دوستن و صمیمی ان و فقط به خاطر یک هدف گرد هم اومدن فقط و فقط کمک! :wink:
    - اگر بخواهید از مدیران و دست اندرکاران این سایت تشکر کنید چی بهشون میگید؟ (توضیح: منظورم من نیست ها، کل دست اندرکاران، اعم از مدیران، اساتید و کاربران فعال منظورمه).
    فدای همتون عزیزان :موفق:

1- خیلی زیاد
    2 - مهمترین تاثیر این سایت رو من این بود که دید و طرز فکر من رو نسبت به برنامه نویسی عوض کرد
    3- واقعا که دستتون درد نکنه

کاربر دائمی آواتار بمب منطقی
    محل زندگی
    شمال-ایران
    همونطور که همیشه میگم قربون شما بر و بچز باحال و اهل انفجار و انتحاری و... البته فقط از نوع منطقیش برم. :D

کاربر دائمی آواتار کم حوصله
    محل زندگی
    ایران - مشهد
    1 -
    اونقدری مهمه که تبدیل به Home Page من شده .
    اعتیاد یک معنا دارد و ان مراجعه به سایت برنامه نویس است
    تقریبا میشه گفت که من داخل نت نمیام مگر فقط برای مرور مطالب اینجا

2 -
    تقریبا همه اطلاعاتمو از اینجا دارم و سعی می کنم این اطلاعات را به دوستان دیگر هم انتقال بدهم

3 -
    باشد که چون همیشه پایدار باشند !!!
    فقط این آقای کرامتی اگر لطف کنند و دست از کدورت ها بردارند خیلی عالی میشه :roll: :?

وقتی آن لاینم حتما یکی از جاهائیه که من بهش سر میزنم
    کلا بهش خیلی عادت کردم و دوستش دارم
    دست همگی درد نکنه
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر دائمی آواتار jannati
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    1-من روزی 2-3 ساعت توی این سایت میگردم.خیلی بهش عادت کردم.(البته تنها جایی که عادت کردن بهش خیلی به نفع آدمه! :wink: )
    2-کلا نگرشمو نسبت به برنامه نویسی عوض کرد.هرچی بیشتر تو سایت میگردم میفهمم که چیزای بیشتری باید یاد بگیرم.خودتون باید به اهمیت سایت در بالا بردن سطح علمی ماها آگاه باشید.ببینید چی شده که ما ایرانیها که بیشتر دوست داریم همه چی مجانی باشه به خاطر این سایت حاضریم هر مقداری هزینه کنیم! :mrgreen:
    3-به این عزیزا میتونم بگم که شماها هم سهمی در پیشرفت و ترقی ایران عزیز دارید!اینو آینده نشون میده :wise1:

کاربر دائمی آواتار MSK
    محل زندگی
    فعلا تهران - بعدا خدا می‌دونه!
    از اینجا شروع کنم که قبل از این سایت به خاطر سوالای بی پاسخ برنامه نویسی رو ترک کرده بودم ولی این سایت روح برنامه نویسی رو دوباره در من دمید. :مسخره:
    فقط امیدوارم وقتی نوه نتیجه هام به این سایت میان کادر مدیریت سایت همین باشه. :mrgreen:

خیلی زیاد به طوری که وقتی ان لاین میشم اولین سایتی که واد میشم برنامه نویس و اخرین سایتی که خارج میشم از اون برنامه نویسه :wise1:

- چه تاثیری در کسب دانش و آگاهی، و نیز بهبود بخشیدن به روند پیشرفت شما در کار و زندگی تون داشته؟
    من هم مثل بقیه دوستان خیل اطلاعاتم نسبت به قبل از اشنایی با سایت برنامه نویس بیشتر شده
    به نظر من تجربه در برنامه نویسی خیلی تاثیر داره و در این سایت من از تجربه و اطلاعات اساتید بزرگی استفاده کردم :wise2:

- اگر بخواهید از مدیران و دست اندرکاران این سایت تشکر کنید چی بهشون میگید؟ (توضیح: منظورم من نیست ها، کل دست اندرکاران، اعم از مدیران، اساتید و کاربران فعال منظورمه).
    از همه مدیران و دست اندرکاران و کلا تمام کسانی که برای هر چه بهتر شدن سایت زحمت میکشند ممنونم
    اومیدوارم ما هم یک روزی بتونیم جبران کنیم :flower: :flower: :flower:

با عرض ادب:
    اگر یه جایی حق داشته باشم فقط یه سایت مفید در زمینه IT در ایران معرفی کنم اون سایت برنامه نویس هست.
    با اینکه چند وقتیه به شدت درگیر یک سری مشکلات هستم ولی حتما هفته ای دو سه بار رو به این سایت سر می زنم وگرنه خوابم نمی بره.
    دست برخی مدیران (که حتما می شناسیدشون) که مداوم و بی وقفه هر شب و روز آماده جواب دادن به سوالات کاربران و ایجاد نظم در سایت هستند را واقعا باید بوسید.

یه عشق برنامه نویسی خفن
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

اگه خدایی نکرده یه روز بسته بشه که من از غصه می میرم :dead:

قبلاْ هم گفتم بازم میگم
    برنامه نویس من رو برنامه نویس کرد

3- اگر بخواهید از مدیران و دست اندرکاران این سایت تشکر کنید چی بهشون میگید؟
    می گم دستتون درست
    شیر مادرتون حلالتون باشه
    ما که فقط بیننده ایم به طور متوسط روزی 2-3 ساعت درگیریم با این سایت وای به حال مدیرش
    خدا یکم بهش وقت بده :mrgreen:

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •