نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشاوره در زمینه اجرای یک برنامه حسابداری

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی

مشاوره در زمینه اجرای یک برنامه حسابداری

به سفارش شرکتی . آماده نوشتن برنامه حسابداری دوبل با شرایط خاص آن شرکت هستم اما خواستم قبل از شروع به کار نظر دوستان را هم جویا باشم و از راهنمایی های مفید شما هم استفاده نمایم.
    اما لازم است بگویم که آن شرکت خواهان سرعت لازم در پردازش اطلاعات است ( چون بعضی نرم افزار های حسابداری از سرعت پردازش خوبی برخوردار نیستند ) و همچنین امکان این باشد که نرم افزار را در آینده تبدیل به نسخه شبکه نمود . حالا :

- نظرتان در مورد انتخاب نوع DataBase
    - نظرتان در مورد نوع کامپوننت چاپ
    - نکات لازم جهت راهنمایی بنده با توجه به تجربیات دوستان
    - ......

با تشکر فراوان :flower:

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    نظرتان در مورد انتخاب نوع DataBase
    پرسیدن نداره، DBISAM.

نظرتان در مورد نوع کامپوننت چاپ
    FastReport ، ترجیحا نسخه 3 ببعد.

نکات لازم جهت راهنمایی بنده با توجه به تجربیات دوستان
    قبل از اینکه هرگونه اقدامی حتی برای اجرای دلفی کنید زمان زیادی را صرف درک حسابداری، مفاهیم مربوطه و روشها کنید. سپس درخواستهای آن شرکت را مطالعه کنید. در غیر اینصورت در یک لوپ بی نهایت میافتید که فقط با لغو قراردادتون با اون شرکت میتونید ازش خارج شوید. :موفق:

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی
    قبل از اینکه هرگونه اقدامی حتی برای اجرای دلفی کنید زمان زیادی را صرف درک حسابداری، مفاهیم مربوطه و روشها کنید
    باید عرض کنم که در تیم برنامه نویسی یک نفر مشاور حسابداری حرفه ای داریم و از این نظر مشکلی نیست .
    FastReport ، ترجیحا نسخه 3 ببعد.
    آیا در نسخه 3 به بعد آن مشکلاتی که قبلا بود و در همین سایت بحث هایی از آن شده بود رفع شده ؟

با تشکر از رپیس بزرگ :flower:

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    باید عرض کنم که در تیم برنامه نویسی یک نفر مشاور حسابداری حرفه ای داریم و از این نظر مشکلی نیست.
    کافی نیست. این شما هستید که باید نسبت به حسابداری دید داشته باشید. وجود یک مشاور بدرد حل مشکلات و دریافت پاسخ سوالات میخورد، اما تا دید حسابداری نداشته باشید حتی نمیدونید چطور از حسابدار سوال بپرسید. وجود مشاور حسابداری در گروه فقط میتونه به روند درک شما سرعت ببخشه.

آیا در نسخه 3 به بعد آن مشکلاتی که قبلا بود و در همین سایت بحث هایی از آن شده بود رفع شده ؟
    بله. :wink3:

کاربر دائمی آواتار فرزاد دلفی باز
    محل زندگی
    ایـــران ....
    یا سلام دوست عزیز Mahdi_S_T
    من یک حسابدار و بهتره بگم علاقمند به برنامه نویسی هستم تا یک برنامه نویس .. اولا باید به شما بگم در برنامه های حسابداری باید درک درستی هم از حسابداری و هم از بانک ها و تجزیه وتحلیل اونها داشته باشید وگرنه قادر به انجام این کار نیستید پس بهتره اول بانک های برنامه را استخراج و بعد به ارتباط اونها بپردازید مسله مهم در یک برنامه حسابداری تعیین سطوح حساب (آزاد یا پارامتریک) و ارتباط برنامه حسابداری با سایر برنامه های مرتبط و مسله گزارشات ترازنامه ای و سود و زیانی می باشد .اما در زمینه بانک های اطلاعاتی بهتره دوستان عزیز بهتر می تونن شما رو راهنمایی کنن ولی بانک های اکسس و اگر بهSQL SERVER مسلط هستید خوب هستن و انتخاب نوع بانک به حجم بانک و تسلط شما به بحث DATA BASE داره در مورد چاپ بهتره طبق نظر دوست گرامی از Fast Report استفاده کنی ....

کاربر تازه وارد آواتار ahmadbh
    محل زندگی
    شيراز
    یک نگاهی به نرم افزار حسابرس بیندازید و نکات مورد نظر را از آن جدا کنید :موفق:

سلام دوست من
    فقط مواظب باش مثل من تو هچل نیوفتی فقط خودم میدونم که چطوری سر و ته برنامه رو جمع کردم
    البته اون چیزی که اونا میخواستن رو جواب داد ولی با چه ترفند و کلک هایی تو برنامه نویسی دیگه اللهُ اعلم
    برنامه حسابداری خیلی ظریفکاری داره مواظب باش
    اگه هم کمکی از دستم بربیاد میتونم ترفندهامو آموزش بدم :sunglass:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •