صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 45 از 45

نام تاپیک: ADO.NET در دات نت

نقل قول: ADO.NET در دات نت

با سلام و خسته نباشید !

من یه سوال راجع به ado.net در دلفی دات نت (2007) داشتن میشه بگین کجا باید مطرح کنم ؟
    بچه های تالار دلفی میگن باید توی مباحث دات نت مطرح بشه ! تورو خدا نگین باید برم تو تالار دلفی !

سوالم راجع به اینه که توی webapplication در دلفی نت چطوری میشه ! به بانک از طریق ado.net متصل شد ! من نمی تونم data set را به data connection متصل کنم تا توی دیتا گرید نمایش بدم مرسی !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    شهر راز

سوال در باره كليوم هدر

سلام من تو بانكم ركورد هاي نام و ركورد هاي مشابهي رو دارم كه ميخواهم بعد اؤ فراخواني أنها با دستور select كليوم هدرشون با نامي كه من ميخوام نشون داده بشه
    ايا راهي براي انجام اين كار هست؟
    ممنون

Unhappy ADO.NET در دات نت

با سلام و خسته نباشید به اساتید!

من نرم افزار Visual Studio 2008 را دانلود کردم و نصب کردم. در حین نصب هیچ مشکلی بوجود نیامد!

اما قضیه اینه که ADO.NET برنامه پریده و در داخل ToolBox ویژال استادیو نیست!!!
    اگر می خواهید بگید Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 را نصب کن، این کار را هم کردم ! یعنی خود Installer برنامه این کار را می کند.

حال آیا امیدی به حل ایم مشکل هست؟

نقل قول نوشته شده توسط Ali.Afzal مشاهده تاپیک
    من نرم افزار Visual Studio 2008 را دانلود کردم و نصب کردم.
    نسخه اي كه من دارم 3.82 گيگ هست ! من تعجم شما چطور با اين اينترنت هاي ديزلي اون دانلود كردي !

نقل قول نوشته شده توسط Ali.Afzal مشاهده تاپیک
    اما قضیه اینه که ADO.NET برنامه پریده و در داخل ToolBox ویژال استادیو نیست!!!
    فرض بر اينكه نسخه كامل داشته باشي .... چرا عصباني مي شي . خيلي از كنترل ها بطور پيش فرض در تولباكس نيست بايد روي تولباكس كليد راست كنيد گذينه انتخاب كنترل بزني ليستي واست باز مي شه كه مي توني از تو اون ليست انتخاب كني يا به اون ليست كنترل هاي ديگه هم اضافه كني
    تمام.
    موفق و شاد باشي

VIP
    محل زندگی

لطفا برای طرح سوال از این تاپیک استفاده نکنید، در غیر اینصورت حذف میشود

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید