نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: قيمت نرم افزار آرشيو

کاربر دائمی آواتار s.k711
    محل زندگی
    مشهد

Question قيمت نرم افزار آرشيو

سلام دوستان. من يك نرم افزار آرشيو نوشتم كه قابليت ثبت و جستجو و ويرايش هر نوع سندي داره.
    مشخصات ديگه:
    تحت وب نيست ، قابليت اسكن ندارد و مسلما تك كاربره است.

اين كه گفتم هر نوع سند يعني pdf, doc, و هر نوع حتي تصويرو عكس و فايلهاي اكسل و اكسس....
    به نظرتون چند بفروشم. خوبه.
    لطفا راهنمايي بفرماييد.
    پيشاپيش از راهنمايي دلسوزانتون متشكرم.

کاربر دائمی آواتار mafazel
    محل زندگی
    رشد

نقل قول: قيمت نرم افزار آرشيو

سلام دوست عزیز
    خیلی کلی و تلگرافی صحبت کردید. این نرم افزار به چه دردی می خوره؟
    اون رو برای جایی نوشتید یا برای استفاده خودتون؟
    منظورتون از ثبت، جستجو و ویرایش هر نوع سند یعنی چه؟ یعنی مثلا فایل pdf رو ویرایش می کنید یا نرم افزار مربوطه رو اجرا میکنید و فایل رو به اون میدید.؟ فایلهای word و excel رو هم ویرایش می کنید؟!
    فکر می کنید خریداراتون کی ها باشند؟
    امکاناتش رو بیشتر توضیح بدید.

محل زندگی
    مشهد

دوست عزيز.
    نرم افزار من قابليت ويرايش خود فايل را نداره و فقط اطلاعات مربوط به سند را ويرايش ميكنه مثل :" فرستنده يا گيرنده يا تاريخ ثبت و ...."
    براي جايي نوشتم مكانهايي كه نياز دارند اسنادشان را (مثل نامه ها) را بايگاني كنند و در صورت نياز سريع به آن دسترسي داشته باشن
    خريدار من هر كسي كه كارش با كاغذ و نامه و ... است.

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

قیمت نمیدم چون بلد نیستم!
    اما سوال
    ایا نرم افزار می تونه وقتی روی یه سیستم مثلا اکسس نصب نیست اون رو باز کنه یا نیاز به فایل و برنامه کمک اجرایی داره؟

ایا نرم افزار می تونه وقتی روی یه سیستم مثلا اکسس نصب نیست اون رو باز کنه یا نیاز به فایل و برنامه کمک اجرایی داره؟
    در ويندوز XP به بعد مشكلي نداره اما قبلش (ME و 98 و...) بايد يه پكيجي نصب كني كه اگه بگردي تو همين فروم پيدا مي‌كني.

کاربر دائمی آواتار mafazel
    محل زندگی
    رشد

دوست عزیز
    برنامه بایگانی ممکنه خیلی حرفه ای باشه (برای دبیر خانه یک اداره) و ممکن هم هست ساده باشه. برای ما معلوم نیست شما با چه امکاناتی نوشته ای اما فکر میکنم خیلی حرفه ای نباشه. اگر برای نیاز محل کار خودت نوشتی یا دوستی داری که برای شما شرح داده و برای راحتی اش برنامه نوشتی، فکر می کنم در فروش اول حول و حوش 50 هزار تومان مناسب باشه هرچند وقتی که شما برای این نرم افزار گذاشتید بیشتر می ارزه، بقیه اش رو بذارید به حساب کسب مهارت. برای فروشهای بعدی هر قدر بتوانید بفروشید سود کردید. مثلا 30 هزار تومان.
    همیشه قیمت نرم افزار به خیلی شرایط بستگی داره و قیمتی که کسی پیشنهاد میکنه تعیین کننده ارزش زحمات برنامه نویس نیست. مثلا ممکنه این برنامه رو شما بیشتر از 30.000 تومان نتوانید بفروشید اما یک نفر که توی یک جایی آشنا داره اونو به 120.000 تومان بفروشه و حداقل نصفش رو بعنوان حق الزحمه خودش برداره.
    گاهی لازمه قیمت رو یک مقدار بالاتر از چیزی که فکر میکنید مناسبه بدید بعد اگه پذیرفته شد که هیچ و گرنه با چانه زنی قیمت رو کاهش بدید.

محل زندگی
    مشهد

سلام خيلي ممنون از نظرتون.من اين نرم افزار را با زبان vb.net2005 وsqlsever2000 نوشتم.
    بازم ممنون، از اون قيمتي كه فكر ميكردم ، بالاتره
    من فكر ميكردم حداكثر 10،000 تومان باشه.
    خيلي ممنون اميدوار شدم.

نقل قول نوشته شده توسط s.mostafa.rahmani مشاهده تاپیک
    در ويندوز XP به بعد مشكلي نداره اما قبلش (ME و 98 و...) بايد يه پكيجي نصب كني كه اگه بگردي تو همين فروم پيدا مي‌كني.
    اين هم فايل Jet40SP5_9xNT.exe كه براي نسخه‌هاي قبل از XP لازمه:
    http://rapidshare.com/files/162991927/Jet40SP5_9xNT.exe

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •