صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 121

نام تاپیک: گسترش توانايي هاي برنامه نويس!'

نقل قول: گسترش توانايي هاي برنامه نويس!

باید قالب مجله مشخص بشه؛ یعنی اینکه چه بخش هایی در چه بخشی، و به چه شکلی در مجله قرار داده بشند.
    محتوای مجله هم باید در قالب یک بسته پیشنهادی ارائه بشه، نه یک سری عناوین جدا از هم؛ یعنی اگر کسی برای محتوا ایده خاصی داره، ساختار کل مجله را از دید خودش توضیح بده، نه اینکه بگه فلان موضوع و فلان موضوع خوب هستند. چون موضوع خوب زیاده، ولی اینکه چطور اینها را در یک مجله کنار هم قرار بدیم تا تنوع مطالب، و تنوع مخاطبان، و... لحاظ بشه، مهم هست.

در ضمن، یک مجله نیاز به یک سری مسئول و همکار ثابت داره. نمیشه این ماه از دوستان خواست برای این شماره مقاله جمع کنند، برای ماه بعد خدا بزرگ هست! مهم ترین افرادی هم که باید قبل از انتشار اولین شماره مشخص بشند، سردبیر، و ویراستار مجله هستند.

نکته آخر هم اینکه یک مجله از نظر نگارشی هم باید قالب خودش را داشته باشد، نمی توان همینطوری هر مطلبی که به اسم پست و مقاله در سایت منتشر میشه را در آن جای داد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

جناب کشاورز حرف شما متین بازم میگم روی کمک من به طور ثابت می تونید حساب کنید اگر می بینید توی ایت زمینه احتیاج به رزومه هست بفرمایید تا آخرین نسخه نشریه ای که کار کردم رو بفرستم خدمتتون
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

ضمن تشکر از manvaputra عزیز !

بیشترین مهارت من هم در مسائل مربوط به برنامه نویسی در VB هستش . در هر صورت به عنوان یک نویسنده می تونید روی من حساب کنید .

اقا منم هستم

کاربر دائمی آواتار man4toman
    محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

سلام
    جناب کرامتی
    نیاز به PageMaker و InDesign نیست!
    برای صفحه بندی و نشر اینترنتی ورد کافیه!
    در مورد صفحه بندی با ورد اینو بگم که بسیار ساده هست و کار سریعتر از برنامه های مشابه انجام میشه.
    اگه واقعا قرار شروع کنید:

• یک لوگو مشخص کنید
    • عکس روی جلد
    • عکس پشت جلد
    • نوع فهرست بندی
    • نوع استایل داخلی

اینها رو مشخص کنید.
    کمکی خواستید بنده هستم.
    موفق باشید

در مورد صفحه بندی با ورد اینو بگم که بسیار ساده هست و کار سریعتر از برنامه های مشابه انجام میشه.
    با تشکر از دوست عزیزمون با ورد سریع پیش میره ولی بعضی وقتا دردسر های خاص خودشم داره مخصوصا برای کار با تصاویر و یا سایز بندی برای تبدیل به پی دی اف و لی نه اینکه امکان پذیر نباشه اگه بتونیم فرمت رو جوری در بیاریم که گیراش توی ورد به حداقل برسه گزینه خوبی می تونه باشه چون به قول دوستان با نصب یه PDF Writer راحت گزینه پرینتر مجازیش توی قسمت پرینت میاد و می تونیم خروجی PDF بگیریم
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

طبق تجربه چندين ساله! Corel و FreeHand بهترين گزينه براي مجلات چاپي هستند!

ولي طبقه گفته دوست عزيز Man4Toman، فعلا محصولات مايكروسافت افيس، گزينه خوبي براي مجلات الكترونيكي هستند!
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

دوستان نتیجه چی شد آخر؟

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

یک نفر را بعنوان مدیر/مسئول هماهنگی انتخاب کنید و به بنده معرفی کنید.

بنده امکانات لازم را فراهم خواهم کرد.

یک نفر را بعنوان مدیر/مسئول هماهنگی انتخاب کنید و به بنده معرفی کنید.
    خوب فکر می کنم چون دوست عزیزمون salehbagheri این پیشنهاد و داد بهتره ایشون قدم بذارن جلو ما هم هستیم کنارشون salehbagheri جان یا علی

خوب فکر می کنم چون دوست عزیزمون salehbagheri این پیشنهاد و داد بهتره ایشون قدم بذارن جلو ما هم هستیم کنارشون
    ایشون پیشنهاد خوبی را مطرح کردند، ولی وظیفه مدیر مسئول یک مجله، وظیفه سنگینی هست. باید اول معیارهایی که یک مدیر مسئول باید داشته باشه تعیین بشند، نوع وظایفی هم که از ایشون انتظار میره مشخص بشه، بعد یک یا چند شخص خاص به عنوان کاندید مطرح بشند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

جناب کشاورز منظور بنده هم این بود که چون ایشون صاحب پیشنهاد بودن بر حسب احترام ایشون هم کاندید بشن بعد مثلا یکی مثل من .

کاربر دائمی آواتار mohammad272005
    محل زندگی
    تهران

به نظر من که Word 2007 با امکان ذخیره بصورت PDF همون کاری که من برای resumeم کردم، کاملا برای این منظوز مناسبه. همه Acrobat Reader دارن و امکانات Word 2007 سر به فلک می کشه. به نظر من دوره‏ای بین کاندیداها یه مدیر انتخاب بشه. یعنی واسه هر مجله یه مدیر سوا، هر ماه یا دو ماه هم مجله منتشر بشه. بین خواننده‏ها (یا مدیرها) هم رای‏گیری بشه و آخر سال یه هر دوره مشخص دیگه هم یه مدالی مدیریتی جیزی هم به بهتری مجله (مسلما مدیرش) داده بشه تا واسه همه انگیزه بشه. مدیر بخش مجله هم یه قالب انتخاب می کنه که همه مجلات باید از ائ پیروی کنن. یعنی مثلا هم باید حاوی موضوعات x و y و z باشن و ...

به نظر من که Word 2007 با امکان ذخیره بصورت PDF همون کاری که من برای resumeم کردم، کاملا برای این منظوز مناسبه.
    Word یک نرم افزار صفحه بندی نیست، درسته امکاناتی در این زمینه داره، ولی کارش این نیست. بهتره از نرم افزاری استفاده بشه که برای همین کار ساخته شده. در ایران هم که کپی رایت وجود نداره، بگیم نرم افزارهای تخصصی صفحه بندی گرون هستند.

به نظر من دوره‏ای بین کاندیداها یه مدیر انتخاب بشه.
    اینطوری جالب نیست. مدیر مسئول و سردبیر مجله باید بر اساس شایستگی هایی که دارند، و توانایی که از خودشان نشان می دهند، انتخاب شوند، یا در سمت خود ابقا شوند. با سیستم پیشنهادی شما، اگر یک فردی عملکرد خوبی هم داشت، باید بخاطر رعایت سیستم گردشی، از کار کنار گذاشته بشه، و فرد دیگری بجای وی انتخاب شود.

ما میخوایم یک مجله تخصصی خوب و درست و حسابی درست بشه، نه اینکه فقط اوقات فراغت کاربران با آن پر بشه. پس لازم هست که درباره وظایف افراد تحقیقات بیشتری صورت بگیره، قالب مجله، و فهرست آن هم مشخص بشه. نحوه انتخاب مقالات هم مشخص بشه، مثلا باید از هر بخش پر مخاطبی در سایت حداقل یک نفر با تیم مجله همکاری داشته باشه، و مفیدترین مطالب مطرح شده در آن زمینه را برای تیم آماده کنه، تا مطالب مجله فقط روی چند حوزه محدود که تیم مجله روی آن کار کرده اند، متمرکز نباشه. از طرف دیگه، مجله باید یک سری همکار هم برای بخش اخبار داشته باشه، که هم اخبار را از سایت های اخبار فن آوری ایرانی جمع آوری کنند، هم خودشان اخبار و تحلیل هایی را از رویدادهای مختلف، یا سایت های خبری معتبر آماده کنند. مجله باید همچنین یک یا چند نویسنده، غیر از مواردی که از داخل انجمن در مجله جای می گیرند، داشته باشه، که برای خودشان ستون های مشخصی در مجله داشته باشند، و ماهیانه در آن ستون ها مطلب بنویسند.

فکر کنم بهتر باشه که دوستان اگر طرحی جامع برای مجله دارند، آن را بیان کنند، یعنی طرحی که شامل چگونگی تقسیم وظایف تیم مجله، فهرست اولیه مجله، قالب مجله، و چگونگی استفاده از مطالب انجمن در مجله باشه.

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    با تشکر از دوست عزیزمون با ورد سریع پیش میره ولی بعضی وقتا دردسر های خاص خودشم داره مخصوصا برای کار با تصاویر و یا سایز بندی برای تبدیل به پی دی اف و لی نه اینکه امکان پذیر نباشه اگه بتونیم فرمت رو جوری در بیاریم که گیراش توی ورد به حداقل برسه گزینه خوبی می تونه باشه چون به قول دوستان با نصب یه PDF Writer راحت گزینه پرینتر مجازیش توی قسمت پرینت میاد و می تونیم خروجی PDF بگیریم
    ورد بهترین گزینه برای کار e-Zine هست. هیچ مشکلی هم نداره.
    البته بازهم خودتون میدونید.
    نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    Word یک نرم افزار صفحه بندی نیست، درسته امکاناتی در این زمینه داره، ولی کارش این نیست. بهتره از نرم افزاری استفاده بشه که برای همین کار ساخته شده. در ایران هم که کپی رایت وجود نداره، بگیم نرم افزارهای تخصصی صفحه بندی گرون هستند.
    درسته جناب کشاورز
    ورد برای صفحه بندی نیست ولی برای نشر رومیزی طراحی شده و براحتی کارهایی که در برنامه های صفحه بندی باید با دردسر انجام بشه، در ورد انجام میشه.
    نرم افزارهای صفحه بندی دست وپاگیره . سرعت عمل و سرعت کار در ورد بیشتره.

بنده پیشنهادات خودم رو دادم.
    تصمیم گیری نهایی با شماست.
    موفق باشید

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

...

فکر کنم بهتر باشه که دوستان اگر طرحی جامع برای مجله دارند، آن را بیان کنند، یعنی طرحی که شامل چگونگی تقسیم وظایف تیم مجله، فهرست اولیه مجله، قالب مجله، و چگونگی استفاده از مطالب انجمن در مجله باشه.
    به نظر من بحث كردن روي نرم افزار بي فايده است!
    هر نرم افزاري كه بتونه مجله ما رو به بهترين شكل دربياره انتخاب خواهيم كرد!

همينجا افرادي كه علاقه دارند در موارد زير فعاليت كنند اعلام كنند! (اين شوخي نيست و در صورت اعلام، بايد مسئوليت انتخابي رو به عهده بگيرند!)

1- تهيه خبرهاي روز (حداقل 5 خبر در همه زمينه هاي IT) (ظرفيت: 2 نفر)
    2- تهيه مقاله (حداقل 3 مقاله) (ظرفيت: 5 نفر متخصص)
    3- جمع آوري بهترين پرسش و پاسخ ها از سايت (حداقل 10 تا) (ظرفيت:2 نفر)
    4- صفحه آرا (ظرفيت: 1 نفر)
    5- سردبير (ظرفيت: 1 نفر)
    6- مديران (ظرفيت:2 نفر)*
    *. تعداد افراد فعلا قطعي نيست و مدير اعلام ميكند! ولي دركل، تعداد افراد اهميتي ندارد!
    فهرست:
    در پستهاي قبلي بنده، فهرستي رو مشاهده مي كنيد كه شايد مفيد باشه!

با عرض پوزش از مدير!
    (موارد بالا را بعد از تأييد مدير سايت، انتخاب كنيد)!

امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

با تشکر از دوست عزیزمون بهتره برای اینکه مجله بصورت رسمی باشه از همون اول سمت ها هم بصورت استاندارد در نظر گرفته بشه:

1- صاحب امتیاز : که خوب این معلومه برنامه نویس
    2- مدیر مسئول
    3-سردبیر
    4- مدیر تحریریه که می تونه با سردبیر یکی باشه
    5-همکاران: این بخش متغیر تیمه یعنی توی هر شماره میتونیم همکارای متفات داشته باسیم بر اساس افرادی که مقاله می دن با غیره
    6- صفحه آرا
    7-طراح جلد که باید آدم خوش ذوقی هم باشه

به نظر من این یک فرمت استاندارده که اگه بخوایم محکم قدم برداریم بهتره البته میگم فقط یه پیشنهاده بهتره عناوین رو توی این فرمت در نظر بگیریم

البته باید یک شورای نظارت هم وجود داشته باشه، چون در نهایت مجله به نام سایت برنامه نویس منتشر میشه. میشه بعد از تایید نهایی مطالب هر شماره توسط شورا، فایل PDF مربوطه را امضاء دیجیتالی کرد، و آن را برای دانلود توسط اعضا، یاارسال برای افرادی که در Mailing List مربوطه مشترک شده اند، آماده کرد.

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

در مورد جلد ها و استایل داخل (صفحه آرایی نه!) روی من حساب کنید.
    موفق باشید

جناب کشاورز نظرتون روی چند صفحه است؟ حداقل و حد اکثر حدودا چه تعداد چون مهمه.

• جناب کشاورز فکر می کنم بهتر باشه سمت مدیریت و نظارت بر کارکرد دیگر اعضای مجله رو خودتون بر عهده بگیرید ..
    • احتمالاً به یک مدیر دیگه هم نیاز هست که از نظر من ، manvaputra و salehbagheri می تونن هم به عنوان مدیر و هم سردبیر ، کاندید های مناسبی باشن .
    • من به همراه دیگر دوستان هم می تونیم مسئولیت نوشتن - صفحه آرایی- گردآوری و غیره رو بر عهده بگیریم .

• بازهم از نظر من استفاده از همون Word خودمون خیلی ساده تر هستش و احتمالاً روند کار رو هم سریع تر میکنه .

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

پیشنهاد میشه جمع بندی این تاپیک رو یکی از مدیران سایت در یک اعلان عمومی اعلام کنن و تاپیک رو ادامه بدن تا دیگر دوستان هم نظر بدن و اگه توانایی هایی دارن داوطلب شن؛ این بخش معمولا بازدید بالایی نداره....
    چند تا نکته :

• یه چند تا مجله الکترونیک داخلی یا خارجی رو هم بررسی کنی؛میتونه تا حدود زیادی به شکل گیری چارچوب کلی موضوع کمک کنه. دوستانی که گفتن تجربه ی کار تو این زمینه دارن اگه امکانش رو دارن مجلات قبلیشونو اینجا ارائه بدن.
    • به شیوه توزیع مجله و مخاطبین مجله اشاره ای نشده! این نکته خیلی مهم هست چون میتونه حتی در محتوای مجله هم تاثیر داشته باشه! دامنه ی توزیع کجاست؟ بازار هدف چه کسانی هستند؟
    • اصول بازرگانی رو از همون ابتدا باید لحاظ کنید و کلا نظری بهش داشته باشید چرا که در آینده همین موضوع میتونه بعنوان یه منبع درآمد برای سایت باشه.

ممنون.

• به شیوه توزیع مجله و مخاطبین مجله اشاره ای نشده! این نکته خیلی مهم هست چون میتونه حتی در محتوای مجله هم تاثیر داشته باشه! دامنه ی توزیع کجاست؟ بازار هدف چه کسانی هستند؟
    • اصول بازرگانی رو از همون ابتدا باید لحاظ کنید و کلا نظری بهش داشته باشید چرا که در آینده همین موضوع میتونه بعنوان یه منبع درآمد برای سایت باشه.
    دقیقا به همین دلایله که پیشنهاد دادم استاندارد بریم جلو چون وقتی قدم اول رو اصولی برداریم بعدها اگه بخوایم کارو گسترش بدیم کمتر به مشکل بر می خوریم

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

برای ایده مجله های زیر رو بررسی کنید:
    CGArena
    Befor& After
    Photoshop
    Digital Arts
    Digit Magazine
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط man4toman مشاهده تاپیک
    برای ایده مجله های زیر رو بررسی کنید:
    CGArena
    Befor& After
    Photoshop
    Digital Arts
    Digit Magazine

موفق باشید

سلام . فکر کنم آخریه مناسب تر باشه .

دوستانی که می توانند، لطف کنند و یک تحقیق با محوریت این موضوع ها انجام بدند، و نتیجه اش را اینجا قرار بدند:

1- برای انتشار همچین مجلاتی معمولا چند نقش (مثل مدیر مسئول، سردبیر، ویراستار، گرافیست، و...) برای دست اندرکاران تعریف شده؟ شرح وظایف این افراد چی هست؟
    2- نوع قالب بندی اینگون مجلات (بخصوص آنهایی که در حوزه نرم افزار فعال هستند) به چه شکلی هست؟
    3- شیوه های انتشار آنها چگونه است؟ آیا همگی با دریافت آدرس ای میل مشترکان، شماره های جدید را به مشترکان ای میل می کنند؟
    4- از چه راهکارهای تجاری در اینگون مجلات، برای کسب درآمد، یا جبران هزینه های انتشار مجله، استفاده می شود.

همچنین، دوستانی هم که قبلا در زمینه چاپ یا انتشار نشریات الکترونیکی یا کاغذی، تجربیاتی دارند، لطفا در همین تاپیک تجربیاتشان را در اختیار دیگران قرار بدهند.

دوستانی هم که مایل به همکاری هستند، لطفا توضیح بدند که در چه زمینه ایی مایل به همکاری هستند، و در اون زمینه چه سوابقی دارند.

با تشکر

دوستانی هم که مایل به همکاری هستند، لطفا توضیح بدند که در چه زمینه ایی مایل به همکاری هستند، و در اون زمینه چه سوابقی دارند.
    • جمع آوری مطالب و نوشتن مقالات آموزشی .
    • در زمینه نوشتن کمی فعالیت داشتم .

3- شیوه های انتشار آنها چگونه است؟
    من فکر می کنم وقتی مجلات در برنامه نویس منشتر بشن با بکار بردن درست کلیدواژه ها ، طبق رتبه ای که گوگل به این سایت میده ، کم کم مجلات در سایت های دیگه هم پخش شده و موجب معروف شدن مجله میشه . که علاوه بر ارسال به ایمیل کاربران از روش فوق هم مجله شهرت خاصی پیدا میکنه .

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    ببخشید یه کم از موضوع که الان بحثشه منحرف میشید اما یه سوال:
    این مجله شما به دست کیا میخواد مقالاتش جمع اوری بشه؟مدیرها؟کاربرها؟ماها هم میتونیم شرکت کنیم؟
    معیار شما برا انتخاب چیه؟
    اصلا توی این مجله چه چیزهایی میخواد بیاد؟کد،شورس،مقاله،معرفی نامه یا ...
    ممنون میشم یکی از دست اندرکاران یه کم هم در این باره توضیح بدن
    موفق و پیروز باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Lightbulb نقل قول: گسترش توانايي هاي برنامه نويس!

با سلام
    چندتا نظر:

• برای استفاده از نرم افزار publisher گزینه مناسبی است.
    • برای اینکه مجله پر محتوا باشه و دلشوره مطلب هم نداشه باشه زمان انتشار رو بگذارید سه ماه یکدفعه
    • زیاد رو تعداد نویسنده وسواس به خرج ندهید (در شروع کار و همین طور ادامه ی کار از نویسنده های افتخاری استفاده کنید که کم کم نویسنده ثابت آن هم جور میشه)

• از این میتوانید الگو بگیرید برای محتوای مجله و تقسیم بندی موضوعات و کسب درامد(که مشخصه تبلیغات) و خود سایتش (در زیر سایت لینک های موضوغات دیگه رو گذاشته که بخش flash اون فعالتره) و ...http://www.ffdmag.com
    • البته نمیدونم شدنی هست یا نه، بعدا که مجله گسترش یافت موضوعات رو جدا کنید مثل همین لینکی که دادم(البته فکر نکنم دیگه اینقدر فرهنگ تخصصی تو ایران وجود داشته باشه!)

برای محتوای مجله هم یک الگو از مجله مذکور رو دارم ولی نتونستم آپلود کنم! تو سایتش بگردید میتونید پیدا کنید.

زیاد رو تعداد نویسنده وسواس به خرج ندهید (در شروع کار و همین طور ادامه ی کار از نویسنده های افتخاری استفاده کنید که کم کم نویسنده ثابت آن هم جور میشه)
    مسئله نویسنده نیست، مسئله ایجاد یک تیم اجرایی هست که قابلیت انتشار مجله را داشته باشه، شرح وظایفش هم مشخص باشه، تا هم خودشون بدونند چکار باید بکنند، هم ما بدونیم چه انتظاراتی باید از هر کدامشان داشته باشیم.

بالاخره قرار شد كي براي تهيه ي مجله همكاري كنه ؟ منم ميتونم كمك كنم تو جمع آوري مطالب و ...

برای اینکه مجله پر محتوا باشه و دلشوره مطلب هم نداشه باشه زمان انتشار رو بگذارید سه ماه یکدفعه
    سه ماه به سه ماه برای این نوع مجله که زمینش کامپیوتر جواب نمیده حداقلش ماهنامست یعنی ماهی یکی شما تصور کن توی یک هفته چند تا اتفاق مهم تو دنیاس کامپوتر داره میافته بعد شما هر سه ماه بخوای اطلاع رسانی کنی نصف خبرها قدیمی و مرده به حساب میاد.

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

سلام
    1- برای انتشار همچین مجلاتی معمولا چند نقش (مثل مدیر مسئول، سردبیر، ویراستار، گرافیست، و...) برای دست اندرکاران تعریف شده؟ شرح وظایف این افراد چی هست؟
    طبق تجربه در چند مجله ی اینترنتی و چاپی.برای e-Zine:
    سردبیر 1 نفر
    ویراستار دو نفر و هم بعنوان صفحه بند کار کنند
    گرافیست حداقل 3 نفر - طراح جلد - طراح داخلی استایل - طراح و مسئول عکسهای هر مطلب
    2- نوع قالب بندی اینگون مجلات (بخصوص آنهایی که در حوزه نرم افزار فعال هستند) به چه شکلی هست؟
    نوع خاصی نداره کاملا سلیقه ایی هست.
    بعنوان مثال یکی خیلی شلوغه مثل PCWORLD یکی هم ساده مثل مجله SoftwareTest&Performance
    3- شیوه های انتشار آنها چگونه است؟ آیا همگی با دریافت آدرس ای میل مشترکان، شماره های جدید را به مشترکان ای میل می کنند؟
    هم به صورتیکه فرمودین میشه و هم بصورت انتشار در یک تاپیک خاص در انجمن!
    4- از چه راهکارهای تجاری در اینگون مجلات، برای کسب درآمد، یا جبران هزینه های انتشار مجله، استفاده می شود.
    قبول تبلیغات شرکتها و سایتها
    همچنین، دوستانی هم که قبلا در زمینه چاپ یا انتشار نشریات الکترونیکی یا کاغذی، تجربیاتی دارند، لطفا در همین تاپیک تجربیاتشان را در اختیار دیگران قرار بدهند.
    چاپ کاغذی هیچ مشکلی نداره. بعد از ایجاد و تولید مجله بفرم PDF ، براحتی میشه اونو چاپ کرد. البته باید رزولیشن عکسها در مجله مناسب باشه.همچنین قطع و فواصل از کناره ها و از پایین وبالا.

گرافیک و طراحی داخلی و استایل بندی
    چند مجله چاپی و چندین مجله اینترنتی.

موفق باشید

با سلام اگه اجازه بدید چند تا نظر دارم که شخصیصت و اگه اشتباه هم می گم به بزرگیتون ببخشید.
    راستی این متن رو با دقت بخونید که یک وقت سو تفهامی پیش نیاد.
    اول از همه به نظر من باید معلوم بشه که هدف از این کار چیست کسب در امد یا بالا بردن سطح علمی و با خبر سازی بعد باید طریقه ی کسب هزینه رو مشخص کرد ببینید دوستان ما می تونیم این مجله رو فقط برای کاربرایی که مایلند پست کنیم و هزینه رو ازشون بگیریم و مجله رو محدود کنیم به خود کاربرامون اما
    مطمئنن من وشما می خواهیم این مجله رو هر کسی بخونه و یه جورایی هر برنامه نویسی انتظار نسخه ی بعد مجله رو داشته باشه پس بازم دوتا کار می مونه اولی این که بیاییم یه جورایی ریسک کنیم و یه تعدادی چاپ بزنیم و منتظر نتیجه بشیم و راه دومی این که بیاییم از تبلیغات مربوط استفاده کنیم یعنی به واسطه ی تبلیغ هزینه ی مجله رو تامین کنیم اما این کار زمانی ممکنه که دیگه هدف کسب در امد نباشه
    و بالا بردن قدرت علمی باشه خوب پس این جوری با یک سری تبلیغ البته نه اونقدر که مجله همش تبلیغ شه اونقدری که یا قیمت خالص مجله نصف بشه یا حتی امکان فروش رایگانش هم باشه که دیگه واویلا
    راستی به نظر من باید قبلش تبلیغات گسترده ای در زمینه مجله کرد تا همه آشنا بشن و این جوری فروش بالا می ره.
    راستی اینا نظر شخصی بود اگه جایی از حرفم اشکال داشت به بزرگیتون ببخشید.
    راستی منم می تونم همکاری کنم من هم منتقد خوبیم هم می تونم نظر بدم البته اگه مایل باشید.
    موفق باشید.

پس بازم دوتا کار می مونه اولی این که بیاییم یه جورایی ریسک کنیم و یه تعدادی چاپ بزنیم و منتظر نتیجه بشیم و راه دومی این که بیاییم از تبلیغات مربوط استفاده کنیم
    سلام،

فعلا چاپ کاغذی مد نظر نیست. لطفا دوستان در حوزه نشر الکترونیک بحث کنند.

لطفا دوستان در حوزه نشر الکترونیک بحث کنند.
    جناب کشاورز با اجازه در حال آماده کردن یک چارت کلی استاندارد با شرح وظایف هستم به محض آماده شدن برای اصلاحات می ذارم اینجا

رنگ بندیش خوب نیست . در ضمن این قراره برای صفحه اول مورد استفاده قرار بگیره ؟!!!

با تشکر از زحمات دوست خوبمون به نظر منم طرح مناسب نشریه نیست بیشتر به اینترفیس نرم افزار شبیه

محل زندگی
    BetWEEn HeAVen & HeLL

4 طرح روی جلد بنده که یکی برای نشریه فرهنگی و دیگری برای یک نشریه گرافیکی هست.2تای آخری هم یک جلد دیگر نشریه الکترونیکی است.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

خیلی عذر می خوام به عنوان یه پیشنهاد دوستان ببینید تو این تاپیک والا من همش کاربرای نام آشنا رو می بینم ببینید دوستان شما بیایید تو کل سایت اول تبلیغ کنید حتما کسایی هستند که استعداد یا کارشون اینه و حاضرند با کمال میل این جور کارا را بکنند من می گم می خوایید یه اطلاع رسانی تو کل سایت بکنیم و ابتدا نیرو های برتر(اونایی که پایه اند و می تونند کار محول شده رو به خوبی انجام دهند)
    بر گزینیم راستی یه چیز دیگه ببخشید من حالا ندیدم یا هنوز معلوم نیست(همون فکر کنم من ندیدم)
    کی مسئول منظم سازی کارهاست شما باید طبق زمانبندی پیش بریند این جوری که تا 10 سال طول می کشه بیایید اول نیرو ها رو انتخاب کنیمو بعد دسته بندی و اخرش زمانبندی کنیم(کلی گفتم)
    این نظر شخصیه منه چون خودمم مشتاقم راستی من قبلنم گفتم اگه کاری باشه که بتونم انجام بدم خوشحال می شم.(خواهشا بذارید منم کمک کنم حالا نمی دونم چه کاری از دستم بر میاد ولی خوب تو کار انتقاد و پیشنهاد و یک کوچولو مدیریت و اینجور چیز ها خوب می تونم پسش بر بیام)
    به امید دیدن اولین مجله برنامه نویس(می گم معیار را خدایی نکرده تعداد ستاره های کاربران که نگذاشتید
    چون منم می خوام کمک کنمو همینطور خیلیا ی دیگه که شاید هنوز از قصدتون یعنی انتشار مجله خبر ندارند)
    همگی موفق باشید درود بر همگی

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •