نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: Group policy در ویندوز xp

Group policy در ویندوز xp

با سلام خدمت اساتید محترم
    من یه سیستم دارم که اون یه ویندوز xp روش نصب هستش و سه نفره داریم از اون استفاده میکنیم حالا میخوام برای اونا محدودیت ایجاد کنم ( admin سیستم من هستم ) یعنی نمیخوام به run دسترسی داشته باشن یا یه برنامه ای رو بتونن اجرا کنن و چند تا کار دیگه حالا من این محدودیت ها رو باGroup policy انجام دادم ولی این محدودیتها برای خودم هم اعمال میشه میخوام فقط برای یه یوزر خواص یا گروه خواص این محدودیت رو اعمال کنم آیا راه حلی داره
    در ضمن من با ویندوز سرور این کارها رو انجام دادم میخوام بدونم برا xp همچین امکانی هست یا نه

کاربر دائمی آواتار Daleeeeer
    محل زندگی
    پشت هيچستان

نقل قول: Group policy در ویندوز xp

به نظر من، شما بايد اول با اون يوزري كه مي خواي محدوديت روش اعمال بشه، لاگين كني و اون محدوديت رو روش اعمال كني. بعد بري با ادمين لاگين كني و group policy رو براي اون يوزر ها محدود كني (ببندي).

من همین کار رو هم کردم ولی وقتی این کار رو میکنی برای کل یوزرها این محدودیت اعمال میشه به خاطر همون میگم خودم هم محدود میشم نصبت به همون عمل فک کنم راهی داشته باشه حالا چه جوریشو نمیدونم

کاربر دائمی آواتار javad0062
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط Daleeeeer مشاهده تاپیک
    به نظر من، شما بايد اول با اون يوزري كه مي خواي محدوديت روش اعمال بشه، لاگين كني و اون محدوديت رو روش اعمال كني. بعد بري با ادمين لاگين كني و group policy رو براي اون يوزر ها محدود كني (ببندي).
    هیچ فرقی با کاری که دوستمون انجام داده نداره ، فقط دور خودمون می چرخیم!!!!!!!!
    Workgroup یک دونه database بیشتر نداره و هر تغییری بهش بدی به یک database اعمال می شه

پس نظر شما چیست آیا عملی هست یا نه

کاربر دائمی آواتار javad0062
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط n_samay مشاهده تاپیک
    پس نظر شما چیست آیا عملی هست یا نه
    به نظر من نه عملی نیست !!!!!!
    اگه می شد که خیلی عالی بود !!!!!!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید