صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 275

نام تاپیک: دعوت به همکاری در مجلۀ برنامه نویس

نقل قول: دعوت به همکاری در مجلۀ برنامه نویس

عجله نکنید. ترجیح میدم چند عقب بیفتیم ولی درست انتخاب کنیم. (فعلا یه سری چیزا انتخاب نشده و محل تردید هست)
    بعد از معلوم شدن دبیران بخش های مختلف ، تاپیک دیگری برای فراخوان مقاله ایجاد کرده و از دوستان میخوایم تا یک تاریخ خاصی مقالاتشون رو تحویل دبیران مربوطه بدن.
    در مورد ثبت نام: توی خود مجله ثبت میشه
    برنامه ریزی من برای شمارۀ اول اواسط بهمن ماهه. (هم شمارۀ اوله ، هم مصادف میشه با امتحانات و کنکور)
    شمارۀ دوم رو هم می تونیم اول اردی بهشت بدیم بیرون.
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

برنامه ریزی من برای شمارۀ اول اواسط بهمن ماهه
    سر دبیر عزیز خسته نباشید به فکر یک پیش شماره باشید! عرف کار هم هم همینه پیش شماره دستتون رو برای اصلاحات، عیب یابی، شناسایی نقاط ضعف و قدرت باز می ذاره.
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

این که دارید با برنامه ریزی پیش میرید عالیه اما در مورد بعضی از کار ها مثل انتشار اولین نسخه که جناب manvaputra می گویند باید یه پیش شماره قبلش بدیم(من موافقم) بهتر نیست تو همین تایپیک بگید یا کسانی که سابقه ی کار در حد معمولی یا حرفه ای داشتند را ازشون نظر بخواهید(جهت اطمینان) البته این که شما رو به خاطر مطلع بودنتون از این زمین(همون مجله) انتخاب کردند شکی نیست ولی نظر خواهی یا مشورت خیلی می تونه مفید باشه هینطور نیست؟
    راستی من در مورد ثبت نام فرمودید:توی خود مجله ثبت می شه من متوجه نشدم(یعنی شرایطش را در مجله می گید یا ....؟)
    موفق باشید و درود بر همگی.

این تاپیک برای این ایجاد شده که شماها نظراتتون رو بدید . من با مشورت مشکلی ندارم و برای تمامی آیتم هایی که از اولین پستم نوشتم ، آمادۀ شنیدن پیشنهادات همه هستم (مگر این که بحث بخواد خیلی آف تاپیک بشه که بخوام تمومش کنم مثل بحث بر سر شبکه) (بیشتر افعالم هم جمع هستن به این معنی که همه با هم قراره کاری بکنیم)
    من نگفتم پیش شماره میدیم یا نه ، گفتم شمارۀ اول اواسط بهمن (حالا اگه واقعا کارا خوب جلو بره ، زودتر هم میشه مجله رو بیرون داد، ولی نمیذاریم از اون دیر تر بشه. بذارید کار شروع بشه ، پیش شماره رو هم می دیم)

در مورد ثبت: من فکر کردم منظورتون ثبت در مجله است. اگه منظورتون ایجاد تاپیکی برای قرار دادن اسم همکاران و دست اندکاران مجله است ، بله این کار رو هم خواهیم کرد.

کاربر دائمی آواتار .:KeihanCPU:.
    محل زندگی
    همین اطراف

ضمن تشکر از دوستان گرامی:
    Prologue copy.jpg

barnamenevis logo.jpg

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

اينم يك نسخه PDF سه صفحه اي كه فقط به عنوان Prologue محسوب ميشه!!!

نظرات شما سرمايه كار ماست!!!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

خسته نباشید کارت جالب بود اما چون گفتی نظر بدین منم نظر شخصیم رو میگم
    دوست عزیز کلمه ی "بر" زیاد جالب نیست به قول اقای کشاورز مفهوم خاصی رو نمی رسونه اما در مورد کار گرافیکی کارو با پس زمینه ی مشکی زدی جالبه رنگ بندیت هم بد نیست قالبی که "بر" داخلشه به نظرم خیلی جالبه حالت گرافیکیش اون حالت کهکشانی که در صفحه ی اول دادی خیلی با حاله اما اون شکلک ها یکم بدش کرده ضمنن من دارم نظر شخصی می دم ولی کار های گرافیکی انجام می دادم(بین خودمون باشه)برای سرگرمی ولی یکبار مجبور شدم پروژه ی دانشجویی یکی از اشناها همکاری کنم در کل تو کار های گرافیکی چیزی که کارو جذاب می کنه رنگ بندیه و نکته ی دوم مستطیل رو نمی کشن چون یک جور حالت خشک داره برای همین از مستطیل لبه گرد استفاده می شه اگه بتونی طرح های سنتی (مثل ترنج و طرح های اسلیمی) البته اگه بتونی دفرمش بکنی با این طرح های جدید عالی می شه (البته من طرح های زیادی دارم که برای اون آشناه انجام دادم اما حق ندارم نشون بدم اما می تونم تو این کارا راهنمایی کنم)
    کارت در کل خوبه با اون حالت کهکشانیت خیلی حال کردم اگه بیش تر روش کار کنی محشر می شه.
    به هر حال کارت خوبه و همینطور ذوغ و علاقه ی شما موفق باشی و درود بر همگی

سلام دوست عزیز به نظز من هم طرح خوبی بود
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

اينم يك نسخه PDF سه صفحه اي كه فقط به عنوان Prologue محسوب ميشه!!!
    مرسی، جالب بود.

شاید اگر اون لوگوی "بر" حفظ بشه، و در کنارش ادامه کلمه، یعنی "نامه نویس" نوشته بشه، جالب هست. البته "بر" با همون ظاهر گرافیکی و پس زمینه آبی که داره، و "نامه نویس" بصورت معمولی، طوری که "بر" از سایر اجزا کلمه مجزا باشه.
    با اون عبارت های Description, Language, UserID هم موافق نیستم. بجای Description باید مقاله چکیده داشته باشه، که چکیده هم در داخل صفحه نوشته میشه، نه در Header. مشخص کردن زبان هم لازم نیست. User ID در سایت برنامه نویس هم اصلا مهم نیست، و باید نام نویسنده ذکر بشه.

با توجه به اینکه PDF از فرم ها پشتیبانی میکنه، خوبه که در مجله فرم نظرخواهی و امتیاز دهی به مطالب هم تعبیه بشه، تا کاربر بتونه از طریق همون فایل PDF آن را پر کنه، و بصورت آن لاین ارسال کنه. باید یک بانکی هم برای نگهداری امتیازات مقالات در شماره های مختلف، امتیاز کلی هر شماره، و امتیازاتی که هر نویسنده در مقاله دریافت کرده، ایجاد بشه، و این اطلاعات درش ثبت بشه، تا بعدا بشه با استفاده از آنها مقالات برتر، یا نویسندگان برتر را هم هر از گاهی معرفی کرد.

مطالب این پست نظرات و پیشنهادات شخصی هستند. تصمیم گیرنده نهایی در این امور سردبیر مجله خواهند بود.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

طرح های پیشنهادی تا این لحظه:
    magazine.zip
    شخصا اولی و دومی رو بیشتر می پسندم.
    طرح صفحه بندی رو فقط تا حالا جناب salehbagheri ایجاد کردن (https://barnamenevis.org/showpo...7&postcount=46)

طرح های پیشنهادی تا این لحظه:
    magazine.zip
    انتخاب بین اولی و دومی سخت هست. من از لوگوی دومی خوشم میاد، ولی چندان از پس زمینه سفید صفحه خوشم نیومد. در طرح اول از رنگ و لعابش بیشتر خوشم اومد.

از دوستانی که زحمت کشیدند و طرح ها را آماده کردند، تشکر می کنم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    همین اطراف

انتخاب بین اولی و دومی سخت هست.
    حالا مگه قراره تا آخر یک طرح باشه.
    هر ماه یک طرح که از همه بهتره استفاده میشه

حالا مگه قراره تا آخر یک طرح باشه.
    هر ماه یک طرح که از همه بهتره استفاده میشه
    بله، ولی خب، یک سری قالب های کلی که هر شماره تغییر نمیکنه؛ مثل لوگوی مجله، یا محل قرار گیری عناوینی اصلی که باید روی صفحه درج بشند. نهایتش تصویر پس زمینه و مکان برخی عناوین فرعی یا عناوین ویژه تغییر بکنه.

محل زندگی
    همین اطراف

حق با شماست.
    به نظر من طرح اولی که پس زمینه آبی داره خیلی بهتره.

موافقم ، دومی هنوز چشم گیر تره

همشون عالین ولی اولی و دومی گزینه های برترند(به نظرم) ولی چون هر کدوم یه خاصیت دارند مثلن اولیه ارامش بخشه و چشمو اذیت نمی کنه ولی دومیه خوب جالبه اما به خاطر شلوغیش و یکم رنگبندیش مشکل داره ولی چون داره همه ادمک ها رو به صورت جستجو کشیده جالب شده اما مشکلش جمع شدن همه یکجاست اولیه هم اگه قراره گوی باشه روش میشه طرح برنامه نویس رو انداخت(به صورت همون شیشه ای تار)و اگه قراره سیب شیشه ای بشه که یکم رو طرحش بیشتر کار بشه.حالا اینا نظر شخصی بود
    همگی خسته نباشید
    موفق باشید و درود بر همگی

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    انتخاب بین اولی و دومی سخت هست. من از لوگوی دومی خوشم میاد، ولی چندان از پس زمینه سفید صفحه خوشم نیومد. در طرح اول از رنگ و لعابش بیشتر خوشم اومد.
    اولی که اصلا لوگو نداره!
    من روی لوگو کار نکردم چون نمیدونستم چیکار قراره کنیم! میشه یه سری ویژگی های خوبو از اولی گرفت داد به دومی یا برعکس...
    الان لوگوی دومی با لوگوی سایت فرق میکنه؛ این دوتا باید یکی باشن یا میتونن یکی نباشن؟
    البته به نظر من باید یکی باشن.

الان لوگوی دومی با لوگوی سایت فرق میکنه؛ این دوتا باید یکی باشن یا میتونن یکی نباشن؟
    اصراری نیست که فعلا با لوگوی سایت یکی باشه. اگر لوگوی مناسبی برای مجله پیشنهاد بشه، لوگوی سایت را هم متناسب با آن عوض خواهیم کرد تا با هم یکی شوند.

لوگوی سایت را هم متناسب با آن عوض خواهیم کرد تا با هم یکی شوند.
    جناب کشاورز لوگوی مورد نظر حتما باید بر اساس نوشتار فارسی "برنامه نویس" باشه یا انگلیسی هم میشه؟

با آقای کشاورز موافقم. ترجیح میدم از لوگوی سایت استفاده کنیم ، مگر این که کسی بتونه لوگویی طراحی کنه که انقدر خوب باشه که حتی لوگوی سایت رو هم عوض کنیم.

نظر من اینه که علاوه بر نام فارسی ، عنوان مجله رو به انگلیسی هم بنویسیم
    مثلا:
    Barnamenevis
    The first persian programming magazine

نظر من اینه که علاوه بر نام فارسی ، عنوان مجله رو به انگلیسی هم بنویسیم
    جناب mehdi311ggg نظر بنده توی طراخی لوگو بود که یعنی لوگو حتما باید فارسی طراخی بشه یا انگلیسی هم میشه؟

با توجه به اینکه عنوان سایت "برنامه نویس: مرجع تخصصی برنامه نویسان فارسی زبان" هست، استفاده از عبارت انگلیسی مقداری ضایع هست! ;-)

در ضمن، من شخصا لوگوی موجود در طرح روی جلد شماره 2 را به لوگوی فعلی سایت ترجیح میدم. اینی که الان داریم، فکر کنم فقط کلمه "برنامه نویس" با استفاده از فونت Tahoma باشه.

جناب کشاورز الان هر چی می گردم پیداش نمی کنم که بذارم اینجا قبلا نوشتار برنامه نویس خیلی قشنگ بود زیرشم هم کات خورده بود نوشته هم حاشیه سفید داشت! اون خیلی خوب بود

من می گم برای طرح گرافیکی ویژگی هاشو لیست کنین و رو ویژگی هاشم باید اکثریت موافق باشند تا دوستان طراح راحت تر باشند چون به این صورت طول می کشه.مثلن ویژگی ها و را می شه به این صورت لیست کرد(البته این برای مثاله):
    1-متن انگلیسی نباشد
    2-استفاده طرح های گرافیکیی که نه زیاد شلوغ باشه نه زیاد خلوت(حفظ تعادل)
    3-استفاده از رنگ های ارام و همگون
    4-استفاده از تکنیک های برجسته سازی
    و...
    البته اینا رو من برای مثال گفتم این طوری میاییم همه ی ویژگی های خوب را جدا کرده و به صورت لیست به طراحانو می دهیم و از بین اونا بهترین و را انتخاب می کنیم.این نظر من بود چون کار را سریعتر میکنه.
    موفق باشید و درود بر همگی

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    جناب کشاورز الان هر چی می گردم پیداش نمی کنم که بذارم اینجا قبلا نوشتار برنامه نویس خیلی قشنگ بود زیرشم هم کات خورده بود نوشته هم حاشیه سفید داشت! اون خیلی خوب بود
    منظورتون اين نيست؟

طرح دوم براي روي جلد از بقيه طرح ها قشنگتره منهم اون رو پيشنهاد ميكنم
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

منظورتون اين نيست؟
    ای ول چرا منظورم دقیقا همین بود ، آقا این طرح که خیلی عالیه ، دیگه تو دنیای حرفه ای کسی لوگوی گل منگولی نمی زنه همه دارن به سمت لوگوهای TEXT BASE و ساده میرن اینم به نظر من عالیه.

منم موافقم خداییش خیلی قشنگه همه جوره هم سادست و این که ادم را خسته نمی کنه من با این بیشتر موافقم

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

Thumbs down نقل قول: دعوت به همکاری در مجلۀ برنامه نویس

به نظر من این لوگو تا حدودی فانتزی هست و مناسب یه انجمن تخصصی نیست!
    من با حفظ کپی رایت لوگوی طرح دوم رو روی طرح اول گذاشتم و یه سری تغییرات جزئی برای حرفه ای تر شدن طرح دادم از این لینک میتونید دانلود کنید.

محل زندگی
    همین اطراف

من با حفظ کپی رایت لوگوی طرح دوم رو روی طرح اول گذاشتم و یه سری تغییرات جزئی برای حرفه ای تر شدن طرح دادم از این لینک میتونید دانلود کنید.
    جایگاه لوگو جالب نیست.زیاد تغییرش ندادی خوب!

محل زندگی
    In Hearts

وسط طرح اول سيبه يا نارنجكه؟؟!!
    در كل چه ربطي به برنامه نويسي داره؟؟!!
    ولي بازهم قشنگه!

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

این که ادم را خسته نمی کنه
    کاملا موافقم ، ببینید دوستان یکی از شروط اصلی طراحی لوگو اینه که با چشم بازی کنه ، شما به این طرح ساعت ها نگاه کنید خسته نمیشید

محل زندگی
    In Hearts

اين هم دو طرح نهايي بنده! اميدوارم مورد پسند شما دوستان باشه!!!

به نظر من انتخاب از بين اين سه چهارتا طرح دوستان براي بنده، كار خيلي سختيه!!!
    -------------------------------------------------------------------
    راستي سردبير!! اعضا مشخص شده اند يا نه؟ ميشه نام ببريد؟
    -------------------------------------------------------------------
    يا علي!
    بازهم در خدمت خواهيم بود!!!
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

دلنوشته های من

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

سلام به همه دوستان عزیز
    من یه چند روزی بود که نبودم و یه جورایی از قافله عقب موندم ! این چند روز انگار اینجا خبرایی بوده !!! چه خبرهای با حال و جالبی !!! چندتا از دوستان لطف داشتند و منو در جریان این بحث عجیب قرار دادند و منم بعد از اینکه دوستان قضیه رو برام گفتند به تاپیک سری زدمو پست ها رو خوندم !!! بعضی ها یه حرفایی زده بودند که اصلاً ازشون انتظار نمیرفت چنین چیزایی رو بیان کنند! . متاسفانه از برخورد های بعضی از دوستان کاملاً مشخص هست که دارند با این موضوع صلیغه ای برخورد می کنند . دوستان واسه خودشون می برن و می دوزن . سردبیرو فلان و فیسار تعیین می کنند بدون در نظر گرفتن اینکه کسایی که دارن توی این انجمن فعالیت می کنند هم سهمی دارند در این انتخاب ها . این انجمن اگر برنامه نویس شده بخاطر وجود کاربرانش هست . مایه افتخار این انجمن وجود کاربران اون هست . فرقی نمی کنه که اون کاربر چقدر اطلاعات داره . حتی اون کسی که هیچی از برنامه نویسی یا شبکه بلد نیست با پرسیدن یه سوال سهم خیلی بزرگی توی این فروم پیدا می کنه .
    و اما ....
    مایه تاسف هست برای برنامه نویسی که شبکه رو از برنامه نویسی جدا میدونه !!!!!! برنامه نویسی که از شبکه اطلاعاتی نداشته باشه هیچ وقت نمیتونه یه برنامه نویس خوب و کامل بشه . کسایی که ادعا می کنند شبکه از برنامه نویسی جداست دلیلش این هست که از شبکه هیچی بلد نیستند . همه ما روز به روز شاهد گسترده شدن شبکه های کامپیوتری و نیاز به اونها هستیم . همه داریم با چشم خودمون می بینیم که چقدر برنامه های تحت شبکه زیاد شدند و شاهد این هستیم که ساخت و تولید برنامه های تحت شبکه، رویکرد تمام شرکت های بزرگ برنامه نویسی شده . کسایی که ادعا می کنند برنامه نویسی از شبکه جداست ، بسم الله ، یه برنامه چت بنویسید ببینیم !!! یه برنامه فایل ترانسفر بنویسید ببینیم ، اصلا یه برنامه بنویسید که باهاش بشه فقط یه آی پی رو پینگ کرد . کدوم برنامه نویسی می تونه این ادعا رو بکنه که بدون دانش شبکه میتونه یه چنین برنامه هایی رو بنویسه ؟؟؟؟ اصلاً کسی هست که منکر گسترش برنامه های تحت شبکه باشه ؟؟؟؟ شما با این دیدتون برنامه نویسی رو خلاصه کردید به windows application های ساده . چطوری ماشین حساب درست کنیم!! . چطوری کامپوننت درست کنیم که تاریخ فلان رو به فلان تغییر بده . چطوری فلان کنیم . چطوری فیسار کنیم . شما به این میگید برنامه نویسی؟؟ کسی که می خواد یه web application بنویسه اگه از شبکه چیزی ندونه به نظر شما میتونه توی کارش موفق بشه ؟؟ کسی که ندونه IP,DNS,Domain,Port,IIS,Apache,... چی هست آیا میتونه یه web application نویس خوب یا یک windows application نویس بشه ؟؟؟ این ها همه بحث های مربوط به شبکه هست . اگر برنامه نویسی از شبکه جداست پس این همه شئ و کلاس در زبان های برنامه نویسی که مربوط به شبکه است واسه چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته این دید غلط برنامه نویس های ما! که میگن برنامه نویسی از شبکه جداست کار دستشون داده ! نمونش همین سایت که 23 ساعت شبانه روز مشکل داره !!! کجایید دوستان برنامه نویس؟؟!! چرا مشکل سایت رو رفع نمی کنید؟؟ وقتی نیروی متخصص در زمینه شبکه نباشه اینجور اتفاق ها زیاد هم خالی از انتظار نیست . اصلاً من دروغ میگم ، بفرمایید ببینید :
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=139302
    http://www.barnamenevis.org/sh...d.php?t=134010

من خودم برنامه نویسی کار کردم . کم کم اومدم توی دنیای شبکه . وقتی وارد شبکه شدم ، این شبکه بود که در برنامه نویسی به من دید داد . خیلی از پیشرفت های برنامه نویسیم زمانی آغاز شد که با شبکه آشنا شدم . حرف من و تمام دوستان من در شبکه این هست : شبکه از برنامه نویسی جدا نیست .
    من و تمام دوستان شبکه کار ، به عنوان کسانی که سهمی در پیشرفت قسمت کوچکی از سایت برنامه نویس داشتند و دارند از مدیران و دست اندر کاران مجله برنامه برنامه نویس استدعا داریم شبکه را از برنامه نویسی جدا ندانسته و به عنوان یکی از بخش های فعال در مجله به آن نگاه کنند و با این کار هم سطح علمی و کیفی مجله رو بالا ببرند و هم مایه دلگرمی ما شبکه کاران باشند .

امیدوارم دوستان با این مباحث سلیقه ای برخورد نکنند .

ممنون
    بای

دوست عزیز صالح باقری من شخصن لینک اولی رو از بین این دو تا تصویر انتخاب می کنم ولی مشکل جفتشون زیاد شلوغ شدن و اشکال مفهوم خاصی رو نمی رسونند و زود باعث خسته شدن چشم می شوند طرح باید ساده و با مفهوم در حالی که بتونه با چشم هماهنگ باشه.
    موفق باشی و درود بر همگی

دوست عزیز درسته شما دیر اومدی ولی همین که به ما پیوستی خوشحال شدم دوست عزیز اگه پست های قبلیه منو خونده باشی گفتم الان بحث کردن سر بودن یا نبودن شبکه یا مجله جزوی از فروم باشه یا نه را بگذارید برای بعد بگذارید تا مسئولان انتخاب بشند من خودم اولین نفریم که از بحث شبکه رو دوباره پیش می کشه من خودمم این بحث شبکه رو لازم میدونم ولی الان مسئولان باید معلوم بشند بعدن این قدر بحث می کنیم تا به نتیجه برسیم.
    موفق باشی و درود بر همگی

کاربر دائمی آواتار online_mansoor2007
    محل زندگی
    هلند ایران-گلپایگان

نقل قول نوشته شده توسط MIDOSE مشاهده تاپیک
    ... بگذارید تا مسئولان انتخاب بشند من خودم اولین نفریم که از بحث شبکه رو دوباره پیش می کشه من خودمم این بحث شبکه رو لازم میدونم ولی الان مسئولان باید معلوم بشند بعدن این قدر بحث می کنیم تا به نتیجه برسیم.
    موفق باشی و درود بر همگی
    سلام

ممنون
    اما همه اعضای برنامه نویس در انتخاب مسئولین سهم دارند . باید به این هم توجه کرد

بای

بله منم موافقم اگه شما از مسئولینی که به عنوان مسئول هستند راضی نیستید دلایل را بنویسید تا هم دوستان و هم من قانع بشیم اگه منو قانع کردی خودمم با شما خواهم شد.

دوست عزیز online_mansoor2007:
    من به عنوان سر دبیر جواب یه سری از سوالاتت رو که فکر کردم به من مربوط میشه می نویسم.
    در مورد بریدن و دوختن و انتخاب: این قضیه توسط مدیران سایت (و بدون مشورت با کس دیگری) انجام شد ، که فکر می کنم روش درستی بود. به هر حال مدیران بیشتر اعضا رو می شناسن تا بقیۀ کاربرا. این که منو انتخاب کردن دلیل بر برتری من نسبت به هیچ کس دیگری (از هر نظر) نیست. (دفعۀ اول من به آقای کشاورز گفتم که ترجیح میدم سردبیر یکی دیگه باشه)
    در مورد شبکه: من فکر می کنم فارسی حرف می زنم ولی احتمالا اشتباه کردم. دیگه نمی دونم این جمله رو چطور بیان کنم: https://barnamenevis.org/showpo...5&postcount=32 (باز هم مشکل داشتید پیام خصوصی بذارید.)

دوستانی که تا این لجظه اعلام آمادگی کردن :
    razavi_university (سی شارپ ، SQL و برنامه نویسی واسط های سخت افزاری)
    Daleeeeer (ویراستار ، شبکه ، پیش خوان)
    m.hamidreza (یکی از طرح های جلد ، نویسنده در بخش آموزش )
    salehbagheri (یکی از طرح های جلد)
    .M8SPY. (؟)
    h.jaza (آموزش و مقالات. )
    .:KeihanCPU:. (وی بی 6 و دات نت و ASP .NET
    Saeed_m_Farid ( دلفی ، سی ، وب سرویس)
    SmileSoft (مقاله: اخبار ، مقالات ، تاریخچه ، دلفی)
    MIDOSE (ویراستار ، روخوان و مقاله در مورد شبکه)
    manvaputra : جاوا ، امنیت شبکه و شبکه
    obalitjo0on
    دنیای دلفی : امنیت و دلفی
    Nima NT
    saeed.afshary : پایتون
    Bahmany : دلفی ، J2EE ، اوراکل
    mazdadoost : جاوا
    milade : فناوری های وب (CSS ، HTML ، ASP.NET و AJAX) و VB.NET

در مورد دبیران و دیگر سمت ها:
    امشب یا فردا صبح اعلام می کنم (پس از کسب موافقت آقای کشاورز)
    آخرین ویرایش به وسیله Mehdi Asgari : یک شنبه 15 دی 1387 در 12:42 عصر

سردبیری که هنوز حرف زدن بلد نیست و یکم سعه صدر نداره و هنوز بلد نیست با مخاطبش چطوری حرف بزنه بدرد سردبیری نمی خوره .
    لطف کنید یکم به طرز صحبت کردنتون دقت کنید . (تند گفتی تند شنیدی )
    دوستان عزیز خواهش می کنم . بحث مجله تا اینجا با آرامش پیش رفته امیدوارم بعدش هم همینطور باشه

صفحه 2 از 7 اولاول 1234 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •