نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ایجاد تاراری جدید در سایت

کاربر دائمی آواتار sepehr.net
    محل زندگی
    تهران

Lightbulb ایجاد تاراری جدید در سایت

سلاو
    از زحماتی که برای این سایت میکشد خیلی ممنونم
    من 1 پیشنهاد داشتم...
    به نظر من اگه یک تالار جدیدی در سایت راه اندازی بشه که کاربران فقط در اون بتونند در مورد فناوری ها ی موجود یا زبان های برنامه نویسی با یکدیگر بحث کنند خیلی خوب میشه (یعنی یک جوری با هم کل بندازند)
    الان به این صورته که ما فقط میتونیم راجع به مثلا فناوری های مایکروسافت بحث کنیم ولی شاید موضوع یک بحث مقایسه محصولات دو شرکت باشه !!!
    در حال حاضر تاپیک های مختلفی رو میبینیم که موضوع آن بحث در مورد خوب بودن یا بد بودن یک چیز خاصی است.
    حتی میشه قسمتی هم برای بدست اوردن امار در زمینه های مختلف در اون قرار داد که نتایجی رو به صورت ماهانه یا سالانه به ما بده. (مثل این سایت )
    این تالار میتونه حسن های زیادی داشته باشه
    1- اگر انشاالله مجله سایت تاسیس شد ، میتونه داده های حاصل از امار در اون نمایش داده بشه
    2- اگر کاربری بخواد در یک زمینه خاصی تحقثق کنه خیلی راحت تر از حالا میتونه این کار را انجام بده
    3- این جور بحث ها میتونه خیلی اطلاعات عمومی کاربران را بالا ببره (من خودم چند بار در این بحث ها شرکت کردم ،برام خیلی مفید بود)

نقل قول: ایجاد تاراری جدید در سایت

به شرطی که رعایت ادب بشه منم هستم.(البته اگه مثل چت باشه که عالیه).

نقل قول: ایجاد تاراری جدید در سایت

اینطور مباحث قالبا فاقد اعتبار فنی و علمی هستند.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •