نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در راه اندازی Asp.net

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

مشکل در راه اندازی Asp.net

به نام خدا
    من تازه با asp.net شروع به کار کردم.اما این asp اصلا با من راه نمی یاد.من وقتی می خواهم از توی Microsoft Visual Studio .NET یک پروژه asp درست کنم بعضی موقعه ها هنگ می کنه یعنی همین جوری میره توی فکر و خیلی هم کند شده . (درحالت ارتباط با LocalHost گیر می کنه)
    در ضمن دو تا ویندوز نصب کردم که یه دونه رو گذاشتم واسه Microsoft Visual Studio .NET و اینکه ورژن Microsoft Visual Studio .NET من 2002 است.
    خواستم از دوستان عزیزی که با Microsoft Visual Studio .NET کار می کنند بپرسم که شما هم چنین مشکلی دارید یا نه اشکال یه جای دیگه است.
    لطفا راهنمایی ام کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    شما روی سیستم خودتون فایروال دارید؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran
    Zone Alarm رو نصب کردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    یک تجربه ی نصفه روزه که اشک من را در آورد!

یکبار هنگامیکه VS.NET‌ می خواست اجرا شود طبق معمول پنجره ی زون آلارم باز شد و گفت که ویژوال استودیو می خواهد به اینترنت دسترسی پیدا کند. من هم تیک جلوگیری را سریعا گذاشتم!!
    روز بعد هر کاری کردم نتوانستم حتی یک پروژه ی ASP.NET جدید را باز کنم! چون هنگامیکه شما می خواهید پروژه ی جدید ASP.NET‌ در ویژوال استودیو دات نت ایجاد کنید بین وب سرور مایکروسافت (IIS) و VS.NET‌ تبادل اطلاعات و ... صورت می گیرد تا یک دایرکتوری مجازی درست شود. اگر زون آلارم را در این زمینه حساس کرده باشید!! امکان ندارد بتوانید یک پروژه ی جدید ASP.NET‌ را ایجاد کنید. ساده ترین کار در این نوع مواقع این است که اگر در حال برنامه نویسی با اینترنت کاری ندارید زون آلارم را شات داون کنید.

مطلب دیگر:
    به نظر من VS.NET 2002 بسیار ناپایدار - کند و مشکل دار است. بهتر است یکبار VS.NET 2003 و همچنین ویندوز 2003 دات نت سرور را تست کنید ( دیگر به سیستم قبلی بر نخواهید گشت )

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran
    وحید جان
    این window.net 2003 چطوریه ؟ سیستم ام باید چه امکاناتی داشته باشه یا حداقل چی باشه و ... یه مقدار بیشتر در مورد این windows توضیح بده .
    در ضمن از راهنمایی ات خیلی ممنون
    vs.net سر عقل اومده و داره حرف گوش می کنه(Zone Alarm رو پاکش کردم).راستش من هم دوسه تا ویندوز و vs.net و چند بار هم iis نصب و پاک کردم :(

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    به نظر من هنوز کمی باگ دارد و خصوصا با اس کیوال سرور 2000 مثل اینکه کمی مشکل دارد. در هر حال بهتر است به همان 2000 ادونس سرور فعلا رضایت داد و با VS.NET 2003 . البته روی دو هزار اگر خواستی VS.NET 2003 را نصب کنی آخرین سرویس پک را هم لازم دارد. یعنی یه جورایی مجبور می شی از 2003 دات نت سرور استفاده کنی!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •