صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 45

نام تاپیک: بالا نیامدن سایت

کاربر دائمی آواتار .:KeihanCPU:.
    محل زندگی
    همین اطراف

بالا نیامدن سایت

با سلام خدمت تمامی مسئولین محتر سایت.
    مدتی است که وقتی میخوام وارد سایت بشم نمیشه.
    اگر اشتباه نکنم مشکلات از طرف سرور سایته.بعد هم که درست میشه و وارد سایت میشم تایپیکهای رو که مشترک شدم دیگه نمیبینم,در حالی که پستهای جدید داشتن.

نقل قول: بالا نیامدن سایت

پس مشکل همگانی است منم همین مشکل رو دارم حالا نمی دونم مشکل از منه یا سرور سایت اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    موفق باشید و درود بر همگی

چند وقتی میشه که این مشکل بوجود اومده ولی امروز خیلی شدید تر و طولانی تر بود
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

بله موافقم این چند روزه خیلی اذیت کرده من دیگه دو سه روزه درست نمی تونم تو سایت بیام یا حتی به درستی پستی بدم باید یه کاری کرد.

محل زندگی
    همین اطراف

جالب اینجاست که هر وقت سایت نمیاد بالا همه پوشه های بوک مارک منم میپره

می گم قرار نیست کاری بکنید من که خیلی اذیت شدم البته امروز خیلی بهتر بود ولی بازم یک کوچولو اذیت کرد می گم مشکلش چی هست تا من بی سواد هم بفهمم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دوستان گیر بی خودی ندید، هر چی هست از سروره دیگه. مدیر ها هم مطمئنا میدونن خودشون و در جهت رفعش اقدام میکنن.

محل زندگی
    همین اطراف

دوستان گیر بی خودی ندید
    از شما هم سپاسگزارم

دوستان گیر بی خودی ندید، هر چی هست از سروره دیگه. مدیر ها هم مطمئنا میدونن خودشون و در جهت رفعش اقدام میکنن.
    دوست عزیز تا تعریف شما از گیر دادن چی باشه!!! فکر نمی کنم کسی اینجا قصد به قول شما "گیر بی خود" داشته باشه اصولا هدف از برقراری همچین موضوعاتی کمک به مدیریت در جهت شناسایی وسعت مشکل و زوایای مختلف و تاثیرات اونه مثال:

هر وقت سایت نمیاد بالا همه پوشه های بوک مارک منم میپره
    و فکر می کنم این کمکی باشه به مدیریت محترم برای رفع کامل این جزئیات که به هر حال امکان داره از دید هر فردی به دلایل مشغله کاری پنهان بمونه
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

کاربر دائمی آواتار Daleeeeer
    محل زندگی
    پشت هيچستان

دوستان گیر بی خودی ندید، هر چی هست از سروره دیگه.
    سلام. ببين عزيز من ما گير بي خود نمي ديم. خودمون مي دونيم از سروره. فقط هدف دادن اطلاع به مديران سايت هست.
    اما در خصوص مشكل. من هم خيلي از مواقع همچين مشكلي دارم. سايت اصلا بالا نمي آد.

کاربر دائمی آواتار shahriyar3
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    چند وقتی میشه که این مشکل بوجود اومده ولی امروز خیلی شدید تر و طولانی تر بود
    تائید میشه . سایت یه صیح تا عصر میره مرخصی هر روز نه ولی هفته ای 2 یا 3 روزو حتما میره!!!!

سلام دوست عزیز،
    سلام. ببين عزيز من ما گير بي خود نمي ديم. خودمون مي دونيم از سروره. فقط هدف دادن اطلاع به مديران سايت هست.
    با سپاس از توجه شما،
    این مسئله چندیست که از جانب مدیران در حال پیگیریست تا مشکل مرتفع گردد ،/
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

سرور سایت برنامه نویس از سه شنبه گذشته بطور مرتب تحت حمله های سنگینی از نوع DDOS و Brute Force Attack قرار داشت و ما درگیر این قضیه بودیم.

سرور سایت برنامه نویس از سه شنبه گذشته بطور مرتب تحت حمله های سنگینی از نوع DDOS و Brute Force Attack قرار داشت و ما درگیر این قضیه بودیم.
    پس قصد مهاجمان بیشتر خرابکاریه تا نفوذ به سیستم! عجب آدمایی پیدا می شن ها.

پس قصد مهاجمان بیشتر خرابکاریه تا نفوذ به سیستم! عجب آدمایی پیدا می شن ها.
    در طول این سال ها برنامه نویس همیشه همچین مهمان های ناخواسته ایی را تحمل می کرده، و چیز جدیدی نیست. یکی از سایت اخراج میشه، یکی خودش با سایت مشکل داره، یکی با یک مدیری خصومت شخصی داره، یکی سایت مشابه داره، یکی هوس هکر شدن زده به سرش، و...

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

عجب پس بگو مشکل از کجاست. حالا چرا هرکی می خواد هکر بشه یا دق دلیشو خالی کنه میاد رو این سایت تست می کنه.راستی دوستان می دونم همه اینو گفتید که سایت بالا نمی اید ولی وقتی من به این مشکل بر می خورم چندین تا صفحه رو همزمان باز می کنم و سایت بالا میاد(البته نه همیشه) حالا نمی دونم شاید این راهکار بتونه مفید باشه.

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

اساتید محترم مگه IP ثبت نمیشه؟
    خوب شما Log ها رو یه بررسی کنید شاید یه نتیجه ای گرفتید(چه Stmp وftp و ...)

احتمالا IDS رو دور می زنن که قابل بررسی نیست .
    جالبه که این مشکل بیشتر شبها وجود داره دیشب دوباره قطع شد.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    در طول این سال ها برنامه نویس همیشه همچین مهمان های ناخواسته ایی را تحمل می کرده، و چیز جدیدی نیست. یکی از سایت اخراج میشه، یکی خودش با سایت مشکل داره، یکی با یک مدیری خصومت شخصی داره، یکی سایت مشابه داره، یکی هوس هکر شدن زده به سرش، و...
    همیشه هم این طور نیست.
    سال قبل در یکی از سایت های ایرانی همین اتفاق می افتاد که بعد از بررسی ها و تحقیقات متوجه شدند IP ها برای دانشگاهی در اروپا هست بعد از تماس هایی متوجه شدند که دانشجویان آن دانشگاه برای تحقیقات در مورد امنیت شبکه، سرور هایی را رندوم پیدا می کنند (و بعضا شاید با ضعف های امنیتی) و روی آن ها تست ها و آزمایشات خود را انجام می دهند!

دانشجویان آن دانشگاه برای تحقیقات در مورد امنیت شبکه، سرور هایی را رندوم پیدا می کنند (و بعضا شاید با ضعف های امنیتی) و روی آن ها تست ها و آزمایشات خود را انجام می دهند!
    به شکل قانونی، یا سر خود!!!!!!!

مثل ایرانی ها که تستهای شبکشون رو روی سرورهای اسرائیلی انجام می دن . واقعا چقدر بعضیا خودخواه و بی فکرن.

دوستان:
    به احتمال خیلی زیاد این مشکل از بی کیفیتی سرور هست.DDos ووووو بعیده .در صورت اثبات DDos هم باز هم از بی کیفیتی سرور هست که نمیتونه بالانسش کنه.مثلا با آکامای!
    پس هر کی مسئوله بهتره به فکره بالا بردنه کیفیت باشه . این مشکل بیش از چند ماهه که در سایت هست و با تعارف هم حل نمیشه.
    با تشکر.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

مرسی از بی تعارفی تون.

بنده 2 هفته است خواب و خوراک ندارم که مشکل سرور رو رفع کنم.

یه حرکت هایی هم انجام شده که در حال تست بازخورد پاسخ هاشون هستم.

بهرحال اگر تخصص در زمینه ای ندارید نظر ندید. بی کیفیتی عنوان خوبی نیست.

نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant مشاهده تاپیک
    مرسی از بی تعارفی تون.

بنده 2 هفته است خواب و خوراک ندارم که مشکل سرور رو رفع کنم.

یه حرکت هایی هم انجام شده که در حال تست بازخورد پاسخ هاشون هستم.

بهرحال اگر تخصص در زمینه ای ندارید نظر ندید. بی کیفیتی عنوان خوبی نیست.
    هر چی هست مشکله شماست.
    من از بعضی چیز هایه سایت خوشم میاد. و برایه من هم اهمیت داره که این پست رو دادم.
    امری هم صحبت نکنید چون نه شما با مهارت هایه من آشنا هستید و نه من باماله شما.
    از طرفی هر چیزی که در پستم بود فنی بود و برایه کسی که میفهمه کفایت میکنه.و البته روشنگره.با کیفیتی در هاستینگ یعنی 24*7!
    موفق باشید.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

دوست عزیز اگه فکر می کنی مدیران این سایت چیزی به تو بدهکارن ، اشتباه می کنی.
    من نمی دونم مشکل بعضیا چیه ؟
    اصلا می تونی بفهمی حدود 7 سال مدیریت یک فروم با این همه کاربر از هزینۀ شخصی یعنی چی ؟
    هیچ کس هیچ چیزی از مسئولین این سایت طلبکار نیست. مشکلی داری می تونی فعالیت نکنی. برنامه نویس مثل فرزند ایشون می مونه و تا حالا هم چیزی کم نذاشتن براش (همینطور بقیۀ مدیران)
    تو فکر می کنی مثلا می شینن تو خونه شون آب پرتقال می خورن بعد مشکلات سایت یهویی حل میشه ؟
    اگه تو IRC بودی با همین یه پست کیک (و دفعه ی بعد ban) می شدی تا بفهمی.
    من هم ناراحتم وقتی نمی تونم بیام توی سایت ، ولی فعلا بهتر از این ممکن نیست (که اگه بود مطمئن باش دریغ نمی کردن) اگه راست میگی یه چند میلیون کمک کن به سایت تا بهتر شه (هاست بهتر و بلنسینگ و هرچیز دیگه که فکر می کنی فقط خودت بلدی)

(من از همه معذرت میخوام که تند حرف زدم ، ولی واقعا وقتی لحن صحبت بعضی ها رو می بینم از کوره در میرم. قبلا هم از این بحثا داشتیم (مخصوصا یه دوره در مورد اقای کشاورز (قبلشم Inprise)))
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

نقل قول نوشته شده توسط mehdi311ggg مشاهده تاپیک
    اصلا می تونی بفهمی حدود 7 سال مدیریت یک فروم با این همه کاربر از هزینۀ شخصی یعنی چی ؟
    هیچ کس هیچ چیزی از مسئولین این سایت طلبکار نیست. مشکلی داری می تونی فعالیت نکنی. برنامه نویس مثل فرزند ایشون می مونه و تا حالا هم چیزی کم نذاشتن براش (همینطور بقیۀ مدیران)
    تو فکر می کنی مثلا می شینن تو خونه شون آب پرتقال می خورن بعد مشکلات سایت یهویی حل میشه ؟
    من هم ناراحتم وقتی نمی تونم بیام توی سایت ، ولی فعلا بهتر از این ممکن نیست (که اگه بود مطمئن باش دریغ نمی کردن) اگه راست میگی یه چند میلیون کمک کن به سایت تا بهتر شه (هاست بهتر و بلنسینگ و هرچیز دیگه که فکر می کنی فقط خودت بلدی)

(من از همه معذرت میخوام که تند حرف زدم ، ولی واقعا وقتی لحن صحبت بعضی ها رو می بینم از کوره در میرم. قبلا هم از این بحثا داشتیم (مخصوصا یه دوره در مورد اقای کشاورز (قبلشم Inprise)))
    دوست عزیزم :DelphiAssistant
    منهم کاربری مثله بقیه.فقط یک پست انتقادی ( در صورتی که منصف باشیم :مردانه و جانانه).
    البته همگی میدونیم که دلایله شما برایه گرداندنه این سایت(هزینه وقت و یا از دست دادنه خوابو خوراک !)البته محترم و با توجه به شواهد و قرائن بسیار در راهه خیرو صلاحه (حتی جنبه های مالی مثله تبلیغات و کلاس ها و فروشگاه هم کاملا مورده تحسینه.).برنامه نویس ها به عنوانه انسان هایی خلاق (مثله هنر مندان فلاسفه وووو)البته درکی فرایه چاکرم و مخلصم هایه پوچو تو خالیه کوچه و بازار باید داشته باشند.پسته من رودر پارادایمی غیر از این نخونید. من رویه انصافه شما با توجه به پست ها تون حساب کردم.شما هم کمی پست هایه من و رو مطالعه کنید.البته اگه خواستید و لطف میکنید.(جدا میگم).

این که شما چند سالتونه -چند ساله که در این سایت زحمت میکشید و مدیره این سایت هستید امریه کاملا جدا از انتقاده من که گویا (البته هیچ قضاوتی نمیکنم! صرفا توصیف میکنم.) و البته منتی هم سره کسی ندارید(عضویت در سایت اختیاریه و خودتون هم تصمیم به نگرفتنه حقه اشتراک کردین) دوستمون خیلی برایه شما ناراحت شدن.و بنده رو هم شامله جمیعه مشکلاته یه آدمه مشکل دار فرض کردن. (بماند که پستشون خلافه قوانینه سایته!) اما DelphiAssistant عزیز با توجه به حرفایه دوسته از کوره درفتمون در حاله دیدنه فرهنگی در این سایت هستم که در خیلی جاههایه دیگه در این کشور هم میبینم.تملق و چاپلوسی! پایه هایه استبداد.
    حرفی برایه گفتن نمونده.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mehdi311ggg مشاهده تاپیک

مدیران این سایت موقعی مدیر هستند که userی مثل من باشه که بیاد توی سایتشون تا بتون بگن مدیر هستند و مدیریت کنند. مسئولیتی هست که خودشون به عهده گرفتند. من یا دوستان به زور به گردنشان نداختیم. از این جهت بدهکار هستند که وجود من و امثال من رو توی سایتشون پذیرفتن.
    شما مثل اینکه از دینای اطرافتون کاملا بی خبر هستید. این فروم یا چندتا فروم ایرانی دیدی و بعد فکر کردی دنیا همین هست وهمین. شما بهتر به فرومهای خارجی یک سری بزنی و تعداد کسانی که در اون عضو هستند و از بیرون وارد می شوند رو نگاه کنی بعد تازه بیای صحبت از این همه کاربر کنی.
    از جیبشون می دن. خسته نباشن . مشکل خودشون هست به من یا کسی دیگه ربطی نداره. می خوای یک چشن نیکو کاری راه بندازیم برای کمک بهشون. اتفاقا شما با این حرف زدنتون ارزش کار و صمیمیت این مدیران رو خراب می کنی و تمام ارزش کارشون رو زیر سوال می بری.
    من فعالیت نکنم و اون یکی فعالیت نکنه، پس کی فعالیت کنه حتما شما. خسته نباشی. جریان خود xxxx خود خندی حتما بلدی چی هست. این چه حرفه بی خردانه ای هست که داری می زنی. مگه اینجا وبلاگ هست که بیایم در نظر سنجی شام دیشب نویسنده نظر بدیم یا سایت عکسهای درخواستی که هر کسی خوشش نیومد نیاد تو سایت. امیدوارم یک روز وارد بازار کار بشی و ببنی که چه نیازی هست و چه هزینه ای هست برای اینکه شما بخواهید یک مشکلی که دارید رو حل کنید و وجود همچین سایتهایی چه قدر مهم و اساسی هست وشاید مشکلی که شما دارید یک نفر توی همین سایت که از نظر شما بود و نبودش مهم نیست بتونه جواب خودتون رو بده. من به کار این مدیران در این راستا ارزش می زارم و قائل هستم. نه اینکه داستان گدا بازی و دلسوزی و این حرفها.
    من نمی خوام فرزند کسی باشم که کسی برام دل بسوزونه یعنی کسی بی خود می کنه که برای من دل بسوزونه. اینجا قانون داره باید رعایت بشه. این سایت با این همه پرسش باید مدیریت بشه و کسانی هم باید باشند که باسخگوی سوالات باشند. پس همه توی این سایت مسئول هستیم. فقط مدیر در کارنیست. یا شخص بخصوصی.
    تو خونشون هرچی می خورن نوشه جونشون. اولا چقدر بد خطاب می کنی. شمایی که طرفت و نمی شناسی از لحاظه تکنکی می گم نه شخصیتی چه جوری جرات می کنی انقدر بد خطابش کنی و با یک سوال بی ربط تخریب شخصیتی کنی.
    نظرمن اینکه بله مدیران می شینن توی خونشون آب پرتقال می خورن و شما می رین درست می کنید که اینجوری همه چیز خرابه.

از کیک کردن می ترسونی منو کل پستهای من و نگاه کن من یک بار هم سوال مطرح نکردم که بخوام از کیک شدن بترسم. هر چی سوال مطرح کردم برای این بوده که طرفم بره بگرده دنبال جواب و خودش جواب خودشو بده در اصل. من یک گروه جدا توی yahoo messenger دارم که حدود ۵۰ نفر بیشتر هستند که از توی همین فروم با هم آشنا شدیم که همیشه من می گم سوالاتون رو توی فرم مطرح کنید که از چند فکر کمک بگیرد و شاید این سوالات برای بقیه هم باشه. اینجاست باز که کار مدیران این سایت قابل تقدیر می شه.
    kick کنند، بندازنم بیرون من الان توی ۵ فروم خارجی دیگه دارم فعالیت می کنم. بابا اونوری ها خیلی ..... هستند نسبت به ما.
    این پیشنهاد که داری می دی یا داری ما هارو تهدید می کنی؟ شایدم از کسانی هستی که می تونی kick کنی. اولیش پس خود من شروع کن.

من از مدیران این سایت می پرسم؟ مشکل واقعا پول هست؟ چند ملیون بیاد حله دیگه؟
    چه پیشنهاد بی خردانه ای! پسر خوب توی این مملکت برای کل زیرساختهای IT میلیاردی خرج کردند هنوز توی ایران IT وجود نداره. اگه همه چیز با پول حل بود که الان ایران باید با ۸۰ ملیون جمعیت و این همه نفت گاز وووو ریس دنیا بود.
    حالا هم که یک سری آدم پیدا شدند با یک نفر افزار open source این سایت رو راه انداختن که چند هزار نفر رو که این ور و اون ور هستند رو دو هم جمع کنند گفتن کلماتی مثل kick و چند ملیون (حرفهای بازاری / پایتختی) خرابشون نکون.

دوستان بارو نمی کنید که الان رفته بودن سایت بانک پارسیان اونم خراب بود. بانک دیگه پول داره شایدم باید چند نفر رو kick کنه یک چند ملیون هم مایع بریزه داش برنامه نویساشون یک Host خوب بگرین تا سایت خراب نشه.

کاربر دائمی آواتار m.hamidreza
    محل زندگی
    کره زمین

نقل قول نوشته شده توسط javaphantom مشاهده تاپیک
    دوستان بارو نمی کنید که الان رفته بودن سایت بانک پارسیان اونم خراب بود. بانک دیگه پول داره شایدم باید چند نفر رو kick کنه یک چند ملیون هم مایع بریزه داش برنامه نویساشون یک Host خوب بگرین تا سایت خراب نشه.
    اگه سایت pec منظورته یه مشکل backbone ای از ساعت 8 - 7:30 تا 10:30 امشب تو رنج آی پی 38 بود که حل شد.... اکثر سرورهای پارس دیتا و OurIran هم Down بودن.

تملق و چاپلوسی! پایه هایه استبداد.
    نمی دونم اسمش چی باید باشه ، ولی بزرگی می گه: "آن کس که مرا چیزی آموخت ، مرا بندۀ خود ساخت"
    من مدیونم به تمام کسانی که در این سایت به من چیز یاد دادن ؛ روش بحث و کار گروهی ازشون یاد گرفتم. کی این فرصت رو برام فراهم کرد ؟ کسانی که این سایت رو ایجاد کرده و به اینجا رسوندن (یه سریشونم دیگه نیستن)
    تملق از کی ؟ کی اینجا منو می شناسه ؟ چرا ما هر روز که سایت پا برجاست و درش فعالیت می کنیم به این فکر نمی کنیم که کسی (کسانی) این محیط رو برای ما فراهم کردن که بتونیم دور هم بحث کنیم و از هم چیز یاد بگیریم اما تا مشکلی به وجود می یاد دادمون در می یاد. من شما رو تخریب نکردم (چون نمی شناسمت) ، بلکه طرز فکرت رو مخاطب قرار دادم.
    یه بار دیگه پستت رو بخون تا ببینی واقعا منصفانه و مردانه! بود.
    دوست بعدی مون رو هم به خاطر سنش جوابشو نمیدم.

اصلا بگذریم چون بحث بر سر مشکلات سایت هست.

پ ن 1: خلایق هر چه لایق
    پ ن 2: آف تاپیک نکنید اینجا را (اول با خودمم)
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

javaphantom
    در همون ابتدا جوابو با همون جمله آلبرت انیشتنی که توی امضات نوشتی شروع میکنم :
    دوچیز همیشه نا متناهی می باشد یکی بزرگی کهکشانها و دومی حماقت بشریت.
    قدیما ( احتمالاً سنت اونقدر نیست , البته منم این موضوع رو شنیدم ) شاگردا رو به فلک میبستن !
    مثل خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی که ظاهراً اینجا مصداقی نداره اگه هم داره فکر میکنم اون کسی که داره میخنده خوده تویی نه کس دیگه ای !
    قدیما طرف منم منم زیاد میکرد بعد که میرفت روی ترازو میدیدن نیم من هم نیست حالا که دیگه با اومدن فروم و Yahoo Messenger هیچ یادی از اون ترازوها نمونده ( البته توی کلاسها اگه تشریف برده باشید هنوز هم از اون ترازوها هست , فقط یه توصیه عزیز این حرفهایی که بالا نوشتی رو توی کلاس نزنی , از ما گفتن بود خود دانی آخه از قدیمتر گفتن عاقلان را یک اشاره مابقی را هم ... )
    بخشکه این پیشرفت که باعث شد اون چوب فلک جمع بشه , واقعاً حیف !!!!
    نشستی اونور خط میبافی واسه خودت ! ببین لااقل یه چیزی بباف که اگه چهار روز بعد کیکت کردن لااقل سرت رو جلوی در و همسایه بالا بگیری ( جورابی ... یه چیزی بباف دیگه , ولی نه این چیزایی که الان بافتی . اینا واسه تو نون و آب نمیشه )
    میگن آدمایی که مثل سنگ پا میمونن رو اگه از در بندازی بیرون از پنجره میان تو .
    وجدانی خیلی مردی اگه کیکت کردن با یه ID جدید دیگه واسه خودت دعوت نامه ننویسی و بر نگردی .
    اینو مطمئنم که هیچ گربه ای واسه رضای خدا موش نمیگره . من و تو هم دو تا از اونا پس یا علی بگو و از فردا نیا . چرا میخوای بذاری کیکت کنن !!!
    البته شمایی که دارید توی فروم های خارجی مطلب رد و بدل میکنی حیفه که وققتو اینجا هدر بدی ( ببین باید یه دلخوشی داشته باشی دیگه : سایت که مشکل داره , آدماش که وصله تن شما نیستن , چیزی که از اینجا یاد نگرفتی و کل بار فروم روی دوش توه و یه تنه مثل رستم داری جواب تمام سئوالا رو میدی . بابا بی خیال یه کم به فکر سلامتی خودت باش )
    داداش ( نمیدونم شاید هم آبجی ) اجباری نیست که ! آش رو با جاش بذار و برو شما باهمون خارجی ها صفا کن ( توضیح : بیرون از ایران رو میگن خارج , من یکی دو بار تا کابل رفتم , ولی خودمونیم نوشتن و خوندن فارسی پشتو کار سختیه اگه بشه یه تاپیک در خصوص آموزش این زبان ایجاد بشه و از تجربیات دوستان استفاده کنیم چی میشه !!! ولی حیف که نمیشه و اتباع افغانی هم کم کم دارن از ایران میرن , یعنی شما فکر میکنید یه روزی از فروم ها میرن !!! خدا نکنه , تا هست سایشون روی سر ما باشه )

من خودم شخصاً در مرحله اول کسی رو کیک نمیکنم ( راستی کیک همون دک کردنه , منو چه به این غربتی بازی ها , بذار یه کم فارسی حرف بزنم ) , اول بربری بعد هم ....
    خوشحال نباش , بربری آخر خطه باید پیاده شی و با یه تیکه پنیر کهنه حال کنی . چیزی به اسم کیک ندارم
    اینجا همه بی کلاسن . تا حالا هم کیک ندیدن و نخوردن !!!!
    در نهایت راه باز و جاده دراز .
    یه سرچ نوش جان کن چند تا فروم درست و حسابی پیدا کن و یه سرکی توی فرومهای خارجی بزن . مطمئناً ازت خواهش میکنن که به فرومشون یه رونق و صفایی بدی . اینجا که ظاهراً کسی قدر شما رو نمیدونه .

خدانگهدارت
    داداش/آبجی !!

والا اینجا از روی ID ها که نمیشه زیاد به ماهیت طرف پی برد . ما که نفهمیدیم فانتومه , جواده , جاواس . ال.. اعلم .
    ولی بیشتر به یه هواپیمای سمپاش ملخی شبیه . که نیاز به سرویس EM داره کار از PM گذشته !

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

واووووو (اگه تونستي اينو بگي!)

اينها چه ربطي داره به عنوان تاپيك. لطفا بس كنيد/
    برگرديم به موضوع اصلي

من وقتي وارد سايت مي شم (اخيراً) دو تا network attack اتفاق ميفته يكيش DCOM exploit هست.
    البته بعيد مي دونم ربطي به برنامه نويس داشته باشه. اين اتفاق خيلي جاهاي ديگه هم مي افتاد و خيلي شايعه.
    آخرین ویرایش به وسیله xxxxx_xxxxx : سه شنبه 10 دی 1387 در 01:23 صبح
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

سلام،

یک تاپیک دیگه هم به مباحث انحرافی و بی ربط کشیده شد...

مسئولیتی هست که خودشون به عهده گرفتند. من یا دوستان به زور به گردنشان نداختیم. از این جهت بدهکار هستند که وجود من و امثال من رو توی سایتشون پذیرفتن.
    عجب! شما احیانا با دعوتنامه ما به سایت تشریف آوردید که الان ما بخاطر نقص در سرویس دهی به شما بدهکاریم، یا اینکه خودتان به سایت تشریف آوردید، و تقاضای عضویت کردید، و سایت با تایید آدرس ای میل شما، به شما اجازه ارسال پست داد؟!!

من از طرف خودم، نه مدیران سایت، این مطلب را میگم...
    من بابت فعالیتم در سایت بر کسی منت نمیزارم. تا الان هم که حدود پنج سال در سایت هستم، ادعا نکردم که چون بیشتر جواب سایر کاربران را میدم، کمتر جواب میگیرم، بر آنها منت گذاشتم. اما خوشم هم نمیاد که کسی سر من منت بزاره! هر وقت احساس کردید از من طلب دارید، می تونید با ذکر دلیل به من یادآوری کنید، تا بدهی خودم به شما را صاف کنم، اما اگر می خواید منت سر من یا سایر مدیران یا کاربران بزارید، اگر کسی شما را به سایت دعوت کرده، برید منت را سر اون بزارید. اگر بدون دعوت آمدید، کسی مجبورتان نکرده، می تونید بدون سر و صدا در هر سایتی که دوست داشتید فعالیت کنید.

مدتی هست که در این بخش گفتگو با مسئولان بعضی کاربران لحن طلبکارانه خاصی دارند. یکی که بعد از چند هفته از گفتگو درباره مجله برنامه نویس، پست میزنه که دیر اومده، و اعتراض میکنه چرا مدیران برای انتخاب مدیر مربوط به مجله برنامه نویس از ایشان و سایرین نظرسنجی نکردند! یکی دیگه مدعی میشه که نرم افزار vBulletin که این سایت از آن استفاده میکنه، Open-source هست (!!)، و به قول معروف نباید گدا بازی در آورد! احتمالا مفهوم جدید از Open-source عرضه شده که ما ازش بی خبریم:

vBulletin ('the Software') is a copyrighted work of authorship and is also protected under applicable database laws. Jelsoft retains ownership of the Software and any copies of it, regardless of the form in which the copies may exist. This license is not a sale of the original Software or any copies.

امروز هم که یک دوست عزیز دیگه، مدیران را بخاطر قبول مدیریت بدهکار خودش می داند، و می پرسد، اگر این کاربران نبودند، اینها چطور مدیر می شدند!
    یادم میاد چند سال قبل که بخاطر عدم رعایت قانون توسط بسیاری از کاربران، خیلی از مدیران اعتراض می کردند، یک نفر پیشنهاد داده بود که بجای یک انجمن بزرگ با تعداد زیادی کاربر، خودمون برای خودمون یک انجمن کوچک، ولی از نظر فنی قوی ایجاد کنیم، و بصورت عمومی هم کاربر جذب نکنیم. شاید در اون صورت با بسیاری از دوستان جدیدی که امروز می شناسیم، آشنا نمی شدیم، ولی حداقل یک جمع صمیمی، فعال، و فنی می داشتیم که مدیون برخی از دوستان نبود!

نکته جالب این پست ها هم این هست که همه آنها در طول این چند روز بحث تاپیک هایی که در آنها این پست ها ارسال شده بود را مختل کرد؛ یعنی وسط یک بحث، ناگهان یک نفر پیدا شد که با یک حرف یا ادعای بی ربط، کل بحث را به انحراف کشید!

هیچکدوم از مدیرانی که من در اینجا می شناسم توقع خاصی از کاربران این سایت ندارند. اگر قانون وضع شد و برش تاکید شد، هدف این بود که بحث های فنی به انحراف کشیده نشه، و بجای اینکه تعداد زیادی از افراد فنی از سایت خارج بشند، یا در سایت درگیر مسائل حاشیه ایی بشند، یک تعداد محدود درگیر این مسائل بشند، تا دیگران در فضای راحتی به فعالیت علمی و فنی بپردازند. در طول تمام این مدت هم هزینه های سایت بصورت شخصی پرداخت شده. نرم افزار سایت هم برخلاف خیلی از سایت ها که از نسخه Null شده این نرم افزار استفاده می کنند، خریداری شده. الان هم که سرور سایت دچار حملات متعدد شده، فقط یک نفر در طول روز به نگهداری آن می پردازه. مدتی هست که هیچکدام از مدیران فعال در نگهداری سرور سایت در سایت فعال نیستند، و معلوم هم نیست که کی دوباره به کار برگردند، پس همه مسئولیت نگهداری آن بر عهده آقای کرامتی هست. ایشون هم بیکار نیست که هر روز از صبح تا شب به رفع مشکلات سایت بپردازه. ایشون هم مثل خیلی های دیگه شاغل هستند، و فقط می تونند مدت محدودی را در خدمت سایت باشند. تازه در همین مدت باید به خیلی از مسائل انجمن هم رسیدگی بشه، و درباره برنامه های آینده انجمن هم بحث و گفتگو بشه. سایر مدیران هم باید عنده وقتشان در سایت را، بجای فعالیت فنی، به جوابگویی به اعتراضات، یا برقراری نظم سپری کنند.

غر زدن های متعدد، اعتراض های الکی، ابراز فضل کردن ها در مواقعی که اصلا جایگاه ندارند، لحن طلبکارانه بعضی از کاربران، رفتارهای خلاف قوانین بعضی دیگه، اقدامات بچگانه بعضی های دیگه باعث میشه که آدم وقتی در طول روز کارش در سایت تمام میشه، با اعصابی خرد به سایر امورات زندگی اش برسه.

عده ایی در اینجا صرفا نقش سوهان روح و روان را بازی می کنند! جالب تر هم اینکه مدیران را تشویق به جریمه کردن و اخراج می کنند! مثل این بچه هایی که برای تحریک یک فرد وی را اذیت و آزار می کنند، و بعد به طرف میگن، "اگه میتونی، بیا منو بگیر!" البته من هم در بین مدیران سایت کسی را نمی شناسم که خیلی حال و حوصله اینطور بازی های بچگانه را داشته باشد، پس مطمئن باشید با منحرف کردن مباحث تاپیک ها، یا ارسال پست های بی مورد، یا انجام هر گونه اعمال خلاف قوانین، بدون تعارف از سایت اخراج خواهید شد، و لازم نیست که اطلاعیه بدید که ما بیایم و شما را از سایت اخراج کنیم!

من از فعالیت علمی در سایت برنامه نویس راضی هستم، اما برای مدیریت قبلا هم گفتم، هر کی ادعایی در این زمینه داره، میتونه خودش را بجای من معرفی کنه، و با هماهنگی با مدیر سایت، در حوزه ایی که من الان مدیریت می کنم، مدیریت کنه. مطمئنا بعد از آن هم من اگر عمری باشه، همچنان در سایت به عنوان کاربر عادی فعالیت خواهم کرد. اما اگر نمی تونید یا نمی خواید مسئولیتی قبول کنید، و کارتان فقط خراب کردن زحمات دیگران، و غر زدن هست، قبلا هم گفتم، ما برای کسی دعوت نامه نفرستادیم! اگر فکر می کنید سایت بدرد نمی خورد، قوانینش بیش از حد سخت گیرانه هست، مطالبش مادون شان علمی شما ست، شما را به خیر و ما را به سلامت؛ ما را به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان!

این پست مربوط به چندین بحثی انحرافی بود که در تاپیک های مختلفی در این چند روزه شاهدش بودیم، و صرفا متوجه پست های این تاپیک نیست؛ پس اگر پستی زدید که بخشی از مطالب آن مربوط به تاپیک بوده، و بخش دیگه مربوط به بحث های زاید و بیخود، این پست هم مربوط به اون بخش های زاید پست شما ست. اگر هم کلا پستتان مربوط به تاپیک بوده، این پست مربوط به پست های شما نیست.

پست های انحرافی و بی ربط به تاپیک را در دو سه روز آینده پاک می کنم. اگر یادم رفت، و کسی این پست را دید، لطفا یادآوری کند تا پست ها را پاک کنم.

با تشکر

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط mehdi-sh مشاهده تاپیک
    javaphantom
    در همون ابتدا جوابو با همون جمله آلبرت انیشتنی که توی امضات نوشتی شروع میکنم :
    دوچیز همیشه نا متناهی می باشد یکی بزرگی کهکشانها و دومی حماقت بشریت.
    قدیما ( احتمالاً سنت اونقدر نیست , البته منم این موضوع رو شنیدم ) شاگردا رو به فلک میبستن !
    مثل خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی که ظاهراً اینجا مصداقی نداره اگه هم داره فکر میکنم اون کسی که داره میخنده خوده تویی نه کس دیگه ای !
    قدیما طرف منم منم زیاد میکرد بعد که میرفت روی ترازو میدیدن نیم من هم نیست حالا که دیگه با اومدن فروم و Yahoo Messenger هیچ یادی از اون ترازوها نمونده ( البته توی کلاسها اگه تشریف برده باشید هنوز هم از اون ترازوها هست , فقط یه توصیه عزیز این حرفهایی که بالا نوشتی رو توی کلاس نزنی , از ما گفتن بود خود دانی آخه از قدیمتر گفتن عاقلان را یک اشاره مابقی را هم ... )
    بخشکه این پیشرفت که باعث شد اون چوب فلک جمع بشه , واقعاً حیف !!!!
    نشستی اونور خط میبافی واسه خودت ! ببین لااقل یه چیزی بباف که اگه چهار روز بعد کیکت کردن لااقل سرت رو جلوی در و همسایه بالا بگیری ( جورابی ... یه چیزی بباف دیگه , ولی نه این چیزایی که الان بافتی . اینا واسه تو نون و آب نمیشه )
    میگن آدمایی که مثل سنگ پا میمونن رو اگه از در بندازی بیرون از پنجره میان تو .
    وجدانی خیلی مردی اگه کیکت کردن با یه ID جدید دیگه واسه خودت دعوت نامه ننویسی و بر نگردی .
    اینو مطمئنم که هیچ گربه ای واسه رضای خدا موش نمیگره . من و تو هم دو تا از اونا پس یا علی بگو و از فردا نیا . چرا میخوای بذاری کیکت کنن !!!
    البته شمایی که دارید توی فروم های خارجی مطلب رد و بدل میکنی حیفه که وققتو اینجا هدر بدی ( ببین باید یه دلخوشی داشته باشی دیگه : سایت که مشکل داره , آدماش که وصله تن شما نیستن , چیزی که از اینجا یاد نگرفتی و کل بار فروم روی دوش توه و یه تنه مثل رستم داری جواب تمام سئوالا رو میدی . بابا بی خیال یه کم به فکر سلامتی خودت باش )
    داداش ( نمیدونم شاید هم آبجی ) اجباری نیست که ! آش رو با جاش بذار و برو شما باهمون خارجی ها صفا کن ( توضیح : بیرون از ایران رو میگن خارج , من یکی دو بار تا کابل رفتم , ولی خودمونیم نوشتن و خوندن فارسی پشتو کار سختیه اگه بشه یه تاپیک در خصوص آموزش این زبان ایجاد بشه و از تجربیات دوستان استفاده کنیم چی میشه !!! ولی حیف که نمیشه و اتباع افغانی هم کم کم دارن از ایران میرن , یعنی شما فکر میکنید یه روزی از فروم ها میرن !!! خدا نکنه , تا هست سایشون روی سر ما باشه )

من خودم شخصاً در مرحله اول کسی رو کیک نمیکنم ( راستی کیک همون دک کردنه , منو چه به این غربتی بازی ها , بذار یه کم فارسی حرف بزنم ) , اول بربری بعد هم ....
    خوشحال نباش , بربری آخر خطه باید پیاده شی و با یه تیکه پنیر کهنه حال کنی . چیزی به اسم کیک ندارم
    اینجا همه بی کلاسن . تا حالا هم کیک ندیدن و نخوردن !!!!
    در نهایت راه باز و جاده دراز .
    یه سرچ نوش جان کن چند تا فروم درست و حسابی پیدا کن و یه سرکی توی فرومهای خارجی بزن . مطمئناً ازت خواهش میکنن که به فرومشون یه رونق و صفایی بدی . اینجا که ظاهراً کسی قدر شما رو نمیدونه .

خدانگهدارت
    داداش/آبجی !!

والا اینجا از روی ID ها که نمیشه زیاد به ماهیت طرف پی برد . ما که نفهمیدیم فانتومه , جواده , جاواس . ال.. اعلم .
    ولی بیشتر به یه هواپیمای سمپاش ملخی شبیه . که نیاز به سرویس EM داره کار از PM گذشته !
    ادب از کی آموختی از بی ادبان
    من اگر کسی اینجا توی ایران منو تایید می کرد و با حرفهام موافق، یا حداقل بی تفاوت بود اون موقع باید به خودم شک می کردم.اگر اینجا می خواستم سرم و بالا بگیرم و بقول شما جلوی در و همسایه وضعیتم یک چیزدیگه بود. شما درست می گین من اشتباه کردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام،

عجب! شما احیانا با دعوتنامه ما به سایت تشریف آوردید که الان ما بخاطر نقص در سرویس دهی به شما بدهکاریم، یا اینکه خودتان به سایت تشریف آوردید، و تقاضای عضویت کردید، و سایت با تایید آدرس ای میل شما، به شما اجازه ارسال پست داد؟!!
    ارزش کار آمدها به انجام رسنودنه اون هست. مهم اینه که وقتی یک نفر مسئولیت قبول کرد بتونه ازپسش بر بییاد. بله من خودم درجریان هستم که کار IT در ایران بسیار سخت و مشکل هست اما توجیح کردن مشکلات با روشهایی مثل بی پولی و یا به عبارتی کاسه گدایی بدست گرفتن رو نمی تونم در مورد خودم قبول کنم یا حداقل از همون اول زیر بار مسئولیت نمی رم.
    اگر شما به این مسئله اعتقاد دارید که عدم توجه مادی باعث خرابی سایت شده بسیار خوب شما بصورت رسمی و آزاد تقاضا کنید و شماره حساب بدید مطمعن باشید اولین نفر خود من هستم که به شما کمک می کنم.
    ولی با اشاراتی که جناب مزدا دوست کردند اونم از لحاظ تکنیکی ای کاش حداقل یک جواب تکنیکی به او داده می شد که شاید باقی دوستان هم می تونستن نظر بدن. تا همون عمل چاپلوسی صوت بگیره ووو
    در آخر من از شما معذرت می خوام و باقی مدیران. همگی درست می گید . اصلا سایت بالا نمی یاد که نمی یاد همینی که هست.
    ولی واقعا این رو هم بگم باور کنید برای من دعوت نامه فرستادن که وارد این سایت بشم. نه از طرف این سایت از طرف کسانی که توی این سایت عضو هستند.

نقل قول نوشته شده توسط javaphantom
    ولی واقعا این رو هم بگم باور کنید برای من دعوت نامه فرستادن که وارد این سایت بشم. نه از طرف این سایت از طرف کسانی که توی این سایت عضو هستند.
    عجب!

@علی کشاورز
    من که چند وقت پیش پیشنهاد دادم عضویت رو با دعوت نامه کنید قبول نکردید. این آقا چطور با دعوت نامه به سایت اومده؟!!!......

javaphantom@
    این واضح و مبرهنه که هر یک از ما با دعوت کسی به این سایت اومدیم. یکی با دعوت "گوگل" و یکی با پیشنهاد "دوستش"...! کسی هست که ادعا کنه خدا برای عضویت در این سایت به اون وحی کرده؟!

جناب آقاي كشاورز ، سلام

لطف كنيد هيچ يك از تاپيكها رو حذف نكنيد تا خيلي از دوستا متوجه يه سري چيزا بشن :

- اينكه سايت بي صاحب نيست
    - اينكه سايت به حال خودش رها نشده و دوستان به دنبال حل مشكل هستن ( حالا مردونگيش رو دارن و ميگن تا حالا نتونستن مشكل رو حل كنن )
    - اينكه بدونن آدم در حين حل مشكل ميتونه آب پرتقال هم بخوره
    - اينكه اينجا يه محيط علمي هستش و هيچ دليلي نداره كه هم رو ناز كرد و به هيچ كسي هم نگفت بالاي چشمت ابروه
    - اينكه اينجا جايي براي عرض اندام تئوريك نيست و به عمل كار برآيد ، به سخن داني نيست
    - اينكه يكي از ملاكهاي ارزش گذاري بر روي افراد رعايت سن و سال هم هست
    - اينكه دوستا اينجا با هم دعوا ميكنن و دوباره بايد دوست بشن ( البته بي منت و غير اجباري )
    - اينكه اينجا هيچكي به كاربرا بدهكار نيست
    - اينكه دعوت نامه اي در كار نيست
    و خيلي چيزاي ديگه ...

لطف كنيد مطالب رو حذف نكنيد تا توي كش و قوس ببينيم اين راه كج به منزل ميرسه يا نه .
    اين مشكل يه مشكل عموميه كه حل اون روي تمام سايت تاثير ميزاره

در پايان از شما تشكر نميكنم تا خداي ناكرده تعبير چاپلوسي نشه !!!!
    موفق باشيد .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مدتی هست که در این بخش گفتگو با مسئولان بعضی کاربران لحن طلبکارانه خاصی دارند.
    با سلام و خسته نباشید.

جناب آقای کشاورز، از بابت اینکه شما و همکاران‌تون توی سایت زحمت می‌کشید، سپاسگزارم.

اما خود من چندین بار شده که تا انتقادی منصفانه‌ای کردم، بعضی از دوستان سریعا یادآوری می‌کنند که این سایت تعهدی به کاربرانشان نداده.

نمونه‌اش:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=97272

جمله من این بوده: «به هر حال اگه مدیر این بخش توضیح بده ممنون می‌شم.»

اما یکی از پاسخ‌ها این بوده: «البته این هم یادت باشه که یکی از قوانین سایت اینه که مدیران هیچگونه الزامی در پاسخ گویی به اعمال مدیریتی که انجام می دن به کاربران عادی سایت نیستند.»

در واقع خیلی محترمانه پاسخ دادن که به شما ربطی نداره...

خوب به نظر شما من به عنوان یک کاربر نباید بهم بربخوره؟

به نظر خودم این تاپیک هم دقیقا از این نقطه دچار مشکل شد:

نقل قول نوشته شده توسط emad_67 مشاهده تاپیک
    یعنی باز هم خیلی محترمانه پاسخ دادن که به کاربران ربطی نداره...

در واقع این سایت با زحمت مدیران و استقبال کاربران و البته مطالب علمی‌اش ارزش داره.

تنها توصیه‌ای که می‌تونم به بعضی از دوستان که خیلی تند جواب کاربران رو می‌دن بکنم اینه که ارزش کار خودشون رو با لحن نامناسب پایین نیارند.

به هر حال از اونجایی که رسمه همیشه از نوشته‌ها بد برداشت بشه پیشاپیش اعلام می‌کنم که من قصد توهین به کاربران عزیز و مدیران زحمتکش رو نداشتم.

اول از همه مدیران سایت به خاطر زحماتشون و دوم از همه کاربران به خاطر پست‌هاشون تشکر می‌کنم.

موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله amir_saniyan : سه شنبه 10 دی 1387 در 10:21 صبح

اما خود من چندین بار شده که تا انتقادی منصفانه‌ای کردم، بعضی از دوستان سریعا یادآوری می‌کنند که این سایت تعهدی به کاربرانشان نداده.

نمونه‌اش:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=97272

جمله من این بوده: «به هر حال اگه مدیر این بخش توضیح بده ممنون می‌شم.»

اما یکی از پاسخ‌ها این بوده: «البته این هم یادت باشه که یکی از قوانین سایت اینه که مدیران هیچگونه الزامی در پاسخ گویی به اعمال مدیریتی که انجام می دن به کاربران عادی سایت نیستند.»

در واقع خیلی محترمانه پاسخ دادن که به شما ربطی نداره...
    مدیران در قبال اعمال مدیریت، الزامی به جواب دادن به کاربران ندارند. این یعنی مدیری که پستی را حذف میکنه، اگر کاربر در پست دیگری یا در PM وی را مواخذه کرد، لزومی نداره حتما بهش جواب بده. اما این به معنی آن نیست که مدیران اصلا مواخذه نمیشند، بلکه مدیران در برابر مدیران رده بالاتر خودشان و در قبال سایت مسئولیت دارند. همانطور که برای کاربران قانون وضع شده، برای مدیران هم قانون وضع شده، مثلا در قوانین مربوط به مدیران، از آنها خواسته شده که برای هر حذفی یک دلیل منطقی هم ذکر کنند. اگر مدیری به مسئولیت هایی که برعهده گرفته، یا به قوانین مربوط به مدیران پایبند نباشه، به وی تذکر داده میشه، یا حتی در صورت لزوم با وی برخورد میشه. پس جمله "مدیران هیچگونه الزامی در پاسخ گویی به اعمال مدیریتی که انجام می دن به کاربران عادی سایت نیستند" در این فضا معنا پیدا میکنه، نه اینکه مدیران هر کاری کردند، هیچکس حق نداره به آنها چیزی بگه! اگر کاربری با مدیری مشکلی داره، میتونه در قدم اول با خودِ آن مدیر در میان بزاره. اگر جواب درستی نگرفت، می تواند با مدیران رده های بالاتر در میان بزاره تا بررسی کنند. اما وقتی این کاربر بخاطر اعتراض به یک مدیر یک تاپیک میزنه، و می خواد با جو سازی شرایط عمومی انجمن را بر علیه آن مدیر تغییر بده، و نمی خواد از راه منطقی که براش در نظر گرفته شده، حرکت کنه، اون وقت اقدامش نوعی برهم زدن نظم سایت تلقی میشه، و باهاش برخورد میشه. مثلا در یکی از نمونه های اخیرش، یک کاربر که از اخطار یکی از مدیران به خودش ناراضی بود، بجای مطرح کردن مشکل بصورت خصوصی و تلاش برای حل و فصل آن، به ایجاد تاپیک های مختلف و توهین به اون مدیر کرد، و اصرار داشت که حتما مدیر سایت در همان تاپیک جوابش را بدهد، یا از سایت اخراج بشود، که هر چقدر سعی کردیم ایشان را از طریق PM از کارش منصرف کنیم، نشد، و ایشان آنقدر اصرار کرد تا اخراج شد! برعکسش را هم داشتیم، کاربرانی که جریمه ایی دریافت کردند، و در پیام خصوصی توضیحاتی دادند که از نظر مدیران منطقی بود، و جریمه داده شده برگردانده شد، و از ایشان معذرت خواهی هم شد.
    متاسفانه برخی تصور می کنند با داد و بیداد راه انداختن سریعتر به نتیجه مورد نظر خودشان می رسند، در حالی که اینگونه اقدامات از نظر سایت نوعی اخلال در نظم و آرامش انجمن محسوب میشه، و ما سعی خواهیم کرد که در کوتاه ترین زمان ممکن نظم و آرامش را به سایت برگردانیم، حتی اگر برای این کار مجبور به اخراج یک یا چند کاربر بشویم!

من که چند وقت پیش پیشنهاد دادم عضویت رو با دعوت نامه کنید قبول نکردید. این آقا چطور با دعوت نامه به سایت اومده؟!!!......
    ایشون که بدون دعوتنامه از ما طلبکار هستند! اگر دعوتنامه داده بودیم که الان من و شما باید در حال پرداخت بدهی هایمان به ایشان می بودیم! ;-)

بسیار خوب شما بصورت رسمی و آزاد تقاضا کنید و شماره حساب بدید مطمعن باشید اولین نفر خود من هستم که به شما کمک می کنم.
    اگر تاریخ عضویتتان صحیح باشد، و در اسفند 84 عضو سایت شده باشید، بعید می دانم که تاپیک های مربوط به همیاری مالی در سایت را ندیده باشید. حتی تا همین چند ماه پیش هم که نرم افزار vBulletin بخ نسخه 3.7 ارتقاء پیدا نکرده بود، لینک همیاری مالی در منوی بالای سایت قرار داشت، و در آن شماره حساب هم درج شده بود. غیر از آن، در یکی دو سال گذشته مدیر سایت چندین بار درباره اوضاع خراب مالی سایت، و احتمال بسته شدن آن اخطار دادند، که آن زمان هم توجهی نشد. حتی عده ایی در آن زمان پیشنهاد داده بودند که عضویت در سایت پولی شود، که موافقت نشد. الان بحمد الله مشکلات مالی مثل اون سالها نیست، ولی به هر حال توان مالی محدود است، و ما نمی توانیم هر کاری که دلمان خواست انجام بدیم، و باید متناسب با توان مالی موجود اقدام کنیم.

من اگر کسی اینجا توی ایران منو تایید می کرد و با حرفهام موافق، یا حداقل بی تفاوت بود اون موقع باید به خودم شک می کردم.اگر اینجا می خواستم سرم و بالا بگیرم و بقول شما جلوی در و همسایه وضعیتم یک چیزدیگه بود.
    انشاء الله بتونید جای دیگه ایی غیر از ایران و اینجا سرتون رو بالا بگیرید!

جناب کشاورز خواهش می کنم پست های اینجا رو پاک نکنید تا بمونه

انگیزتون از اینکه می خواین این پست ها همینطور بمونه چیه؟!

تاسف باره واقعاً.......................

من فقط دو هفته سطح دسترسیم توی سایت افزوده شد تا به کمک جمعی از دیگر دوستان و آقای کشاورز کار انتقال تاپیک های بخش دلفی رو انجام بدیم!!!
    واقعاً الان آدم متوجه میشه که چقدر مدیریت یه چنین فرومی زحمت می خواد و خسته کننده هستش؛ هرچند هم لذت بخش باشه و خودتون علاقه داشته باشید اما فکرشو کنید؛ علاوه بر حجم زیاد پروژه ها و کارهای شخصی؛ باید در فروم یکی یکی تاپیک ها رو باز کنید؛ پست های هر تاپیک رو بررسی کنید که بی محتوا نباشه و قوانین سایت رو رعایت کرده باشن؛ بعد ببینید که تایپ به راه حل رسیده یا نه و اگه رسیده اونو تائید کنید و نهایتاً به تالار مربوطه منتقل کنید.....
    هنوز هم با وجود اتمام زمانمون کارها تموم نشده! از بس که بررسی تاپیک ها کار مشکلی هستش!

اینها فقط کار ما هستش! کار مدیرای کل یا ارشد دیگه چیه!!!!

ببینید من فقط یه چیز می خوام بگم که مطالب بالا رو ذکر کردم و اون اینه که :
    حتی اگه یه آدم بی سوادی مثه من بیاد همچین فرمی بزنه و به قول دوستان مثه فرزندش براش وقت بزاره؛ خرج کنه و ..... اینگونه پست زدن ها واقعاً دور از انصافه!!

ببینید من هم بارها عصبی شدم از این اتفاقات؛ اما همیشه معتقدم باید زود قضاوت نکرد، لذا همینطور شد و الان متوجه شدم مشکل از این بنده خدا ها نیست و مشکل رو هکر ها ایجاد می کنند؛ ضمناً اگر هم مشکل و ضعف از مدیران باشه، به پاس زحماتی که تا کنون کشیدند ، باید سکوت کرد! مگه به ما بدهکاراند؟!

ببخشید اگر حرف بیجایی زدم...
    موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •