صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 45 از 45

نام تاپیک: بالا نیامدن سایت

نقل قول: بالا نیامدن سایت

اینگونه پست زدن ها واقعاً دور از انصافه!!
    به همین دلیله که می گم پستا پاک نشه ایگه اینطور تاپیها حذف بشه دوباره طولی نمی کشه که مدعی جدیدی پیدا بشه
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

آقا چرا تو فایرفاکس که برنامه نویسو می خوام باز کنم اینطوری میشه!

One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

نقل قول نوشته شده توسط shahriyar3
    من فکر کنم اگه شما ها همدیگرو تو خیابون میدیدین الان پا چش همتون یه گلابی گوجه فرنگی بادمجونی چیزی سبز میشد
    اتفاقاً اعضای سایت وقتی به صورت فیزیکی در کنار هم قرار می گیرند، بسیار خوش برخورد و با محبت هستند. به هر حال گاهی وقت ها بحث هایی پیش میاد که این از خصوصیات یک محیط مجازی هست :)

آقا چرا تو فایرفاکس که برنامه نویسو می خوام باز کنم اینطوری میشه!
    آره برای منم اینجور شد.میشه فایلها رو دانلود کرد.همه کدای php رو توی فایله میاره!!!!!
    در مورد این تاپیک از مدیران خواهش میکنم تا جلوی بحث های بی فایده و فاقد ارزش علمی رو بگیرن و خودشون به این مسئله دامن نزنن.
    توی فرومای دیگه دیدم که وقتی می خوان به کاربرای متخلفشون تذکر بدن سایت برنامه رو به عنوان یه نمونه کامل شیر تو شیر مثال میزنن.
    واقعا ناراحت کننده است.

توی فرومای دیگه دیدم که وقتی می خوان به کاربرای متخلفشون تذکر بدن سایت برنامه رو به عنوان یه نمونه کامل شیر تو شیر مثال میزنن.
    من توی اکثر فوروم های مطرح ایرانی هر از چند گاهی سر میزنم؛ اکثرا یا از قانون جنگل پیروی می کنند، یا قوانین عمومی سایت برنامه نویس را Copy\Paste کردند در بخش قوانین سایتشان. در اکثرشان هم تقریبا همه نوع مبحثی مطرح میشه، از موضوعات سیاسی گرفته، تا شکست در عشق، کرک نرم افزار، مشکل با خانواده، اوضاع اقتصادی، جوک، و... بیشتر شبیه قهوه خونه ایی هستند که پاتوق یکسری افراد شده تا فوروم تخصصی!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •