نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آموزش نصب sql server

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    طهرون

Thumbs up آموزش نصب sql server

سلام به همه دوستان
    من تقریبا 1 هفته هستش که میخوام sql کار کنم ولی یک مشکل بزرگ دارم
    نسخه enterprise که روی xp نصب نمیشه به خاطر همین من developer رو انتخاب کردم و شروع کردم نصبش کردم ولی وقتی تموم شدفایل یا برنامه یا هرجیزی به نام sql server developer نیومد فقط چند تا فایل اومد که یکیش sql server management هستش

میخواستم ببینم باید با همین کار کنم یا اینکه درست نصب نکردم اگه باید با این کار کنم پس جرا اسمش اونی نیست که من نصب میکنم و یا .....
    ممنون میشم جواب بدین
    بای

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: آموزش نصب sql server

اگر اسکیول 2000 داری استفاده میکین دوست من درست نصب کردی نسخه personal نصب کنی بهتره
    چون نسخه های standard,developer,enterpriceاسکیول 2000 مخصوص ویندوز سرور هست نسخه personal اون رو میتونی رو xp نصب کنی
    در ضمن sql server management که دیدیش محل مدیریت و ساخت اشیاء اسکیول سرور مثل بانکها استوردپروسیجرها و دیگر موارد هست

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط intruder مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان
    من تقریبا 1 هفته هستش که میخوام sql کار کنم ولی یک مشکل بزرگ دارم
    نسخه enterprise که روی xp نصب نمیشه به خاطر همین من developer رو انتخاب کردم و شروع کردم نصبش کردم ولی وقتی تموم شدفایل یا برنامه یا هرجیزی به نام sql server developer نیومد فقط چند تا فایل اومد که یکیش sql server management هستش

میخواستم ببینم باید با همین کار کنم یا اینکه درست نصب نکردم اگه باید با این کار کنم پس جرا اسمش اونی نیست که من نصب میکنم و یا .....
    ممنون میشم جواب بدین
    بای
    چرا نمیری یک کتاب sql server 2005 بخری! یه وقتی یکی مشکلی داره در حد یک راهنمایی کوچک حل میشه ، شما وقتی اطلاعات پایه هم نداری بهتر هست یک کتاب بخری و قدم قدم باهاش پیش بری.
    شما برای کار با sql سرور فقط لازم هست که روی یک پورت خاص باهاش ارتباط برقرار کنید و دستورات را براش بفرستید.
    یکی از ابزار مفیدی که این کار را انجام می ده همین sql server managmenet studio هست. یک ابزار دیگری هم هست که توی command propmt کار می کنه به اسم osql

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ali_md110 مشاهده تاپیک
    اگر اسکیول 2000 داری استفاده میکین دوست من درست نصب کردی نسخه personal نصب کنی بهتره
    چون نسخه های standard,developer,enterpriceاسکیول 2000 مخصوص ویندوز سرور هست نسخه personal اون رو میتونی رو xp نصب کنی
    در ضمن sql server management که دیدیش محل مدیریت و ساخت اشیاء اسکیول سرور مثل بانکها استوردپروسیجرها و دیگر موارد هست
    نسخه developer روی همه ویندوز های قابل نصب هست

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    طهرون

Thumbs up نقل قول: آموزش نصب sql server

نقل قول نوشته شده توسط linux مشاهده تاپیک
    چرا نمیری یک کتاب sql server 2005 بخری! یه وقتی یکی مشکلی داره در حد یک راهنمایی کوچک حل میشه ، شما وقتی اطلاعات پایه هم نداری بهتر هست یک کتاب بخری و قدم قدم باهاش پیش بری.
    شما برای کار با sql سرور فقط لازم هست که روی یک پورت خاص باهاش ارتباط برقرار کنید و دستورات را براش بفرستید.
    یکی از ابزار مفیدی که این کار را انجام می ده همین sql server managmenet studio هست. یک ابزار دیگری هم هست که توی command propmt کار می کنه به اسم osql
    سلام
    دمت گرم داداش که انقدر منو تحقیر کردی
    شوخی کردم
    من منظورم اینه که چرا نرم افزار رو نمیبینم ویندوزم مشکل داره یا sql ایراد داره
    راستش من کتاب گرفتم توی کتاب میگه sql development رو باز کنید ولی من این نرم افزار رو میبینم
    ممنون
    بای
    آخرین ویرایش به وسیله intruder : پنج شنبه 12 دی 1387 در 20:28 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •