نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: فروش غیر قانونی نرم افزار در فروشگاه برنامه نویس

فروش غیر قانونی نرم افزار در فروشگاه برنامه نویس

با رجوع به قوانین سایت قانون شماره 22 می گوید :
    قانون شماره 22
    معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است.

Warez به نرم افزاری گفته میشه که بدون رعایت حقوق مالکیت مالک آن منتشر و - یا استفاده شود و Warez Activity به فعالیت[هائی] گفته میشه که منجر به انتشار و کاربرد غیر قانونی نرم افزار شوند . طبق توافق ، اغلب ارائه کنندگان فضا روی وب ، به مشتریان ، یعنی صاحبان سایتهای وب ، اجازهء Warez Activity نمیدهند ، و در صورت وجود شکایت ، بسادگی اشتراک سایت رو لغو میکنند.
    پس چرا در فروشگاه برنامه نویس محصولات معروفی مثل ویژوال استدیو به صورت غیر قانونی فروخته می شود؟

من می دونم که خیلی از ما توان خرید اصل این محصولات را نداریم و به خاطر این حرف هم به من ایراد می گیرید. ولی این کار قانون سایت رو نقض کرده .
    یا شایدم این قوانین برای عوامه ؟!

نقل قول: فروش غیر قانونی نرم افزار در فروشگاه برنامه نویس

نقل قول نوشته شده توسط shervin_agh67
    معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است.
    باور کن اینقدر در این مورد توضیح دادیم که انگشتان دستمون مو در آورده. فقط در یک جمله میگم: "در این سایت، لینک دانلود محصولات دارای حق مالکیت قرار داده نمیشه. این محصولات، فروخته میشن! پس قانونی نقض نشده. اگر منظور شما بر سر کلمه ی "معرفی" هست، منظور، معرفی محصولات دارای حق مالکیتی هست که در سایت های WAREZ برای دانلود قرار داده شدن نه معرفی خود محصول!"

شعار هفته: خداوندا چنان کن که هر چند وقت یک بار، شاهد علامت سوال بزرگی با نام "دلیل عدم فعالیت WAREZ در سایت برنامه نویس" در بالای سر دوستانمان نباشیم. خداوندا تو خوب میدانی که به اندازه ی ستارگانت توضیح دادیم. ما را از لطف و کرمت بی نصیب مگردان. الهی آمین.

راستش من یک مطلبی رو بی خودی نمی گم . اولش کلی توی سایت گشتم (خیلی زیاد نه ولی تا اونجایی که دیدم) چیزی در این مورد ندیدم . راستش من منظور شما رو درست متوجه نمی شم . یعنی لینک دانلود نرم افزار غیر قانونی ممنوعه اونوقت فروشش مشکل نداره ؟ ( فکر کنم به این می گفتن کلاه شرعی) . خوب اینا چه فرقی با هم دارن ؟ اگه به قول شما ارائه دهنده فضا این کار رو ببینه که به نظر اون بدتر از گذاشتن لینکشه !!!!

همونطور که ما هزاران بار تاکید کردیم مهم نیست و به کسی مربوط نیست که هر کسی نرم افزارهاشو میخره یا نمیخره . مسئله رعایت قانون بصورت فردی ربطی به ما نداره . چیزی که به ما ربط داره رعایت قانون کپی رایت در سایت برنامه نویس هست . چرا ؟ از قسمت جستجوی سایت استفاده کن و میبینی که طی چند سال اخیر چه اتفاقاتی برای ما افتاده . اگر حوصله اش رو نداری که همینطور به نظر میاد ، به عنوان خلاصه : بارها سایت توسط برخی افراد گزارش شد و سرویس دهنده ها یا ارائه سرویس رو متوقف کردن یا ادامه اش رو موقوف به رعایت قانون . اگر کسی به چیز کمیاب یا خوب یا هر جور دیگری نیاز داره میتونه از گوگل ، سایتهای برادران روس یا چینی یا هر جای دیگه که فکر می کنه استفاده کنه . جاش اینجا نیست . بقیه میکنن ؟ ربطی به ما نداره . این بحث نه اخلاقی هست نه قانونی نه هیچی . فقط هدف جلوگیری از ایجاد دردسر برای سایت هست . ما هدفمون سوال و جواب فنی ، بحث و گفتگو و تبادل اطلاعات در مورد برنامه نویسی هست . سایتهای شکار کامپوننت و کرک و غیره روی وب به وفور وجود داره . مطمئن باشید اگه کسی دنبال چیزی باشه پیداش میکنه .

تعهد سایت برنامه نویس به هاست و دیتاسنتری که سرور اونجاست در حدی هست که اجازه نده لینک WAREZ محصولات دارای حق مالکیت در اون قرار داده بشن. کاربران سایت هم میتونن از محیط سایت برای فروش یا انتشار هر چیزی خارج از محیط وب استفاده کنن ، بخش آگهی ها به همین منظور هست.

موفق باشید.

تصور می کنم منظور من رو درست متوجه نشدید . ولی به هر حال من قانع شدم .
    متشکرم.

تصور می کنم منظور من رو درست متوجه نشدید . ولی به هر حال من قانع شدم .
    شایدم شما منظور ما را درست متوجه نشده باشید! در این تاپیک و در خیلی تاپیک های دیگه در این زمینه توضیح دادیم که؛ علت جلوگیری از فعالیت Warez در این سایت آن است که اولا در گذشته چندین بار از طرف هاست به سایت بابت فعالیت Warez اخطار جدی داده شده، و چون هاست در کشوری ست که از حق کپی رایت پشتیبانی می کند، در صورت بی توجهی به هشدار، سایت برنامه نویس تعطیل می شد، و ثانیا، ما اینجا هدفمان بحث و گفتگوی فنی هست. برای فعالیت های درخواست کرک کامپوننت و غیره سایت های زیادی وجود دارند.
    علت فروش سی دی و DVD ابزارها بدون حق کپی رایت هم توضیح دادیم که چون دیسک های مربوطه در محیطی خارج از حیطه نظارت هاست به کاربر تحویل داده میشه (دیسک در ایران تحویل داده میشه، هاست در آمریکا قرار داره)، پس قانونا هاست یا شرکت های سازنده آن نرم افزارها نمی توانند سایت را بخاطر فروش آنها مورد پیگرد قرار دهند.

فکر کنم به اندازه کافی توضیح داده شد، چند بار هم تکرار شد. اگر قرار باشه شما قانع بشید، همینقدر توضیح کفایت میکنه. و اگر نخواید قانع بشید، تا سال آینده هم که توضیح بدیم، شما قانع نخواهید شد!

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

عرض کردم که من منظور شما رو متوجه شدم و نیازی به توضیح واضحات نیست. فقط حرف من سر فروش سی دی بود که شما کامل توضیح دادید . راستش من سایت رو برای این موضوع زیاد گشتم احتمالا عنوان تاپیک طوری بوده که پیداش نکردم .
    خیلی ممنون.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •