نقل قول نوشته شده توسط Nima_NF مشاهده تاپیک
1- در مورد بخش بخش کردن تا زمانی که بحث خاصی کاربران بسیار زیادی نداشته باشد این کار انجام نخواهد شد. پس بحثی روی این موضوع نیست.

2- این که تاپیکی درست کنیم و هر کسی که خواست سورس کدی در آن قرار دهد، هم خوب هست و هم بد ...

مشکلات آن: فرق این بخش با بخش های دیگر سایت همین موضوعات دانشجویی است. متاسفانه در تاپیک ها کنونی که چند نفر کدی قرار داده اند، هر روز افراد زیادی ثبت نام می کنند تا فقط بیایند و در این تاپیک ها بگویند سورس کد فلان برنامه را هم اگر دارید به من بدهید فوری! در حالی که این مشکل در تالار های دیگر تقریبا وجود ندارد، جز بخش الگوریتم.
(فراموش نکنید که بسیاری از این تاپیک ها که هر روزه پاک می کنم از دید شما پنهان می ماند)

- سوالی که باقی می ماند این است که اگر مثلا فردا این تاپیک ایجاد شود، افراد این بخش پیشرفت می کنند؟ آیا این بهترین راهکار است؟ (دقت کنید که این سوال در مورد افرادی با دید غیر دانشجویی است)

اگر نظر دوستان مثبت هست که بنده هم قبول می کنم و این راه کار اجرا می شود.

چون هدف از این تاپیک به نتیجه رسیدن هست پس اگر استقبال شد، یک تاپیک ایجاد می کنم و البته قوانین آن هم از ابتدا باید مشخص شود:
مثلا قرار دادن یا درخواست تمرینات دانشجویی ممنوع است، حق کپی رایت حفظ شود و فعالیت وارز نباشد و ...
سورس های زیادی در اینترنت وجود دارند که می توانند راهنمای خوبی برای برنامه نویسی مخصوصاً برای تول کیت های کراس پلتفرم باشند. من به شخصه با بررسی کد های منتشر شده موافقم و به نظرم می تونه مفید باشه.