نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: یک مشکل کوچک در ساخت Setup در InstallShield (تکراری نیست!)

یک مشکل کوچک در ساخت Setup در InstallShield (تکراری نیست!)

سلام

من از InstallShield 2009 استفاده می کنم.
    برای اجرا شدن برنامه ام در سیستم مقصد به WindowsInstaller 3.1 و NET Framework 3.5. نیاز دارم
    همونطور که می دونید در InstallShield از قسمت Redistributables میشه برنامه های مورد نیاز رو انتخاب کرد یا اگه برنامه ایی در اون لیست نبود اون رو اضافه کرد.
    در اون قسمت NET Framework 3.5. وجود داره و مشکلی نیست، اما WindowsInstaller 3.1 وجود نداره و من یک گزینه به همین نام به لیست اضافه کردم.
    روی یکی از این گزینه ها در لیست راست کلیک کنید و گزینه Edit Prerequisite رو انتخاب کنید و به تب Conditions برید.
    در این قسمت میشه شرط یا شرط هایی رو مشخص کرد، و در هنگام نصب اگه این شرط ها برقرار نبود یک پیغام نشون میده که مثلآ NET Framework 3.5. باید نصب بشه.

حالا مشکل من اینجاست که چون WindowsInstaller 3.1 رو به صورت دستی به این لیست اضافه کردم نمی دونم در این قسمت چه شرط هایی رو باید قرار بدم.

اگه به همین صورت ستاپ رو بسازم در سیستمی که WindowsInstaller 3.1 روش نصب شده باز هم پیغام نشون میده که باید WindowsInstaller 3.1 رو نصب کنید
    در صورتی که اگه بتونم در اون قسمت شروط درست رو قرار بدم پیغام نصب WindowsInstaller 3.1 فقط در سیستمی نمایش داده میشه که WindowsInstaller 3.1 روش نصب نیست.

از دوستانی که از InstallShield استفاده می کنن (ورژنش مهم نیست) تقاضا دارم یه نگاهی به قسمت Redistributables بکنن اگه WindowsInstaller 3.1 در اون لیست بود شرط های اون رو اینجا بگذارند و همچنین از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند.

ضمنآ می دونم که با خود VS هم میشه ستاپ ساخت ولی من باید از InstallShield استفاده کنم
    ممنون

نقل قول: یک مشکل کوچک در ساخت Setup در InstallShield (تکراری نیست!)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •