نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: چاپ فیلد Memo

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

چاپ فیلد Memo

سلام . من یک فیلد Memo رو که ترکیبی از جملات فارسی و لاتین داره می خوام به چاپگر بفرستم ولی تو نمایش پیش از چاپ و چاپ جملات جابجا میشن .یک بار درستش کردم ولی نمی دونم چه جوری این اتفاق افتاد.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چاپ فیلد Memo

سلام و روز بخیر - من این مشکل را روی Text Box ها داشتم . بنظر این حقیر (البته با اجازه اساتید) بهتر است از Microsoft Forms 20 Textbox استفاده کنید. من میخواستم در فیلدی هم فارسی و هم لاتین استفاده کنم و با مشکل جابجائی آنها مواجه بودم ولی با این روش مشکلم حل شد- اگر خواستید بفرمائید تا استفاده از Microsoft Forms 20 Textbox را برایتان شرح دهم - جلال

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

توی صفحه نمایش درسته ولی به report که ارسال میشه روی پیش نمایش چاپ خراب میشه .

کاربر تازه وارد آواتار mreza_adeli58
    محل زندگی
    تهران

کلا فیلدهای فارسی تو پیش نمایش درست جایگیری نمیشه . بنظر من نباید از پیش نمایش استفاده کرد و یا میتونید خودتون یه پیش نمایش بنویسید .

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

اگر از ويژوال فاکس پرو 9.0 استفاده ميکنيد از دستور
    set report behavior to 90
    استفاده کنيد و اگر از ويژوال فاکس پرو 8.0 استفاده ميکنيد از کلاس زير استفاده کنيد :
    http://binyazprograms.com/index.php?...wnload&stid=15
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran mashad

با اجازه استاد بی نیاز فکر کنم to نداره
    SET REPORTBEHAVIOR 90

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

با سلام و خسته نباشید به اساتید و دوستان عزیز.قبل از هر چیز باید بگم فکر کنم تیم فاکس از همه تیمها پرکارتر و قوی تر عمل میکنه که از این بابت خیلی خوشحالم و به همه بچه ها خداقوت میگم و امیدوارم این همکاری همیشه ادامه داشته باشه.
    در مورد فیل Memo مشکل رو خودم فهمیدم گفتم اعلام کنم شاید بدرد بقیه بخوره.من فاکس نسخه 9 رو نصب کردم ولی مشکل نداشت وقتی Sp2 رو نصب کردم فایل ReportBuilder.app جدیددرست کار نمیکرد و تمامی Text Box یا EditBox ها که ترکیب فارسی لاتین داشت رو بهم ریخت.فایل ReportBuilder نسخه 9 رو دوباره کپی کردم و فیلدها رو در گزارش یکبار حذف کردم و دوباره گذاشتم مشکل حل شد.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

با تشكر از دوستان كه مطالت بدرد بخوري را كه متوجه ميشوند در اختيار سايرن قرار ميدهند - من هم هنگامي كه به گزارش گيري رسيدم با همين مشكل برخورد كردم و روش هائي كه دوستان گفتند هم مشكلم را حل نكرد اگر من را راهنمائي كنيد كه كه حتي توي چاپ هم درست بشه كارم راه مي افتد - باتشكر -جلال

اقاي بي نياز ميشه از كلاسي كه نوشته ايد در فاكس 9 استفاده كرد
    ايا باتغييرات ميشه اين كار را انجام داد

محل زندگی
    کرمان

خير،قبلا توضيح داده شده است.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی آواتار mehran_337
    محل زندگی
    رشت

گزارشی دارم که فقط یک فیلد ممو حاوی مقالات هست
    در بدنه گزارش این فیلد رو قرار دادم و به اندازه کل صفحه هم بزرگش کردم
    اما انتظار داشتم هر چقدر که در صفحه اول جا بشه بقیه اش رو بفرسته صفحه بعد (در یک رکورد)
    اما در انتهای همون صفحه "..." درج می شه .
    چهکار کنم که محتویات یک رکورد از فیلد ممو وقتی به انتهای صفحه رسید بقیه به صفحه بعد منتقل بشه؟

محل زندگی
    کرمان

من به اندازه صفحه بزرگش نکردم فقط يک خط گزاشتمش و گزينه Stretch With Overflow رو تيک زدم اگر جا کم بياره هم بقيه اش رو صفحه بعد نشون ميده.
    وب سایت شخصی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •