نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در اجرای سایت با delphi prism

کاربر جدید آواتار hamed_gm
    محل زندگی
    تهران

Exclamation مشکل در اجرای سایت با delphi prism

سلام به دوستان
    من یه سایتو با delphi prism طراحی کردم که روی سیستم خودم به خوبی اجرا میشه ولی!!!!
    وقتی اونو روی سرور اینترنت می فرستم پیغام زیر رو میبینم!
    Parser Error Message: 'Oxygene' is not a supported language.

Source Error:

Line 1: <%@ Page Language="Oxygene" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.pas" Inherits="_Default" %>

کسی می دونه چیکار باید کرد یا چه فایلهایی رو توی bin بریزم!

نقل قول: مشکل در اجرای سایت با delphi prism

من با Delphi Prism کار نکردم، ولی احتمالا شما باید کامپایلر Commnadline مربوط به Delphi Prism را (که یک فایل EXE کوچک هست) با برنامه انتقال بدید. در این زمینه بهتر هست به Wiki مربوط به Delphi Prism در سایت RemObjects مراجعه کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تهران

مرسی آقای کشاورز
    بقیه دوستانم با delphi prism کار نکردند؟
    من توی wiki هم گشتم ولی چیزی که بتونم مشکلم رو حل کنم گیر نیاوردم

محل زندگی
    تهران

کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟
    یا کسی اصلا با delphi prism سایتی طراحی کرده که رو اینترنت فرستاده باشه که کار بکنه؟

اگر مشكلت حل شده لطفا توضيحي در موردش بده. من مي خوام يك پروژه جديد رو با prism شروع كنم و نتيجه كار بايد حتما روي يك ISP بالا بياد. اگر نيازمنديهايي لازم داره يا هرچي لطفا اعلام كن.
    يك سوال برام پيش آمده. مگه اين prism امسال عرضه نشد؟ پس چرا تاريخ تاپيك مال يك سال قبل هست؟

يك سوال برام پيش آمده. مگه اين prism امسال عرضه نشد؟ پس چرا تاريخ تاپيك مال يك سال قبل هست؟
    Delphi Prism از سال 2008 با نام Delphi Prism 2009 عرضه شد، و از آن زمان تا به حال چند نسخه برای آن عرضه شده. آخرین نسخه آن Delphi Prism 2010 هست که در نیمه دوم سال 2009 عرضه شد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •