نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اعتراض

Angry اعتراض

سلام . من فکر نمیکنم که در این سایت که به اصطلاح سایت برنامه نویسان است اصلا کسی برنامه بنویسد یا اینکه پاسخ سوالی که پرسیده می شود بدهند من چند تا سوال برنامه نویسی پرسیدم ولی متاسفانه هیچکس نتونست جواب من رابدهد . متاسفم

نقل قول: اعتراض

سلام دوست عزیز . شاید سوال شما کمی سخت بوده و گرنه دوستان در جواب دادن به سوال دیگران کوتاهی نمی کنند .

کاربر جدید
    محل زندگی
    تبریز

این دوستمون راست میگن.

حداقل یه جایی رو مشخص میکردین برای آخرین ارسال ها تا همه بدون چی جدید چی قدیمی .

سلام . من فکر نمیکنم که در این سایت که به اصطلاح سایت برنامه نویسان است اصلا کسی برنامه بنویسد یا اینکه پاسخ سوالی که پرسیده می شود بدهند من چند تا سوال برنامه نویسی پرسیدم ولی متاسفانه هیچکس نتونست جواب من رابدهد . متاسفم
    کسی ملزم به جواب دادن به تو نیست. دوستان به پروفایل ایشون نگاه کنید. 3 تا پست داده که 3 تا از سوالای acm رو خواسته براش حل کنیم و بفرستیم به ایمیلش. حتی زحمت نداده صورت سوال رو ترجمه کنه. بهتره ابتدا یاد بگیری تو فروم چطور فعالیت کنی ، بعد پست بدی. وقت تو با ارزش تر از وقت دیگران نیست که سوالاتت رو جواب داده و برات ایمیل کنیم. اگر هم کسی جواب داد (که مطئمنا لطف کرده) جواب رو توی همون تاپیک میذاره تا عموم ببینن و استفاده کنن. 3 تا پست بی جواب داری ، کل فروم رو زیر سوال می بری. البته این که فکر کنی اعضای اینجا برنامه نویسی بلدن یا نه ، یا متاسف باشی یا نه ، فرقی به حال ما نخواهد کرد. تا وقتی درست سوال نپرسی جواب نمی گیری. (خود من هم چندین سوال پرسیدم که بی جواب مونده. حالا یا هیچ کس بلد نبوده ، یا هم اگر بلد بودن وقت/حوصله/دوست نداشتن جوابمو بدن. طلبکار نیستیم که.)

حداقل یه جایی رو مشخص میکردین برای آخرین ارسال ها تا همه بدون چی جدید چی قدیمی
    اگه منظورت "نوشته های جدید"ه ، لینکش تو تمام صفحات هست
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •