نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مباحث مربوط به ارسال SMS

مباحث مربوط به ارسال SMS

سلام
    من قبلا در مورد برنامه های ارسال SMS کار کردم و با ارسال و دریافت و .. مشکلی ندارم . اوایل با کامپوننت ها کار می کردم ، سرعت کار پایین بود . بعد اومدم و با استفاده از چند تا کلاس این کار رو انجام دادم . اما اونم یک سری مشکلات داشت .
    حالا می خوام که این مباحث رو تمام اون چیزایی که دوستان بلدن همه رو اینجا جمع بندی کنم تا هم من و هم باقی دوستان بتونن ازشون استفاده کنن .
    برای ارسال فکر می کنم که At-Command ها بهترین راه باشه . تا اونجا که من می دونم برای این کار باید بسته PDU رو ایجاد کنیم . حالا بیایم و بحث رو در مورد ایجاد این بسته شروع کنیم . البته این چیزیه که من اون موقع به اون رسیده بودم . اگه راه بهتری هست دوستان بگید .
    با تشکر

استخدام برنامه نویس دات نت (Asp.net,C#‎‎‎‎,jquery,...)
    ترجیحا خراسان شمالی ، بجنورد
    به صورت پاره وقت و تمام وقت

ارسال اطلاعات و رزومه کاری به Job@tosa.ir

نقل قول: مباحث مربوط به ارسال SMS

در مورد یاخت بسته های pdu وکلاً کار با اس ام اس اینجا یه بحث تقریباً کامل هست

https://barnamenevis.org/showthread.php?p=666614

کاربر دائمی آواتار reza6384
    محل زندگی
    تهران - شهرک ژاندارمری

سلام دوست عزیز. دقیقا همونطوری که امین گفته توی تالار برنامه نویسی موبایل تاپیکی هست به نام PDU ENCODING DECODING و کاملا توش بحث شده و حجمش تقریبا زیاده ولی یادگیریش آسون. پیاده سازیش هم حوصله می خواد و هم سعی و خطا، من هم راستش 90% اش رو پیاده سازی کردم ، ولی خوب چون قراره بفروشمشون در آینده از قرار دادن کدشون خودداری کردم. البته سورس این جور چیزا زیاده ولی ، نمی دونم، پیدا کردن آماده ی چیزی که آدم دقیقا میخواد تقریبا محاله.

سلام
    منم کد آماده نمی خوام ، خودم می خوام برنامه رو طراحی کنم . اصولا با کد آماده حال نمی کنم دردسر فهمش از بکار گیریش بیشتره .
    برا همینم می خوام رونده کار رو توضیح بدین تا بر اساس اون پیش برم .
    با تشکر

سلام خدمت دوستان عزیز
    من در حال ساخت بسته PDU هستم . دوستان دیگه نمی خوان مشارکت کنن و مراحل بعدی کار رو توضیح بدن ؟؟؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام :
    من یه پروژه دارم که نمی دونم باید چی کار کنم کمک می خواستم.
    موضوعش خرید از یک فروشگاه از طریق موبایل که تو قسمت عضویتش کاربر باید شماره موبایل خودشو به عنوان نام کاربری وارد کند و هنگامی که رو دکمه ثبت عضویت کلیک کرد شماره موبایل اون با استفاده از MMS به پایگاه داده می ره و از این طرف من باید به طور اتوماتیک یه پسورد براش SMS کنم.
    حالا من شماره موبایل می گیرم اما نمی دونم چه جوری براش پسورد SMS کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از چه تکنولوژی باید استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟
    کمکم کنید خیلی زود .
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •