نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ایجاد شماره ردیف در Subform

ایجاد شماره ردیف در Subform

با سلام
    چطور میشه دریک subform با ایجاد هر رکورد ، شماره آیتم یا شماره ردیف بصورت خودکار ایجاد کرد؟
    ( از AutoNumber هم نمیتوان استفاده کرد چون هر رکورد در فرم اصلی شامل 1 تا n رکورد در سابفرم است )

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ایجاد شماره ردیف در Subform

سلام
    این نمونه رو ببینید .

اقای قربانی
    با عرض سلام و خسته نباشید ، در سابفرمم ، TEXTBOX مربوط به RowNum رو از برنامه شما کپی کردم ولی کار نمیکنه ، اون فرم رو برتون ضمیمه میذارم ، اگر امکان داره برام اصلاح فرمائید. ضمنا میشه در مورد LOCK کردن امکان IMPORT از برنامه تون رو یه توضیح بفرمائید ؟
    با تشکر
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله HOK1347 : سه شنبه 29 بهمن 1387 در 08:58 صبح دلیل: فایل ضمیمه نشده است

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    عذرخواهي ميكنم از تاخير در جواب ، علت كار نكردن اين فانكشن عدم كپي كردن دو ماجول موجود به نامهاي Development Code و ProdGetLineNumber در نمونه تقديمي به برنامه خودتون بود بنابراين 2 ماجول مذكور رو به برنامه اضافه كنيد تا مشكلتون حل بشه
    اگر امکان داره برام اصلاح فرمائید. ضمنا میشه در مورد LOCK کردن امکان IMPORT از برنامه تون رو یه توضیح بفرمائید ؟
    البته بايد عرض كنم كه اين برنامه مال من نيست و اونرو از اينترنت گرفتم ولي اين امكاني كه شما ذكر كرديد در اين برنامه وجود نداره من كه تست كردم هر دو گزينه Import و Export‌ كار ميكنن !!؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •