نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کمک!کد بازکننده یک صفحه به صورت پاپ اپ

کمک!کد بازکننده یک صفحه به صورت پاپ اپ

سلام دوستان محترم

من به یه مشکلی برخوردم که دهنمو سرویس کرده ! از دیشب دارم روش کار میکنم روش اما هنوز نتونستم

من یه صفحه پاپ اپ باAdvanced DHTML Popup درست کردم.

حالا من میخوام وقتی مثلا روی یه لینک کلیک میکنم این کدها رواجر کنه بصورت یه صفحه مثل صفحات جاوااسکریپت اما نه به اونصورت!

این کدهای پاپ اپ که قراره اجرا بشن(به عنوان مثال این کدها رو میریزم داخل index2.htm

<script language="JavaScript" src="2_adplib.js"></script>
    <script language="JavaScript" src="2.js"></script>

خوب حالا من برای باز کردن این کدها که همون صفحه پاپ اپ هستند از این کد استفاده می کنم
    (اینهارو هم میریزم داخل Index1.html

<a style="font-weight: bold;color: 1C5EA2;" href="#" onclick = "adpShow('template01');return false;">linl</a>

حالا وقتی در فایل index1 روی قسمت لینک کلیک میکنم تا index2 باز شه به مشکل برمیخورم
    index2 باز و اجرا میشه اما در همون صفحه! . در واقع به صورت جاوااسکریپت یا پاپ اپ باز نمیشه و اگه اشتباه نکنم به صورت blank باز میشه!

فکر مکینم یه مشکلی تو همین کد index1 هست ...

حالا اگه منظورم رو متوجه نشدید
    میتونید به سایتmihannic برید...
    روی عضویت کلیک کنید ... یه صفحه به صورت پاپ اپ باز میشه
    خوب من دقیقا منظورم همین هست و میخوام همین کار رو اجرا کنم
    خوب حالا در نظر بگیرید مثلا من روی همین عضویت کلیک کنم اما به جای اینکه صفحه عضویت به صورت پاپ اپ باز شه ، به صورت blank و در همین صفحه باز شه . که این میشه مشکل من !

امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید
    خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید

کاربر دائمی آواتار narsic
    محل زندگی
    دهکده جهانی

نقل قول: کمک!کد بازکننده یک صفحه به صورت پاپ اپ

با سلام
    برای سوآل اولتون شما احتمالا یکی از کدها رو درست ننوشتید همین سوآل رو در بخش جاوا اسکریپت مطرح کنید و کدها رو هم زمیمه کنید اونجا به پاسخ میرسید .
    برای سوآل دوم هم سایت میهن نیک از تکنولوژی Ajax استفاده میکنه به همراه یک فریم ورک .
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •