نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مدیریت remout برایSQL بوسیله نرم افزار user Friend تر.

Question مدیریت remout برایSQL بوسیله نرم افزار user Friend تر.

سلام دوستان:

من فکر می کنم برنامه Microsoft SQL Server Management Studio Express برای کنترل remote هست. یعنی اینکه بوسیله آن به SQL server در یک وب متصل می شیم . و مثلا Table درست می کنیم یا هر کار دیگه

سوال اول آیا کلمه Remote و تعریف آن یعنی همین. بعبارت بهتر کنترل Remote یعنی چه؟

سوال دوم آیا برنامه ای حرفه ای تر از Microsoft SQL Server Management Studio Express وجود نداره؟ فکر می کنم این برنامه خیلی USER Friend نیست یعنی می تونه امکانات راحت تری را در اختیار ما قرار بده. بعضی از قسمتهاش مثلا اسکرول موس کار نمی کنه یا چیزهای دیگه احساسم اینکه
    الی رغم اینکه خود MS SQL یک دنیای بزرگ قدرت مند و دقیقه که خیلی ا ز اساتید به سرعت و قدرتش اعتماد دارند.

ولی مثل اینکه کسانی که Microsoft SQL Server Management Studio Express را نوشتند خیلی در این بخش کارشون را مثل خود اصل MS SQL جدی نگرفتند.

Microsoft SQL Server Management Studio Express فقط یک جور tools جانبی کم اهمیت بوده براشون.

سوالم را تکرار می کنم. آیا برنامه ای حرفه ای تر از Microsoft SQL Server Management Studio Express وجود نداره؟

مرسی دوستان

VIP آواتار رضا عربلو
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: مدیریت remout برایSQL بوسیله نرم افزار user Friend تر.

برنامه های User friendly تر نظیر محصولات شرکت های RedGate و EMS و ... وجود دارند. ولی معایب اینگونه برنامه ها این است که
    شما را به خود وابسته می کنند و در واقع شما را از یادگیری دستورات و فرامین SQL دور می کنند.
    در همه جا یافت نمی شوند و همیشه در دسترس نیستند.
    تمام کارهایی که با اینگونه برنامه ها می شود انجام داد به راحتی و با کمی تبحر می توان با خود ابزار مایکروسافت انجام داد.
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

1-در مورد کلمه remut آیا تعریف من درست بوده؟

2- نام برنامه های شرکتهای RedGate و EMS را می توانید ببرید؟

VIP آواتار رضا عربلو
    محل زندگی
    تهران

1- اصطلاح Remote معمولاً برای مواردی بکار برده می شود که در آن توسط یک واسط به یک service که در یک ماشین دیگر قرار دارد متصل شده و درخواست های را انجام می دهیم. بنابر این با این تعریف می توان گفت که می توان بصورت Remote به یک SQL Server توسط Managment studi وصل شد.
    2- EMS SQL Management Studio
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •