نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: : طریقه استفاده از 2000 access در vb

Question : طریقه استفاده از 2000 access در vb

چطوری برای دسترسی از access2000 بدون استفاده از vis data

نقل قول: : طریقه استفاده از 2000 access در vb

نرم افزارهایی مثل اکسس و vis data برای طراحی بانکهای اطلاعاتی بکار میروند ، و استفاده از این بانکهای اطلاعاتی در وی بی نیازی به اکسس و سایر برنامه ها ندارد .( البته شناسایی فایل نیاز به رفرنس این برنامه ها دارد ) حال آنکه سوالتان در مورد چیه بیشتر توضیح بدین .

با تشکر از reza_mn
    در وی بی برای دسترسی به بانک اکسس باید در vis data طراحی کرد.( در vis data اکسس 97 درست میشود) سوال من اینست که آیا میشود از اکسس 2000 یا 2003 استفاده کرد .من شنیدم که یکسری کد وجود دارد که میتوان در وی بی از اکسس 2000 استفاده کرد .لطفاً راهنمایی بفرمائید با تشکر

کاربر دائمی آواتار majjjj
    محل زندگی
    شیراز

شما میخواهی چکار کنی؟
    نمونه زیر اجازه استفاده از گزارشهای درون اکسس رو بهتون میده البته باید اکسس روی سیستمتون نصب باشه در مورد من اکسس 2003 الان نصب هست شما متناسب با ورژن اکسس خودتون ریفرنسش رو
    تنظیم کنید البته اگه با DOCMD درون اکسس اشنایی داشته باشین میتونین کویری ها و بقیه موارد رو هم استفاده کنید اگه هم فقط میخواهید برنامتون رو طوری بنویسید که اکسس 2000 یا سرویس پک 6 میکروسافت رو نصب کنید یا از کنترل ADO استفاده نمایید اگه هم قصد دارین یک دیتابیس از درون برنامتون بسازین قبلا در این مورد زیاد بحث شده تو سایت بگردین موارد کافی پیدا میکنین
    موفق باشین
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

با تشکر از آقا مجید جوابم را گرفتم .
    خیلی ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •