نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: مزایای FoxPro نسبت به SQL

مزایای FoxPro نسبت به SQL

دوستان سلام
    من چیز زیادی از Foxpro نمی دوونم . اما میخوام بدوونم FoxPro چه مزایایی نسبت به SQL داره ؟ به خصوص در مورد استفاده از بانکهای Fox در برنامه های Client/Server .
    لطفا منو راهنماییم کنید . :wink:

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    والا SQL یه زبان استانداره که هم توی فاکس هم توی خیلی از زبان های برنامه نویسی دیگه هم استفاده می شه . ولی کلا فاکس برای برنامه نویسی زبان جالبی نیست ( مخصوصا در قسمت شی گرا ) و فقط در مورد بانک های اطلاعاتی گیگا بایتی خوب عمل می کنه !

ممنون از جوابت اما منظور من اینه که اگه از بانکهایی که تحت فاکس نوشته شدن بخوایم تو برنامه هامون استفاده کنیم (مثلا تو asp یا دلفی) اون برنامه ها چه برتریها و یا کاستیهایی نسبت به برنامه های طراحی شده با بانکهای SQL داره .

سلام
    والا تا اونجایی که ما دیدیم و شنیدیم بانکهای فاکس پرو مزیتی به بانکهای SQL ندارند بخصوص
    در بحث امنیت و سرعت .یعنی اینکه توی SQL اونقدر امنیت هست که هر کسی نمیتونه وارد بانک اطلاعاتی برنامه شده و احیانا در آن تغییراتی بده.البته منظور من SQL SERVER هستش
    ها.

پس در حقیقت برای برنامه نویسی وب به درد نمی خوره . :lol:

سلام
    درسته بدرد برنامه نویسی وب نمی خوره ولی من درباره AFP یه چیزایی شنیدم ولی تو اون هم تا جایی که من میدونم از sql sever استفاده میشه

Mr. Andy میگم در مورد AFP اگه مطلب یا سایت جالبی سراغ داری میتوونی برام بفرستی ؟ ممنون میشم .

دوباره سلام
    دوست عزیز اگه تو قسمت مقالات دقت کنی یه مقاله در اینمورد توسط آقای افشین پور مدیر معزز lین قسمت نوشته شده
    قربونت :lol: :lol: :lol: :lol:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52

کمی منطقی باشیم !

سلام دوستان عزیز
    نمیدونم شما به ویپوال فاکس ÷رو چطور نگاه میکنید ولی به نظر من نباید با هیچ زبان برنامه نویسی ن÷اد پرستانه برخورد کرد مطمئن باشید اگه ویپوال فاکسپرو بدرد برنامه نویسی نمیخورد آقای بیل گیدس عزیز که امیدوارم خدا به زمین گرم بزندش هیچ وقت نسخه های جدید اونرو بیرون نمیداد
    از این گذشته اگه ما یه کم به خودمون زحمت بدیم و اطلاعات بیشتری درباره این زبان برنامه نویسی کسب کنیم متوجه میشیم که علاوه بر کارهای دیتابیس کار های عجیب دیگه ای هم میشه با vfp انجام داد
    اصلا بنده حقیر تونستم کلیه فایلهای مورد استفاده توی برنامه خودم رو کد کنم و حتی فایلهای بقیه دیتا بیسها هم کد میشن
    تعجب نکنید با همین فاکسپروی خودمون !!!!!
    امید وارم کم کم تو کشور عزیز ما که این همه استعداد برنامه نویسی وجود داره از این حرفای ن÷اد پرستانه کم بشه

خدا نگهدارتون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran shiraz
    آقای حمیدیان فرد منظورتون از این که گفتید توانسته اید تمام فایل های مورد استفاده را کد کنین چی بود ؟ در ضمن اگه می شه یه کمی از کارهای عجیب و غریبی که با vfp انجام داده اید بیشتر بگویید .

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    اون که بله ! من هم یه برنامه نوشتم که فایل ها رو کد می کنه ! ولی اگه تونستی باهاش بازی بنویسی :wink:

تاپیک های مشابه

1. تبدیل Foxpro به Ms-Sql
    نوشته شده توسط Pioneers در بخش SQL Server
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 08 تیر 1387, 09:08 صبح
  2. الطفا کمک کنید : برنامه ای در foxpro
    نوشته شده توسط ali4328 در بخش Foxpro
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 20 فروردین 1386, 01:02 صبح
  3. اتصال کریستال ریپورت به بانک اطلاعاتی foxpro 2.6
    نوشته شده توسط MOHAMAD4197 در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 1