نمایش نتایج 1 تا 38 از 38

نام تاپیک: نمونه برنامه های کوچک و مفيد در جاوا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: نمونه برنامه های کوچک و مفيد در جاوا

سلام
    از همکاری دوستان خیلی ممنون هستم . راه اندازی این تاپیک خیلی در پیشرفت برنامه نویسان کمک می کنه. اما من چون مدتی هست که زبان جاوا رو شروع کردم فعلا نم توانم کمک کنم.

این سورس یک ماشین حساب هستش
    دوستان من تازه کار هستم میشه راهنمایی کنید این برنامه رو چطوری توی netbeans یا eclipse باز کرده و اجرا کنم لطفا راهنمایی کنید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط reza10203045 مشاهده تاپیک
    دوستان من تازه کار هستم میشه راهنمایی کنید این برنامه رو چطوری توی netbeans یا eclipse باز کرده و اجرا کنم لطفا راهنمایی کنید

بنام خدا
    دوستان سلام
    دوست عزيز مي توني از تكنيك فوق پيشرفته كپي پيست استفاده كني

کاربر دائمی
    محل زندگی
    رشت - شهر آرام- قشنگ و بیکاری زیاد

نقل قول نوشته شده توسط reza10203045 مشاهده تاپیک

منم سئوال شما را دارم میخوام تو netbeans کپی کنم اما خطا درست میشه ... اینطوری نیست جنای با گپی نمیشه راهنمایی کنید من تازه کارم نمیدونم

نقل قول نوشته شده توسط vbnovin مشاهده تاپیک
    منم سئوال شما را دارم میخوام تو netbeans کپی کنم اما خطا درست میشه ... اینطوری نیست جنای با گپی نمیشه راهنمایی کنید من تازه کارم نمیدونم
    این کارا رو باید بکنی.
    1-پوشه ی حاوی پروژه رو در پوشه ی NetBeansProjects که توی ویندوز به طور پیش فرض در Documents قرار داره کپی کنید.
    2- توی NetBeans از منوی File گزینه ی Open Project رو بزنید.
    3- از پنجره ی باز شده برید داخل پوشه ی NetBeansProjects .
    4-از اونجا پوشه ای رو که اونجا کپی کرده بودید رو انتخاب کنید و دکمه ی Open Project رو کلیک کنید.
    پروژه آمادس تا شما روش کار کنید.
    نکته: داخل پنجره ی Open Project ، آیکن پوشه ای که اوجا کپیش کرده بودید، باید یه فنجان قهوه ی داغ باشه (آرم تجاری جاوا).اگه اینجوری نبود، و شکل پوشه شبیه پوشه های معمولی ویندوز بود،باید قبل از انجام مرحله 1، خودتون داخل NetBeans یه پروژه ی جدید تعریف کنید،بعد فایل های پروژه تون رو داخل پوشه ی پروژه ی جدیدی که تعریف کردید کپی کنید.در آخر هم باید مراحل 2 تا 4 رو انجام بدید.
    خوش باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •