نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نصب نشدن کامپوننت های Chart پکیج FastReport

Question نصب نشدن کامپوننت های Chart پکیج FastReport

سلام دوستان . من FastReport را نصب کردم ( با استفاده از کتاب آقای احدی ) ولی کامپوننتهای نمودار نصب نشده ! باید چکار کنم ؟ من میخوام تو گزارشم نمودار باشه

نقل قول: نصب نشدن کامپوننت های Chart پکیج FastReport

باید Packageهای مربوط به TeeChart در فست ریپورت را نصب کنید. اسمشان frxTee و dclfrxTee هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

خیلی ممنون ولی این ارور رو میده :

Package E:\...\frxTee7.bpl can't be installed because it is not a design package

یه مشکل دیگه هم با FastReport دارم . زبان فست ریپورت فارسی نیست البته انگلیسی هم نیست . فنتش نا معلوم ...

خیلی ممنون ولی این ارور رو میده
    frxTree7 یک بسته Runtime هست، باید فقط کامپایلش کنید. dclfrxTree7 بسته Design-time هست که باید بعد از کامپایل frxTree7، آن را نصب کنید.

یه مشکل دیگه هم با FastReport دارم . زبان فست ریپورت فارسی نیست البته انگلیسی هم نیست .
    بعد از نصب فست ریپورت، ابزار recompile موجود در پوشه نصب فست ریپورت را اجرا کنید، و بعد از انتخاب نسخه مناسب، در کادر Change Language to، گزینه Farsi را انتخاب کنید. و روی Compile کلیک کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •