صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 136 از 136

نام تاپیک: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد از ظهر

نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

یه سری هم جدید بودن: آقای غیبی
    آره؟ ظاهرا علیرضا جور خیلی ها رو می کشه... ایول علی اینپرایز :پی
    اما درمورد جناب مداح باید یه نکته رو بگم چون دیدم اکثر دوستان جا خوردن با دیدن عکس ایشون یا چهره, ماشالله ایشون شاید سن کمی داشته باشن
    من هنوزم موندم این جوجه ماشینی چطوری اینقد اطلاعاتش زیاده... دفه اولی که دیدمش فکر کنم 4 یا 5 سال پیش بود... و واقعا وقتی فهمیدم چند سالشه تعجب کردم .... انصافا خیلی اطلاعاتش زیاده، در عین حال خیلی خاکی... خدا نگه دارش
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران - بچه اشکور شهرستان رودسر

نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

من و یکی ازدوستان ساعت 4:15 رسیدیم متاسفانه نتونستیم دوستان را پیدا کنیم من با اینکه بعضی از بچه ها را می شناختم خیلی گشتم اما متاسفانه موفق به دیدار نشدیم .
    ان شالله آینده

اهوم
    فکر میکنم منم بمدت 3 دقیقه ای در جمع دوستان حاضر شدم.
    خیلی متاسفم که نتونستم با تمامی دوستان آشنا بشم ، بنده هم با دیدن آقاب مداح فنرم پرید!

چرا دوستان صبر نکردن تا بنده هم در تصاویر حضور داشته باشم

کاربر تازه وارد آواتار miladnoori67
    محل زندگی
    تهران

کسی توجه نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من ساعت 3:10 اونجا بودم اما کسی رو ندیدم و بعد از 5 دقیقه ایستادن گفتم برم تو یه دوری بزنم . و دیگه وقتی رفتم تو اصلا یادم رفت قرارو. من یه پیشنهاد دارم اگر امکان داره یه گردهمایی دیگه وسط هفته بزارید برای اعضایی که نتونستن بیان. چه اشکالی داره؟ این کار که واسه سایت هزینه ای در بر نداره. لطفا جواب بدید.

کاربر دائمی آواتار ali_kashani
    محل زندگی
    tehran

با عرض سلام خدمت دوستان گرامي خيلي خوشحال شدم براي اولين بار در خدمت دوستان بودم

کاربر دائمی آواتار zoofa
    محل زندگی
    اصفهان

تا حالا این همه برنامه نویس یک جا ندیده بودم (از داخل عکس)
    توفیق نصیب من نشد تا حضور پیدا کنم اما از دیدن دوستان در عکس واقعاً خوشحال شدم
    در مورد جناب آقای مداح هم همیشه دلم می خواست ببینمشون چون که در همه جا ازشون پست دیده بودم و با اون چهره ای که از ایشان تصور می کردم 100% متفاوتند!!
    ان شاء الله در سالهای آتی حضور پیدا خواهم کرد اگر عمری بماند

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

من ساعت 3:10 اونجا بودم اما کسی رو ندیدم و بعد از 5 دقیقه ایستادن گفتم برم تو یه دوری بزنم . و دیگه وقتی رفتم تو اصلا یادم رفت قرارو. من یه پیشنهاد دارم اگر امکان داره یه گردهمایی دیگه وسط هفته بزارید برای اعضایی که نتونستن بیان. چه اشکالی داره؟ این کار که واسه سایت هزینه ای در بر نداره. لطفا جواب بدید.
    ولی ما در این ساعت اونجا بودیم.
    درسته که راس ساعت 3 همه نبودند ولی خود من و یکی از دوستان راس ساعت 3 اونجا بودیم. دیگر دوستان هم در کمی آنطرف تر روی صندلی ها نشسته بودند.
    حتی به خاطر اینکه دوستان دیگر با دیدن جمع متوجه تجمع برنامه نویسان بشوند مدت زیادی رو در آفتاب ایستادیم.

من و یکی ازدوستان ساعت 4:15 رسیدیم متاسفانه نتونستیم دوستان را پیدا کنیم من با اینکه بعضی از بچه ها را می شناختم خیلی گشتم اما متاسفانه موفق به دیدار نشدیم .
    ساعت 4 بچه ها از هم جدا شدند.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

هر چند خیلی دلم می خواست در جمع دوستان حضور داشته باشم. اما بخت یار نبود و سعادت نصیب نشد.
    دوستانی که در جمع حضور داشتند لطف کنند و روی تصویری که آقای کرامتی در پست 90 ارسال فرمودند نام دوستان را ذکر کنند
    با تشکر

اینم من با نگاهی به دوردست ها
    We work in the dark, we do what we can, we give what we have.
    Our doubt is our passion and our passion is our task.
    The rest is the madness of art

نقل قول نوشته شده توسط BlackDal مشاهده تاپیک
    هر چند خیلی دلم می خواست در جمع دوستان حضور داشته باشم. اما بخت یار نبود و سعادت نصیب نشد.
    دوستانی که در جمع حضور داشتند لطف کنند و روی تصویری که آقای کرامتی در پست 90 ارسال فرمودند نام دوستان را ذکر کنند
    با تشکر
    خوب بهتره هر کسی نام خودش و محلش رو در عکس به آقای کرامتی بده تا ایشون در آلبوم نام افراد رو درج کنن.

بهتره اینجا خودتونو معرفی کنید :
    https://barnamenevis.org/album....&pictureid=528

نیاز نیست آقای کرامتی زحمت بکشند.

کاربر دائمی آواتار narsic
    محل زندگی
    دهکده جهانی

Smile نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

با سلام
    متاسفانه من همکنون این پست رو دیددم شاید به خاطر دقت نکردنم طی چند وقت اخیر بوده .
    اما خوب امیدوارم به دوستان خوش گذشته باشه .
    خیلی دوست داشتم در جمع دوستان باشم اما فک کنم افتخار آشنایی با دوستان امسال هم نصیب من نشد اینشالله سال آینده .

امیدوارم تمام بچه های برنامه نویس و غیر برنامه نویس ایرانی همیشه موفق باشند .

کاربر دائمی آواتار محمدامین شریفی
    محل زندگی
    تهران - شیراز

Tick گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب -جمعه(25 اردیبهشت) - ساعت3(سه) بعد از ظهر

دوستان،نظرتون درباره این اطلاعیه چیست:

گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب -جمعه(25 اردیبهشت) - ساعت3(سه) بعد از ظهر
    مکان: جنب درب سالن فروش مستقیم کتب خارجی.

فکر کنم فرصتی دیگریست برای دوستانی که به هر دلیلی نتوانستند،در این اردوی علمی شرکت کنند.

آقای کشاورز درباره گردهمایی آینده به اجماعی رسیدید؟

آقای کشاورز درباره گردهمایی آینده به اجماعی رسیدید؟
    گردهمایی آینده در نمایشگاه کتاب امسال؟ بنده خاطرم نیست جایی صحبتی در این مورد کرده باشم. با کسی هم درباره اینکه گردهمایی دیگه ایی در کار باشه صحبت نکردم. اگر منظورتون آمدن خودم هست، خیر، بنده در نمایشگاه امسال حاضر نخواهم بود، و در صورت برپایی گردهمایی جدید هم غائب هستم.

دوستانی که تمایل دارند با هم یک گردهمایی دیگه در نمایشگاه کتاب امسال داشته باشند، می تونند با هم هماهنگ کنند، یا یک تاپیک در همین بخش ایجاد کنند و زمان و مکان را اعلام کنند. البته گردهمایی از طرف سایت برنامه نویس نخواهد بود، بلکه از طرف جمعی از کاربران سایت خواهد بود.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر تازه وارد آواتار Somayeh_Zamani
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول نوشته شده توسط gheysar14 مشاهده تاپیک
    من هم از آشنایی بادوستان گرامی- آقایان کرامتی، فلاح، قربانی، فتح الهی و خانم یزدانی و ... خیلی خوشحال شدم امیدوارم شاهد حضور بیشتر خانم ها در دیدارهای بعدی باشیم
    سلام
    زماني بودم فکر کنم نه يزداني

خوشحال شدم که با اعضاي سايت ملاقات داشتم. به اميد ديدارهاي بعدي

کاربر دائمی آواتار Rezapcclick
    محل زندگی
    دنیای من و تو

Smile نقل قول: گردهمایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب - پنجشنبه(17 اردیبهشت) - ساعت 3(سه) بعد ا

سلام منم همين الان ديدم به خدا
    حتما قسمت نبوده امسال دوستانم رو ببينم
    البته من هنوز 18 سالمه نمي دونم منو راه بدن تو جمع يا نه ؟؟؟؟؟
    به هر حال قسمت نبود
    راستي من فردا قراه برم هر كي دوست داره بره بياد با هم بريم.....
    خدا وكيلي نه نگيد من مي خوام برم اونايي كه امروز نتونستن برن فردا با من بيان بريم
    منتظرم جواب بديد.

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •